Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
2. jan 2008

ahojte babulky, snazilky a maminky 😲
prajem vam vsetko dobre v novom roku 2008, a hlavne aby sa vam splnili vsetky tajne priania... 😀

lia
2. jan 2008

najprv nebol,potom dosiel na chvilu domov a potom neviem.zvonili mu este aj potom,nikto neotvaral,tak neviem 😅 😀 .dufam,ze ho nestretnem aspon pol roka 😀

pipka
autor
2. jan 2008

cafteeee 😉
babulky vcera som nevladala sa tu zastavit, doobedie som prespala a poobede mi bolo zle, tak som bola rada, ze lezim 😅

Ale prajem vam vsetkym do tohto aj dalsich rokov len to naj naj naj...kazda si uz vyberte, co to je 😀

pipka
autor
2. jan 2008

mixi, u Vilka bude ratat urcite radsej kalorie, on vie, ze maminka ho doma bude cakat s plnym hrncom, kym on bude kocikovat 😀 😀 😀 pride domov, nastane vymena strazi, ja preberiem deti a on hrnce...plne 😀 😀 😀

pipka
autor
2. jan 2008

juuuj lius, ved bud rada, ze nebol doma, mozno si teraz bucha hlavu, ze preco neotvoril a dojde sam od seba, ked budes sama doma 😎 😀 😀 😀 ...a ty nas potom zavolas 😀

lia
2. jan 2008

cau pipiiii 🙂

moj manzel bol pre neho aj s kamosom,uz pekne nabrnkani 😅 a akurat odchadzal na zurku. 🙂

mixka
2. jan 2008

ahojteee bosorky 🙂 tak, kao ste zacali novy rok ??? my sme uz fit a v nedelu ideme na dovcuuu 😵

ajka23
2. jan 2008

cafte 😉
jeeej pipi, co ti to tam svieti? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ajka23
2. jan 2008

straaaaasne dlho mi to tu pridava prispevok, zase to ide nejako pomaly, asi tu dlho neostanem... 😒

lia
2. jan 2008

upratujem uz druhy den mixi 😀 tu dovcu ti zavidim,aj my spekulujeme,ze by sme niekam skocili.
ja mam ist za tyzden do cicman s babami,ale moc sa mi nechce.
cau ajuskaaa,ako si silvestrovala??strasne pomaly ide ten kon 😠

pipka
autor
2. jan 2008

lius jaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀
booze, tri hodiny mi nacitava zase 😠 😠

ajuuuska ajoooj, no svieti 😉 si na rade v stafete 😀 aj s liuskou 😉

lia
2. jan 2008

strasne s atesim z tych tvojich dvojiciek pipi 🙂

mixka
2. jan 2008

pipi, to cisielko je v pase krasne, gratulujem, tesim sa spolu s tebou 😉

pipka
autor
2. jan 2008

mixi ja zacinam novy rok grckavo 😅 😅 😅
najhorsie je cistenie zubov 🙄 😀

mixka
2. jan 2008

neboj pipi, to prejde... 🙂

ajka23
2. jan 2008

mna seklo v krizoch, tak mi paradne zacina rok... 😖
inac sme sa mali dobre, ema sa paradne vysantila, bolo tam ako v rozpravke, vsetko biele... 😵 😵 😵

pipka
autor
2. jan 2008

doki mi vyratal termin na 23., ale asi dal inu dlzku cyklu. No aj tak to vraj pri dvojickach bude skor...

dracik1
2. jan 2008

pipi, cau, tak aj tebe je zle 😀 😀 😀 , kup si taku zubnu pastu co moc nevonia, aj mna par krat naplo vecer pri cisteni zubov...ako sa inak mas? co ti povedali v GF a kedy mas ist k lekarovi?

mixka
2. jan 2008

juuuj ajus, to je mi luto... natri si chrbat gelom, pomoze to...

lia
2. jan 2008

zababus sa do deky ajus a maj ju stale na sebe,najlepsie je na to suche teplo 😉

mixka
2. jan 2008

budete mi ten tyzden strasne chybat... 😢 dufam, ze ma nebudete ovravat... 😀

lia
2. jan 2008

musim ist s nelinkou,tak sa mi neste 😒
a skoda,ze to tu ide tak pomaly 😖

pipka
autor
2. jan 2008

dracik ajooj, sa mi neda dostat do ivf temy, otvara otvara a nist 😠 porazi ma raz z toho cakania 🙄

zubna pasta je ok, mna napina z toho, ze otvorim usta a strcim si tam zubnu kefku 😅 , ked mam zuby spojene a cistim si predne, tak je to ok, ale akonahle otvorim a chcem ist stolicky, tak zacne ma nadrapovat a koncim na wc ☹

V GF som bola na kontrole 31.12. a bolo vsetko ok, tak uz mi napisal papier a idem spat svojej gyndacke, ale dohodla som sa s nim, ze rodit ma bude on, teda ak vsetko dobre dopadne 😉 takze sa do GF asi vratim. Na tom som sa ale s tou mojou dokinou dohodla.

Ajus a masaz by nepomohla? Myslim taka lekarska profesionalna.

dracik1
2. jan 2008

pipi, rodit ta bude Drabek??? inak aj ja si neumyvam zuby stolicky 😀

mixka
2. jan 2008

pipi a co skolka ???

ajka23
2. jan 2008

pipi, na seknutie masaz nepomaha, mne ju naopak zhorsila... ☹
mne vcera poslal ten podareny kolega fotky z vianocnej party z roboty a pridal tam taky text, ze moj manzel chcel vysvetlovanie... 😠 napisal, vraj ma ma rad... 😨 😨 😨 teraz mame divnu atmosferu a do toho dnes dojde otec, takze u mna ako vzdy parada... 😠 😀

pipka
autor
2. jan 2008

zatial som sa dohodla s Drabekom, ale to je este dalekoooooo, mam sa mu ozvat asi v 30tt 😉

mixi, zatial robim a keby nahodou nieco, tak idem na PN hned a riaditelka poziada o zastup zatial, aby im tak dlho nechybala ucitelka a ked nastupim riadnu MD, tak od septembra budu potrebovat za mna zastup, ale to prideluje MU, tak to uz neriesim.
Ty sa stale pytas, ale nic pre to nerobis...ved aj ty chces ist na MD, a bez kvalifikacie aj tak nic, prihlas sa aspon dialkovo na pedagogicku a hned sa ti podari zamestnat.

ajka23
2. jan 2008

ma poraza z tej rychlosti, asi sa odpajim, na ukludnenie nervou... 😀 😀 😀

ajka23
2. jan 2008

...nervov... 😠

mixka
2. jan 2008

pipi, akoze pre to nic nerobim ??? napisala som im a odpisali mi, ze nic pre mna nemozu spravit... co sa viac da riesit... uz sa viac nepytam... 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre