Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
12. okt 2007

pipi,to ,ze sa Ti 3x snivalo o vsiach,tak to bolo znamenie,ze pojdes kadernicke 😀
dufam,ze Walter nechyti blchy 😖 😠

pipka
autor
12. okt 2007

ja som sa takto skrabala, ked sa mi o tych vsiach snivalo, Vilko sa ma rano pyta, ako dlho som si hlavu neumyvala, ze nadranom som sa stale skrabala a zahanala 😀 😀 😀 taaak som sa potesila, ze to bol len sen, normalne mi odlahlo 😅 😵

pipka
autor
12. okt 2007

julis, myslis? 😕 sak som uz bola tak snad sa mi uz o nich snivat nebude 😠 🙂 dnes sa mi snivalo, ze som moju mamu s otcom nachytala v kuchyni obidvaja v kozenom neglize a s bicikom 😅 😀 no povedzte som ja normalna? 😀 😀 😀 😠

vivi77
12. okt 2007

ahoj pipi, nesiel mi net, tak sa ozyvam az teraz. to co mas za sialene sny o tvojich rodicoch? 😀 😀 😀 chudak vasi, keby to poculi, boli by urcite cerveni ako paradajky 😎 a kam sa chystate na vikend? nejaky vyletik?

ahooooojte dievcata 😉

jul
12. okt 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jak som sa strasne rehotala,co Vilko zapotil 😀 😀

jul
12. okt 2007

ahojky Vivi 😉
ahojky Dudušš 😉

jul
12. okt 2007

tak ja som pred chvilou skoro odpadla ☹
asi z pocasia alebo co....obalovala som rezne a skoro som vystrela kopyta,tak som si nachvilu isla lahnut a zobrala potom barovu stolicku a tak som obalovala 😖

pipka
autor
12. okt 2007

vivi, ved to nechapem ani ja, keby si videla ako som sa cervenala ja v tom sne 😔 😀 😀 😀 a to som nic nejedla pred spanim 😒
v sobotu ideme na obed k nasim, a na nedelu zatial plany nemame, ale moc sa tulat nemozem, sak som PN 😅

vivi77
12. okt 2007

jul, asi sa meni počasie, to sa ti z toho znizil tlak. urcite je lepsie ked pri vareni sedis, s tvojim bruskom je iste namahave dlho stat....

pipka
autor
12. okt 2007

julis, ved on je vtipny az-az 😀 hlavne ked mi trha z ruky pc a zazera, ze som zavislacka 😠 😀 a co je on? Dnes ho zapinal rano o pol siestej 😅 predpokladam, ze ty si sa len ukladala hajat vtedy 😀 😀 😀 aj ja som este buvala, zobudil ma len ten zvuk, ked ho zapinal...sak tiez si to mohol aspon stisit 🙄

julis neblbni, je nizky tlak tak radsej oddychuj 😉

jul
12. okt 2007

ked pojdes k vasim na ten obed,tak si spomen na ten sen 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
12. okt 2007

booze nestras, ved mi prestane chutit 😀 😀 😀 a vies, ze mne chuti vzdy 😅

pipka
autor
12. okt 2007

na chvilku sa s vami rozlucim, musim sa ist poobliekat, bo ideme na nakup, ak sa mi ujde pc, tak sa tu este dnes stavim, a ak nie...tak snad zajtra 😉
pekny vikend 😵

jul
12. okt 2007

al my ideme ece na nakup.jak sa mi chce 🙄 😝

ajka23
12. okt 2007

halooo... 😉
opravar prave odisiel, som lahsia o 1 700 sk... 😠
a este aby toho nebolo dost, tak akoze to opravila a ked ju isiel preskusat, tak zase cela vytiekla, tak som mala zase povoden... 🙄 toto je zase den... ☹

ajka23
12. okt 2007

neodchadzajte... 😔

jul
12. okt 2007

aji a co jej bolo?
napriklad nam ked nesla pracka,tak nam opravar vybral len gombik z filtra a uz isla 😠

pipka
autor
12. okt 2007

ajus, a nakoniec sa mi to podarilo? 😕 😀
nebolo by lepsie si kupit novu? 😉

pipka
autor
12. okt 2007

...oprava...sa mu to podarilo? 😀
ja som ti ju neopravovala, aj ked u mna by si to mala lacnejsie 😀 😀

sweetberry
12. okt 2007

ahojteeee 🙂

pipka
autor
12. okt 2007

ajooj sweet, aky bol cirkus vtedy? 😕 😉 bol aj hrosik Davidek?

ajka23
12. okt 2007

asi uz funguje, nemam odvahu ju zase zapnut a zase vytierat celu kuchynu... ☹ ale ked odchadzal, tak uz netiekla... 😒
ale pre istotu mi zmoklo pradlo, kym som sa s nim bavila a pozvracal sa mi pes, mam pokracovat? 🙄
ale aspon sam sa dnes dobre vyspala, spala som do pol 1... 😵

ajka23
12. okt 2007

jul, tiekla a neodstredovala... 😉
sweet, ahoj... 😉

sweetberry
12. okt 2007

ahoj pipi neboli sme nakoniec malinka dostala zapal uska takze teraz este stale sa doliecujeme
ale vsak ales cirkus este trva tak sa tam snad dostaneme nez odide
ako sa mas??

jul
12. okt 2007

a co pozrala zas ta Emka ked vracala?

pipka
autor
12. okt 2007

teeda vy ste dnes s jul nejake spachtosky...to dokedy tu budete vecer strasit? 😀
a co je eme, ze vracia? 😕 pazrava bola? Ci je chora 😒

sweetberry
12. okt 2007

ajka ajoj 🙂

ajka23
12. okt 2007

pozrala orechy a asi aj so skrupinami, tela... 😠 😀

pipka
autor
12. okt 2007

ajus 😀 😀 😀

ajka23
12. okt 2007

ja som bola hore do jednej v noci, cakala som hokejistu, ale ten este isiel po hokeji na kofolu, tak som cakala zbitocne, len mi to zabudol oznamit... 😠 😠 😠 cakala som ho s vecerou jak blba, normalne som sa rozrevala, kukal na mna, ci som normalna... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre