Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
22. nov 2007

lius, tu dietu by si mala dat TM, nech to pouziju v scenari...to kukame vsetky, tak budeme informovane 😀 😀 😀

inak presne taku ruzovu kosielku so zirafkami mam aj ja 😀 😀 😀 z trznice, je hrooozne zlata...a mam aj so somarikom, s kuriatkami a s mackami...jak v skolke 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
23. nov 2007

ahojte bre ranko 😵

lia
23. nov 2007

dobre ranko mixi 😀 😀
pipi,no predsa ty,kto iny?? 😀 ty to vies najlepsejsie 😉

pipka
autor
23. nov 2007

lius a nestel by sa toho pre zmenu ujat aj niekto iny? 😕 😀 rada sa necham pozvat....napr do tirolskej na slimaky 😀 😀 😀

pipka
autor
23. nov 2007

...alebo pojdeme na Vianocne trhy? 😉

veva1
23. nov 2007

ahojte 🙂
pipka tak tu tirolsku poznam aj ja z takejto dialky.V lepsej raste som v zivote nebola.No jedla som tam stale to iste steak s bilinkovym maslom a zemiaky v alobale s cesnakovym dresingom 😝 No to je uz 10rokov dozadu 🙂

pipka
autor
23. nov 2007

mnaaam, vevi, to som tam aj ja mala. Tam varia stale skvele. My uz sme tam jedno stretko mali....a ja som tam vyjedla vsetko z jedalneho listka asi... 😀 😀 😀

veva1
23. nov 2007

ja ked som to tam raz ochutnala,tak od vtedy som inde ked som mala cestu v BA ani nesla. 😝 A teraz spominam na to zradelko pravidelne.Inac je to sila si pamatam ze tam bolo aj dost draho,interier nic moc a vkuse plno.Tu u nas v okoli nevedia otvorit poriadnu restu.My s muzom nechodime velmi casto a radsej si poriadne zaplatime a vkusne sa najeme,ako tu u nas vsetko na jedno kopyto

pipka
autor
23. nov 2007

u nas je toho viac dobreho, ale uz nevedia, co by pytali 😠 tak ja si radsej navarim sama...esteze ma to bavi 😀 😀 😀
ale ked niekedy pojdes do BA, skuste zajst k Zlatemu vodnikovi na Zlate piesky, tam varia super, obrovske porcie, aj ti zabalia a za malo penazi 😉
ale je tam stale narvate 😒 tak je lepsie si rezervovat 🙂

ajka23
23. nov 2007

halooo 😉
pipi, ty nepracujes? 😒

pipka
autor
23. nov 2007

no kooonecne ajus 😉

ja som uz z prace doma...uz vikendujem 😀 😀 😀

veva1
23. nov 2007

aj tam som bola tento rok s nasim riaditelom.Bolo fajne,vracali sme sa z gastro vystavy z Viedne a u vodnika na zachode som zistila ze mam cele gate roztrhnute po sviku na zadku 😀 Ale bola som velka dama vo Viedni. 😀

ajka23
23. nov 2007

tak skoro? 😕 😕 😕 si ty ale frajerka... 😀 😀 😀
ja sa psychicky pripravujem na pracovny vikend... 😖 a buduci tyzden idem na pohovor, tak by to mohlo vyjst, duuuuuufam... 😉

pipka
autor
23. nov 2007

vevi 😀 😀 😀 tak toto iste sa mi stalo prvy den skolskeho roka...dama prvej triedy 😀 😀 😀

ajka23
23. nov 2007

zajtra musim cestovat do roboty busom cez blavu, asi uz o 6tej musim vyrazit, ma ide porazit... 😠 😠 😠 😖

ajka23
23. nov 2007

co planujete na vikend? 😕

pipka
autor
23. nov 2007

vyjde neboj 😉 a kam ak to nie je tajne, prip. napis do IP 😕 😵

dnes som odficala uz o dvanastej, sefka ma dovolenku, tak to treba vyuzit 😀

veva1
23. nov 2007

😀 😀 😀 neprijemne taketo veci,ja som bola aspon v cudzine,ale predpokladam ze ty si sa do tej triedy musela vratit 😀

pipka
autor
23. nov 2007

v sobotu oddychujeme a v nedelu oslavujeme so svokruskou Vilkove narodky 😵 a potom na vecer ideme kamoske kolaudovat novy bytik 😉

ajka23
23. nov 2007

manzel ide na chatu, otec strazi emu, brat by mal ist uz domov... 😒
pipi, potrebujem nejake basnicky, ci pesnicky, proste nieco, mam robit vianocny program s tymi... 😖

pipka
autor
23. nov 2007

vevi musela veru musela, ale nastastie som v skolke, detom to bolo fuk, tak som si uviazala okolo pasa sveter 😀

ajus, materialu na besiedky mame habadej 🙂

ajka23
23. nov 2007

alebo nejaky mini pribeh, scenku, aby to bolo vtipne a nie moc dlhe... ☹

pipka
autor
23. nov 2007

ajus, na ako dlho asi cca tak 15 min?

veva1
23. nov 2007

jej vy ste obe ucitelky?

pipka
autor
23. nov 2007

vevi, diagnoza....Co? 😀 😀 😀

pipka
autor
23. nov 2007

kde ste zmizli? 😕

veva1
23. nov 2007

ja by som nahodou rada bola ucitelkou.Len sa mi nechce studovat,som taka leniva,ledva som strednu skoncila a to myslim doslovne.No aj ked teraz ucit je urcite rozdiel od toho co som videla kym som chodila do skoly ja.Ale vy mate asi male deticky,to sa este da.No takych pubertakov by som sa aj bala

ajka23
23. nov 2007

musela som ist nalozit manzelovi obed, sam by to nezvladol... 😠 😀

ajka23
23. nov 2007

ano, tak 15 mint, mozno trochu viac, ale hadam aj niekto iny nieco vymysli... 🙄

ajka23
23. nov 2007

veva, ja mam pubertakov a grazlikov... 😖 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre