Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
23. nov 2007

Ajus to ma horsie, ona ma zloduchov v polepsovni 🙄 ja to este celkom zvladam, mam takych drobcekov 3 rocnych, no aj tam sa uz najdu rozne deti...lenze vsetko je to o vychove z domu...

v skole by som neucila ani za milion 😒

ajka23
23. nov 2007

pipi, nikdy nehovor nikdy... 😉
tak sa niekedy buduci tyzden stretneme, ok? 😉

pipka
autor
23. nov 2007

to je pravda ajus... 😀
stretneme, ale kde a kedy? Ja mozem klasicky stale 😀 😀 😀 ale mam poobedny, tak az okolo piatej 😉

veva1
23. nov 2007

tak s tymi grazlikmi ti to fakt nezavidim,sak ja mam z nich niekedy strach uz na ulici,ze co im v hlave rupne.
a najviac co by mi vadilo je riesit konflikty s maznavymi rodicmi co si myslia ze to ich dieta je naj. No ste macherky,ze ste sa na to dali.

ajka23
23. nov 2007

pipi, aj pred sluzbou sa da, nie? 😕
veva, teraz co tam mame, tak zacinam mat aj ja strach a cez vikend mam aj nocnu, tak dufam, ze ma tam niekto nepretiahne... 😀 😀 😀 🙄

ajka23
23. nov 2007

idem od vas, pustam brata k PC, tak hadam neskor sa tu dostanem, papapa 😉

veva1
23. nov 2007

pa ajus a davaj bacha

pipka
autor
23. nov 2007

paaa ajus 😉

vevi, ved prave to je to, co ma na tej robote najviac serka...riesit stale nieco s dementnymi rodicmi 🙄 🙄 🙄 najradsej, keby mi deti rano podali cez tunel, aby som sa s nimi nemusela ani stretnut...cest vynimkam samozrejme, este stale su aj mili a slusni ludia 🙂

veva1
23. nov 2007

si viem predstavit.
no teraz mas pred sebou pekny bezrodicovsky vikendik tak si ho poriadne uzi 😉
ja si idem trosku lahnut,aby som vladala navarit,lebo som nejaka stale unavenejsia. Pa

pipka
autor
23. nov 2007

paa a oddychuj 😉 a cokoladku si nachystaj...co keby nahodou... 😀

veva1
23. nov 2007

😀 😝 😀 😝 vidis som zabudla

jul
23. nov 2007

ahojte ☹

tak ja som sa prave vratila z poradne a predstavte si,ze som akurat v ambulancii zacala krvacat,ja ze voda mi odteka 😕 ,ale bolasom straaasne rada,ze som u lekara 😅 plno krvi a rovno do tych novych ciziem (kremove z brusenej koze) 😖 😖 😖 😲
no bola som hned na usg,ci je maly v poriadku,aj placenta a tak,a vsetko supis,malinkemu je u mna dobre,ale uz som otvorenana 1cm.R sa cely klepal ked sme isli potom domov 😅

wighy
23. nov 2007

juuuuuuuul cozeeeeeeeeeeeeee fiiiiiiiha tak to mozno dnes porodis hehe alebo zajtra hehehe jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

jul
23. nov 2007

wiiiiiiiiiig,
nestras ma,faaaakt? Ece nemozem,v pondelok musim vybavit chirurgicku 😢 co s tym mojim pruhom 😒

wighy
23. nov 2007

jaaaj fakt ty mas pruh a co ti na to lekvar hovoril??

ja si len preto myslim bo aj ja som zacala krvacat a bol otvorena na 1cm a o 12 hod som porodila hehe

jul
23. nov 2007

wiiiiiiiiiig 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹

nestras ma ,boooooooze,ece aspon do utorka cem vydrzat,matriku musime vybavit a toho chirurga,ece ,ze mam tasku zbalenu 😖

wighy
23. nov 2007

jul ale to nemusi byt ja vychaaadzam len zo seba hehe

a preco chirurga???a co potrebujes na matrike??

erika3011
23. nov 2007

ahoooojte..babulky viete mi poradiť kolko môže stáť taký spermogram a robi to urolog??? 😒 😕

jul
23. nov 2007

wig,
lebo doteraz si nikto nevsimal ten moj pruh,aj ked som sa pytala 5 lekarov,nikto mi nevedel na to odpovedat,ze co s tym pri porode,moj gynek.sa boji,ze tie creva mozu rupnut a dnes ma vysetrovala 1x moja porodnicka a ta zhrozena,ze nikto ma neposlal na chirurgiu,tak v pondelok aj letim na vysetrenie,lebo sa to crevo moze pri porode priskrtit.
no a na matrike mame vybavit dopredu priezvisko pre maleho,lebo mi nie sme manzelia "ece" haha ,no boli sme tam vcera,ale strankove hodky maju len pondelok a stredu 😠 ale to moze vybavit aj ten moj kebyze som nahodou v porodnici.

wighy
23. nov 2007

no tak to mas teraz poriadne nabite, ale to sa cudujem ze doteraz na ten pruh nikto nereagoval, co je to za bandu 😠
juuuj uz sa tesim na tvojho riska, vianocne darceky uz mas???

jul
23. nov 2007

nemam,uz som sa chystala minuly vikend,ale mali sme ist zajtra,aj som sa tesila,mali sme ist kupovat darceky uz pre maleho a fusak,ten nam ece chyba,ale nejdeme nikam ☹

to vies moja,to ma tak odignorovali na Kramaroch,sak preto som aj isla rodit inam,lebo ja som chcela ist jednemu konkretnemu dokimu rodit,ale ma dovolenku az do konca mesiaca a jeden mi povedal,ze mam si teda pockat nanho,ked som si ho uz vybrala a ani ma nevysetril a povedal,ze ten pruh mi zmizne po porode,akoze mala som dost,tak som radsej zmenila porodnicu,ece dobre,lebo teraz co sa mi stalo,tak neviem co by som robila,ci som mala akoze cakat na toho dokiho co ma dovolenku,az kym nastupi 1.decembra do roboty....

jul
23. nov 2007

ahoj erika,ja ti neporadim 😒

pipka
autor
23. nov 2007

juuuliska, tak uuuuz????? 😕 😕 😕 jeeezisi, vydrz este do vilkovych narodenin 😀 😅 😀

pipka
autor
23. nov 2007

erika, nam robili spermiogram v Centre as. reprodukcie gynfiv a platili sme 250 sk, ale ked k nim chodis ako pacientka, tak je to gratis, vo vysetreniach pre neplodnost. 😉

pipka
autor
23. nov 2007

julis, a to si dnes bola u Kocha?

jul
23. nov 2007

pipi ahoj ☹

no u Kocha,super doktorka ma vysetrovala,hned si vsimla,ze mam uzku panvu,co si doteraz nikto nevsimol a poslala ma chirurgicke,co doteraz vsetci tiez odignorovali. 😠 😠 Som rada.
Ale vytrasena som ece teraz,R si isiel dat do roboty panaka 😀

pipka
autor
23. nov 2007

neboooj, secko dobre dopadne...tak ja uz sa pripravujem na mms z porodnice 😀 😀 😀 veeelmi budem na teba mysliet 🙂

jul
23. nov 2007

uz si kukla dnes ordinaciu? Dobra bola vcera,aj ako to skoncilo,normalny thriler 😀

pipka
autor
23. nov 2007

juuuj vidis, nekukla 😨 idem kuknut.... 😉

jul
23. nov 2007

tak kuk,dobre bolo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre