Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
9. jan 2008

mala by som nieco zjest, ale ked si pomyslim, kde to skonci... 😅
zatial kupodivu ani necitim nejaku nevolnost, nerada by som to nejakym jedlom rozdrazdila, ale zase nieco jest musim...uz som -5kg 🙄

pipka
autor
9. jan 2008

to vazne? 😕 😨
ved ona vraj nemoze mat deti? Alebo to len s Tomom Cruiseom nemohla? 😎
Vcera som pocula v spravach, ze ta ich dcerka Suri, vraj nie je jeho, ale zo spermii nejakeho scientologa 😀 😀
...a Tom samozrejme s radostou zaluje media... 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

ja plus 5 ty minus, nemalo by to byt naopak? 😕 😀
davaj si aspon suche pecivo, kym vylezes z postele. a skusala si ten zazvorovy caj? 😕

pipka
autor
9. jan 2008

mam stale na stole suchare, tak chrumam...zazvorovy som stale nekupila, este som od Silvestra nevystrcila nos z domu, musim Vilkovi nakazat 😉

ajka23
9. jan 2008

nemusi to byt caj, hadam mas zazvor, ako korenie, nie? to si len zalej vriacou vodou a mas zazvorovy caj... 😉

pipka
autor
9. jan 2008

uz som si precitala o Kidmannke v Bleskovkach 😎 boooze, aka je chuda 😅 to ja som furt tucko oproti nej 😀

ajka23
9. jan 2008

s Cruisom vraj raz potratila, ale kto vie, co je pravda... 😒

ajka23
9. jan 2008

tucko som uz aj ja... 😖 normalne aj v robote sa ma opytali, ze kolko som pribrala... 😠 ☹

pipka
autor
9. jan 2008

zazvor mam, ale ked to je hrozne aromaticke, obavam sa, ze ma napne len z tej vone 😅
to kolko si mam dat na jednu salku? Jednu cajovu lyzicku? Asi staci, nie? 😕

ajka23
9. jan 2008

jedna staci a zapchaj si nos, ak mas pocit, ze ta napne... 😀 😀 😀
je to pitelne, davala som si to, ked som kaslala... 😉

pipka
autor
9. jan 2008

Nejako uz mame zase vela prispevkov...nezalozis 4.cast? 😎 mozno sa to bude rychlejsie otvarat... 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

silne pochybujem, ze by to pomohlo... ☹
raz zalozim, duuuuuufam... 😉
tento rok to mam velmi narocne, svokra ma 60, manzel 35 ja 30, 10 rokov sme spolu... 😨 😨 😨 sak sa z toho zblaznim... 😀

pipka
autor
9. jan 2008

mna napina aj z vody niekedy...hlavne na vecer 🙄

wighy
9. jan 2008

ahojte kraasky

pipka ako sa mas???blinkas moc???jooooj to doverne poznam ja som blinkala do 18tt 😝 😝 😝

ajka23
9. jan 2008

a mne sa blizi 60tka na vahe... 😀 😀 😀 😀
a nie si rada, ze ta napina? 😕

pipka
autor
9. jan 2008

ajus, sami jubilanti 😀 😀 😀 budes vkuse v liehu 😀 😀

ajooj wighy, veru blinkam stale, aj ked dnes este nie... 😅 , nestras! Do 18tt 😅 mam sa na co tesit...
aj ked dnes mi volala kamoska, ze ona blinkala skoro cele tehu 🙄 tak ma namotivovala... 😅

som strasne rada, ze ma napina 😅 😅 😀 ale doprajem to aj tebe 😀

ajka23
9. jan 2008

wigh, ahoj 😉
tak, padol mi net, prvykrat, a ja ze o com to tu hovorite, ked sa vam to stane... 😀 😀 😀
wigh, len ju nestras, pre boha... ☹ 😀 😀 😀

wighy
9. jan 2008

nooo pipka aj mna strasili ze to bude az do konca tehu 😝

lekvar mi zas povedal ze prvymi pohybmi by to malo zmiznut a tak aj bolo hehe,mne byvalo straaaaaaaaasne zle a potom zo sekundy na sekundu to preslo

ja som 4 mesiace ani chlieb nevedela z jest z tej vone mi bolo bleeeeeeeeeeee,ja som vtedy ani do obchodu nevedela chodim ako mi byvalo spatne hehe

pipka
autor
9. jan 2008

mne uz dnes padol 2x 🙄 a vzdy ked napisem dlhsi prispevok...ako naschval 😠 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

pipi, budu to podla mna dvaja chlapi... 😉 😵 a nepytaj sa ma preco... 😒 😀

pipka
autor
9. jan 2008

wigh, tak ja som chlieb nejedla presne od Stedreho dna, to bolo naposledy, co mi nic nebolo, na druhy den to prislo a odvtedy je mi zle stale...obcas na nieco dostanem chut, ale ma to rychly priebeh 😅 😀

maso a udeniny nemozem ani citit a co je divne, vobec nemusim cokoladu ani nic sladke 😨 😀

wighy
9. jan 2008

ajka nestrasiiim hehe 😀 😀

inak aj ja si myslim ze to budu chalani 😉

mna uz z tohto kona raz porazi,aj mne dnes uz viac krat padol 😝

ajka23
9. jan 2008

mne zamrzol pocitac, este mi tu chyba virus a manzel ma zabije... 😠 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

a z kona spravi salamu... 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
9. jan 2008

ajus, to ja tusim tiez a neviem preco...este som ani tehu nebola a viem, ze ten hore mi to tak zariadi, lebo chcem dievcatko... 🙄 😀 ale hlavne nech su zdravi 😉

pipka
autor
9. jan 2008

o salame pssst 😀 vies, ze ma napina... 😀

ale aj dvaja chalani maju vyhodu...mozem dedit po Juliske 😀 😎 😀 a aj dalsie kamosky, co mi ponukaju veci maju chalanov 😅

ajka23
9. jan 2008

a ked to budu baby, tak vilko sa bude citit ako v hareme... 😉 😵 😵 😵

lia
9. jan 2008

ahojte 🙂 ,
aji prepac,ale nedostala som sa sem uz,cakali ma a ten kon isiel tak pomaly,ze som to vzdala.tak co mate nove??

wighy
9. jan 2008

pipka ja som na tom bola presne ako ty jeeej takze mozno zeto budu baby alebo chalan a babulka 😉 jeeeeeeeeeej uz sa tesim ked vyjde na javo tajomstvo 😉

aji ako si dopadla na pohovore??uz sa ti ozvali??

pipka
autor
9. jan 2008

jemu je to suma-fuk, myslim si, ze on by baby radsej...ale to len tusim 😵 ked ideme k niekomu kto ma dievcatko, tak sa usmieva, aj sa pohra, k chalanom je odmeranejsi, ale vlastne budu ine, to je jasne 😉

liusik ajoj, s tebou som tu dlllho nebola on-line 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre