Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
12. okt 2007

vrzgajuce dvere riesim ja ako aj vela inych veci, ale elektriny sa bojim... 😖

ajka23
12. okt 2007

jul 😵 😵 😵
len aby ste si nesli na nervy, ked je stale doma, my sme si uz liezli, teraz zase nie je nikdy doma, tak je to este horsie... ☹

jul
12. okt 2007

😀 😀 😀

aj u nas v spalni nesvieti svetlo,odkedy mi 2x praskla ziarovka,mam tu taku velku lmpu stojacu z Ikei a asi to tak ostane dovtedy,dokedy sa neprestahujeme 😀

ajka23
12. okt 2007

idem si zarobit cesto na bryndzove halusky... 😉 mnam, mnam... 😵
co mate na veceru vy? 😕

jul
12. okt 2007

no ved to preto,ze som tehula,boji sa o nas,ale sak som zvedava dokedy mu to vydrzi pri vrieskajucom Riškovi 😅

ajka23
12. okt 2007

aj ja som chcela dan na chodbu lampu, len ju nemam kam pichnut... 😠 😀 😀 😀

ajka23
12. okt 2007

...dat... 😠 😠 😠

ajka23
12. okt 2007

Risko bude dobre dietatko, teraz ta poriadne dokope a potom uz bude kludny... 😉 😵

ajka23
12. okt 2007

tak ja teda idem na tie halusky... 😉 keby sme sa uz nestretli dnes, tak pekny vikend, ja ho iste mat budem... 😠 😠 😠 😒

jul
12. okt 2007

tak ahojky 😉 🙂

pipka
autor
12. okt 2007

tak my uz sme nakupili...a uz si plnime bruskaaaaa 😀 😀 a kupodivu vilko nema zaujem o pocitac... 😅 😨 😒 zeby choroba? 😀 😀 😀

pipka
autor
12. okt 2007

inak k tym muzom a domacim pracam....jak tak citam, tak ja mam uplneho domaceho kutila, a este ho to aj bavi 😎 😎 😎 sa maaam. 😉
a ma aj kratke vlasky, ze julis 😀 😀 😀 aj ked rysave 😅 😀

zabka132
12. okt 2007

halooo, je tu niekto ?

jul
12. okt 2007

mne sa nezdali rysave,skor blondave 😕

jul
12. okt 2007

zabi,uz si tu asi neni,co?

tak aj my sme boli na nakupoch,booooze plny vozik sme nakupili somarin a teraz ledva fuci,vzdy to chceme zjest tusim naraz 😅

ja by som si dala kriedu 😖

lia
13. okt 2007

ahojte babule,

co robite??my vylihujeme a od rana sa mi vari masko na hribikoch,ale robim hovadzie,tak este taku hodinku sa povari.
pipi a dudus ma snar ci co??ja by som tiez chcela zistit nieco,uz mam z toho depky.

ninka1234
13. okt 2007

a čo lia pozriem ti

lia
13. okt 2007

ninka ip 😉

ninka1234
13. okt 2007

odpísala som 😵

lia
13. okt 2007

super spravy 😵

jul
13. okt 2007

cauko,cauko 😉
tak ja som od rana behala po poluse a zhanala som nieco na seba a nic som nenasla 😠
dala som si aspon vyprazany karfiol a zemiaky...mnaaaaaaam 😝

a koli kriede by som vrazdila,chcela som si kupit,ale bolo mi to blbe 😅 😕 😀

funy
13. okt 2007

jul, prosim ta mam dostat mrchu nie bud. tyzden v pondelok, ale az ten dalsi.
a tri dni som mala zly vytok-nepalali, nezapacha, nic ma nesvrbi. Dnes mam slabunko ruzovy vytok. co to moze byt?

jul
13. okt 2007

to je urcite ovulacia

lia
13. okt 2007

julišš,ty si doobeda vstavala??
a co si si chcela kupit??mala si ist radsej do auparu,tam by si podla mna zohnala lepsie.
a co si si teda nekupila kriedu??mohla si si kuskat,pfuj 😝

jul
13. okt 2007

😀 😀 😀 😀
som sa hanbila pred R,urcite by mi to nedovolil polozit ani do vozika 😠

lia
13. okt 2007

jaaaj,ty si bola s R??a co si si chcela kupit??ale ved to by ti neublizilo,nie??ved niektore tehule maju chut na kriedu a ju aj papaju.a co to je ,aky vitamin ti chyba??

jul
13. okt 2007

liušš,vstavala som o 10-tej 😎
bola som v Mangu 😝 nic ma neohurilo,len jeden kabat kratky biely,ale kabat som nezhanala...vo vsetkych sportovych obchodoch som bola,v Adidase predavaju ece letne veci 😕 😖 ,potom ma ohurila taka cierna teplakova Nike suprava,ale zistili sme ze mala na bunde nejake zadery 😠 😲 .....no comment! 😠
Do polusu sme isli koli kerfuru 😀 ,tam kupujeme sunku a syr do roboty

jul
13. okt 2007

asi vapnik Liušš 😒
ale ved mam aj tabletky vapnikove a asi mi nezaberaju,potrebujem konsku davku,asi zacnem steny obzierat 😲

lia
13. okt 2007

tak musis papat zeleninu alebo co obsahuje vapnik??ja som bola vcera v poluse po tisic rokoch,ja tam vobec nechodim,kupila som si super tricko,tak som rada.

jul
13. okt 2007

uz ste zjedli to masko na hribikoch? 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre