Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
15. nov 2007

aj ja mam cislo na jedneho,ked chces,poslem ti ho.on nam robi alarmy 😉

ajka23
15. nov 2007

ten alarm sa dava na dvere? lebo my nemame pivnicne okna, su tam len dosky, tak ak sa to dava na dvere a zlodej dojde z pivnice, tak to asi bude na nic, ci nie? 😕

mixka
15. nov 2007

aji, manzel ti o chvilu zavola... som mu poslala akurat tvoje cislo 😉 mrziii ma to, mam fcul v hlave len mimi... 😔

ajka23
15. nov 2007

mixi, nic sa nedeje, ved nehori... 😉 😀

lia
15. nov 2007

aji nie,do celeho domu ti daju cidla na vsetky vchody a okna,my mame v byte 4 cidla

ajka23
15. nov 2007

co to tak stoji? 😒 teraz pred vianocami, no neviem neviem... ☹ 😀

ajka23
15. nov 2007

tak to bude cidiel... 😀 😀 😀

mixka
15. nov 2007

lia, aj my sme doma zaalarmovani... 😀
aji... 😵

ajka23
15. nov 2007

tak uz volal, bola som oboznamena, pojdem si to tam kuknut... 😉

lia
15. nov 2007

nepamatam si tu sumu,no nie je to lacne

mixka
15. nov 2007

nooo... zadarmo to sice nie je, ale urcite to je mensia polozka, ako vykradnuty barak a vecna nespavost...

ajka23
15. nov 2007

no parada, sak ale co je v tejto dobe lacne, nie? 😒 pri mojom stasti mi ukradnu aj ten alarm... 😀 😀 😀
vcera som aj chcela ist normalne spat, ale okolo polnoci sa za nas dom postavilo auto, tak som hned bola vystresovana, potom som pocula otvorit dvere a hlasy, zobudila som manzela, nech tam ide a on, ze on rano skoro vstava, ze tam nejde... 😠 😠 😠 som myslela, ze ma porazi, tak na koniec zobral baterku a zasvietil tym smerom, na co sa asi zlakli a nasadli do auta a odisli... 😒

ajka23
15. nov 2007

nespavost uz mam... 😀 😀 😀 🙄
manzel spal ako babatko, to neviem pochopit, ako by mu to bolo jedno... 😖 chlapi, nerozumiem im... 😠 🙄

mixka
15. nov 2007

aji, ja by som sa bez alarmu asi pototo aj v byte, ked som sama... my sme sice na prvom poschosi, ale da sa k nam lahko dostat z viacerych miest... nestastne rieseny barak... 😠

ajka23
15. nov 2007

idem od vas, idem sa pripravit do roboty a navarit si lavor kavy, majte sa a pekny den... 😉 😀 😀 😀

lia
15. nov 2007

ty mas zapnuty alarm aj ked si doma mixi??
aji,uz ides??

mixka
15. nov 2007

lius, cez den nie, ale v noci ano

ajka23
15. nov 2007

este som sa chcela opytat, ci mi neviete poradit, kam sa mam obratit so staznostou, ak obec nesvieti, myslim verejne osvetlenie... 😠 chysam sa ist najprv na obec, ale viem asi ako dopadnem, tak neviem, kam sa stazovat dalej... ☹ mame tu tmu jak vo vreci... 🙄

ajka23
15. nov 2007

lius, pomaly sa taham... 😒 vramci svojich moznosti... 😀 😀 😀

mixka
15. nov 2007

podla mna elektreren.. ved svietenie zabezpecuju oni, ci nie ??? aspon myslim...

lia
15. nov 2007

to fakt??a ked ides na wc??ja si myslim,ze na obecny

ajka23
15. nov 2007

to ano, ale obec to zapina, alebo vypina, kedy sa jej chce... 😠 😠 😠 u nas sa da povedat, kedy sa jej nechce... 😖

lia
15. nov 2007

a vy tam nemate vobec lampu??podla mna cez obecny,tam to nahlasis a oni by sa ti o to mali postarat,nie??
ja si musim ist hlavu umyvat,to je tak na pol dna a veceru varit 😲

ajka23
15. nov 2007

wc? 😕 😕 😕

mixka
15. nov 2007

lia, ip /z pochopitelnych dovodov 😀 /

ajka23
15. nov 2007

baby, asi si stojim na vedeni, o com je rec? 😕 😅

veva1
15. nov 2007

ahojte,zhanam jul,ale este sa asi ani tu neukazala.
dnes sa mi celu noc snivalo ze sme naraz spolu v tej istej nemocke rodili a mali sme obidve v pohode,rychly porod.Porodili sme podla planu chlapcov,len ona tomu jej dala meno Janko-netusim preco. Obaja boli zdravi,krasni.Ja som sa pozbierala ku nim prva a Janko prve co urobil zacal mlaskat ustami ze papat.Tak som bezala pre jul.Krasny sen 😵 inac chlapci uz mali aspon 4 mesiace po narodeni 😀
pekny den vam prajem 😉

ajka23
15. nov 2007

veva, julisa urcite este spi, dojde az okolo obeda, ako ju poznam... 😵 😵 😵 😵
pekny sen... 😵

lia
15. nov 2007

ahoj vevik 🙂
juliššška isla na vysetrenia vevi 😉 aj ja ju vyzeram 😉 a ze JANKO 😀 😀 😀 mlaskal?? 😀 😀 😀 ja z teba odpadnem 😀 😀

ajka23
15. nov 2007

tak to som zle poinformovala... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre