Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ninka1234
16. okt 2007

jul a tvrdne ti bruško?

jul
16. okt 2007

ninka,minuly tyzden mi dva dni po sebe strasne tvrdlo,ale dala som si magnezko a odvtedy nic...klop,klop,klop 😵

inac zase som zacla vracat,ale asi z toho,ze maly ma neskutocne kope do zaludka a rebier,z nicoho nic mi pride zle a uz startujem na wecko 😒

ninka1234
16. okt 2007

mne tiež už sem tam tvrdne aj napriek tomu že jem magne B6 dva krát do dňa a s tým žaludkom som na tom podobne ja už od obeda nemôžem nič jesť lebo potom mi je zle pijem už len mliečko

jul
16. okt 2007

ja som vcera zjedla 3 kusky z torty a hned na to 2 parky 😝 😝 😝
fuj,

dnes som mala len vyprazany encian a trosku zemiakovej kase....a citim sa ako keby som zozrala 10 obedov 😝

ninka1234
16. okt 2007

to už máme stlačený žalúdok preto tam ani veľa nevojde, aspoň už veľa nepriberieme aspoň dufam.
a chceš kojiť malého?

pipka
autor
16. okt 2007

cafte, konecne som dotrazila po celom dni domov 😝 🙄

ninka1234
16. okt 2007

jeeeeeeeeeeeeee ahoj pipi 😉

pipka
autor
16. okt 2007

este som ani nestihla precitat, co ste popisali...co nove? 😕

ninka1234
16. okt 2007

pipi všetko po starom a ty ako?

jul
16. okt 2007

ahooooooooj 😉

jul
16. okt 2007

ninka,ano chcem ho kojit,ale ked ma to bude bolet,tak budem odsavat jak zerava,ale budem mu davat aj cajiky

ninka1234
16. okt 2007

aj ja som davala aj čajiky, neboj nebude ťa to bolieť ja sa už teraz poistím a kúpim si masť na bradavky multi mam bal , tu ani nemusíš pre kojením dávať dole, pretože pri druhom synovi mám zlu skusenosť bradavka mi doslova vysela na pol centimetri a bola to hrozna bolesť tak teraz to už nedopustím ale niejak som to so zaťatými zubami zvládla a kojila som 9 mesiacov

jul
16. okt 2007

ninka a kde sa ta masticka kupuje v lekarni?
ja mam zatial kupenu tu kalciovu masticku a take vlhke lanove utierky,co netreba tiez umyvat,staci to len utriet a hotovo.

ninka1234
16. okt 2007

ano jul v lekárni je dosť draha 480 sk ale stoji zato mne kalciova veľmi nepomohla skôr ta fialova vodička

pipka
autor
16. okt 2007

ja som bola po troch tyzdnoch v robote, tak si viete predstavit....ale vytesovala som sa 😉

jul
16. okt 2007

pipi,no ako si sa mala v robotke? deticky sa tesili ked si prisla?

ninka1234
16. okt 2007

detičky boli určite šťastne že ťa vidia

jul
16. okt 2007

ninka,ta fialova vodicka - gencian sa to vola tusim,tak to som si chcela kupit a to je len na predpis. ☹

ninka1234
16. okt 2007

jul na predpis? neviem ale ja som ju kupovala len tak, pošlem zajtra synatora do lekárne a uvidíme či ju kupi

ninka1234
16. okt 2007

idem do sprchy aby som už v kľude mohla pozerať záhradu

pipka
autor
16. okt 2007

deticky sa tesili, niektore si pomaly ani nepamatali, len vaneska, to je taky moj privesok, sa pricucla a nepustila ma 😀 😅

jul
16. okt 2007

ja som bola v 2 lekarnach a neceli mi ju dat ☹ ☹ ☹ ☹

pipka
autor
16. okt 2007

julis, ja sa ti na to opytam v nasej lekarni, bezne mi tam teta dava lieky, co su na predpis aj volne 😉

jul
16. okt 2007

pipi,ty mas ale kontakty 😎

pipka
autor
16. okt 2007

ved nic zatial neslubujem, len sa opytam 😉
tu nocnu kosielku si si uz kupila? Dnes mali naaadherne 😵 😵

jul
16. okt 2007

ajke sa dnes Ema vyvracala na koberec 😀

jul
16. okt 2007

ece nekupila,bola som dnes na kramaroch a tam mali planoooooo takych kosielok,ale kukala som len vo vyklade.Hovoris,ze mali pekne? Pojdem zajtra kuknut,do kolkej su tam,nevies?

jul
16. okt 2007

pipi,dnes som zase skoro odpadla 🙄
a R slubil,ze ked pride s treningu,tak poumyva za mna riad......som zvedava 😠

pipka
autor
16. okt 2007

citala som o eme 😅 no co uz, Ajka je dieta stasteny 😅 😎

julis, v trznici su do siestej, ale oni to tam uz okolo piatej zacinaju balit, tak neskor tam uz ani nechod 😉

preco si skoro odpadla? Co si nedas pokoj? Sed a oddychuj 😠 😀

ninka1234
16. okt 2007

bambulky ja sa lúčim idem si ľahnuť a pozarať záhradu mladej sa už to sedenie pri PC nepozdáva

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre