Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
26. dec 2007

a zakusky ste uz popapali??my nic 😖 .ja to vobec nejem a moj len trosicka

mixka
26. dec 2007

lius, kdeze !!! akurat som nastvana, ze M nic neje a dnes mi povedal, ze naco som to piekla, ze mi vravel, ze je to zbytocne... buduci rok nepeciem... !!!

lia
26. dec 2007

mne medovniky vobec nechutia,rozkov som par zjedla,ale na jednej ruke to zratam,ani mne sa to neoplati.neviem nic specialne piect,tak kaslem na to.iba rozky kvoli voni.ale moj najviac zboznuje dobosku,ktoru som kupila a to je najvacsia vdaka pre neho.

mixka
26. dec 2007

tak to ja milujem puncaky... 😀 ale inak na buduci rok vazne nebudem blbnut s pecenim... ☹

lia
26. dec 2007

zbytocne ti to zaberie cas.aj do obchodu,aj s pecenim.na buduci rok my pojdeme do cicman,tak tam budeme s babami kuchtit,to mam radsej 🙂

mixka
26. dec 2007

to verim... ja som tiez uz doma navrhla, ze pojdeme vianocovat niekam na hory... tak by bolo super, keby sa to podarilo... 😵 a snad uz aj s detmi... 🙂

lia
26. dec 2007

kolko deti budete mat do buducich vianoc mixi?? 😕 nepoziciate nam?? 😀
ale pipi ich bude mat dost,od nej poziciame 😀
idem sa chystat,este hlavu vyfukat a tak

pekny vecer 🙂

mixka
26. dec 2007

lius, snad dve, ak vsetko pojde, ako ma... 🙂

dudu
26. dec 2007

ahojte cicusky, aj vy ste prezili tak pekne a kludne sviatky?
ja som tie nase vianoce zvladla, akurat na tolko ze som zabudla dat pod tabier supinky s kapra 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ , ak by to malo pomoct k bublinke, tak budem spokojna. 😅
mixi a vy ako?
babulky ja som pribrala tri kila, kokso sak sa nezmestim ani do nohavic, 😅 , to budem mat odtucnovacku.... 😅 😉

mixka
27. dec 2007

dudu ahoj 🙂 , my... ??? ja uz sa zacinam citit kus lepsie, aj ked to este nie je uplne super, ale fcul to preslo na mojho manzela... slak ma trafi... 😠 😢 supiny z kapra sme ani my nemali, lebo muzik cistil kaprika u kamarata a doniesol uz ocisteneho a naporcovaneho na podkovicky... ono sa to strieda, kazdy rok sa to cisti u inej rodiny a buduce vianoce je to u nas, tak bude supin dostatok... 😀

ajka23
27. dec 2007

cafte 😉
de je pipi? hadam nemaroduje... 😒

mixka
27. dec 2007

ahoj ajiii... 🙂 ako sa mas ???

ajka23
27. dec 2007

ja dobre, svokra mi tu 2 dni kaslala jak tuberacka, tak hadam nic nechytime... 😠 😉
a zajtra ideme na silvestra, tak ma tu stretnete az v novom roku... 😒
ako ty?

mixka
27. dec 2007

ja celkom hej... M isiel teraz poobede k dokinovi, tak som zvedava...

ajka23
27. dec 2007

vy sa nejako neviete vymotat z tych chorob... ☹ ☹ ☹ ja som sa dala zaockovat a asi preto som taka zdrava... 😵 😵 😵
neskusala si na podporu imunity aloe? 😕

mixka
27. dec 2007

ee aji neskusala... asi som mu to posunula ja a teraz sa tesim, kedy to posunie on mne... 😖

ajka23
27. dec 2007

skus to aloe, ja som to pila, je to sice riadny hnus, ale hadam to je na nieco dobre... 😉 a asi by to chcelo vela pit a papat vitaminky... 😉

mixka
27. dec 2007

ved papame vitaminky.. neviem, kde je chyba.. snad nam pomoze ten horsky vzduch...

ajka23
27. dec 2007

a mozno aj pohyb... 😒 ja od kedy mam psa, tak som nejak zdravsia, ci co... 😒 aj som sa naucila viacej obliekat, dokonca aj dazd uz mam rada... 😒 😀 😀 😀

mixka
27. dec 2007

aji, ja praveze neznasam byt moc naobliekana... mozno aj preto vzdy nachladnem... ☹

ajka23
27. dec 2007

a kde mame vsetky baby, co este spia? 😒 😀 😀 😀

mixka
27. dec 2007

neviem ajus, asi travia kolaciky... 😀 😀 😀

ajka23
27. dec 2007

ja ked som zjedla 3, tak je vela... 😒 nemam kolacikovsku naladu, ale keby som mala pred mrchou, tak by som pojedla vsetko, co mi stoji v ceste... 😀 😀 😀

mixka
27. dec 2007

no pekne.. 😀 😀 😀

ajka23
27. dec 2007

dnes uz dojde moj otec, tak som si toho volna vela neuzila, este ze uz zajtra ideme na tu chatu... 😵

pipka
autor
27. dec 2007

halooo, ste tu?
co vam jezisko priniesol? 😕 😵

pipka
autor
27. dec 2007

konecne som sa sem dostala...choroba ma stale neopusta... ☹

ajka23
27. dec 2007

no hura... 😠 ako sa mas?
ja som podostavala oblecko a hodinky a set nahrdelnik a nausnice a naramok atd... 😵 😵 😵 😵 😵 asi som bola zase cely rok dobra... 😵 😵 😵 😵 😵
a co vy? 😕

pipka
autor
27. dec 2007

fiiha ty si musela posluchat 😀

pipka
autor
27. dec 2007

ja mam novy kabatik...a dalsich 100 veci 😉 aj novu puklicu na auticko som dostala 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre