Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

sandrika
19. jan 2008

no aspoň ušetríš na hračkách

lia
19. jan 2008

danke schom lauri

zabka132
19. jan 2008

tie mi vzdy po chvile zahodi....ked mu dam nejaku handricku, kusok kartonu, noviny a podobne veci, tak s tym sa bavi aj hodinu 😵

lauritka
19. jan 2008

ak uz budes zaregistrovana ,klikni na interaktiv a temperaturkurve..tam sa to zapisuje. hore ti pise potom neue cykle anlegen..a zadas prvy den MS.

ajka23
19. jan 2008

caute... 😉
uz tu asi nik nie je, ze? ☹
mala som tu dnes mat oneskorenu oslavu menin a zmenilo sa to na oslavu, kde som bola nervozna ako pes, vytocil ma moj otec, mame tu oproti skladku, kde behaju aj potkany a moj otec mi radi, aby som sa nesla stazovat na obec, lebo od obce este nieco budem potrebovat... 😠 😖 je mi z tejto starej generacie na nic, vsetkeho sa boja a su posrati... 🙄 🙄 🙄
a v tejto lokalite staviam dom a budem chciet mat deti, no fuj... 😖 😖 😖

ajka23
19. jan 2008

pomooooooooooc, politikaaaaaa sa u nas preberaaaaaaara.... 😠 🙄 🙄 😖 😢

zabka132
19. jan 2008

ajka, ja som tu 🙂

ajka23
19. jan 2008

este nespis? 😕
ale som rada, lebo ma tu poraza... 😠

zabka132
19. jan 2008

nespim....akosi sa mi nechce. Ja sa tiez tak hrozne rada bavim o politike 😀 😝

ajka23
19. jan 2008

to vazne? 😕 ja tu mam okrem muza a otca este suseda a krsneho, tak mam toho dost a otec ma este vytocil tymi potkanmi, uz fakt na tie hadky nemam sil... 🙄 🙄 🙄
odkial pises? 😕

ajka23
19. jan 2008

moj otec je KDHk a muz HZDSak, tak si to vies predstavit... 🙄 🙄 🙄

zabka132
19. jan 2008

aji, som u nasich....uz od utorka. Drahy bol prec, prisiel az vcera...a teraz mi tu chrni za chrbtom 🙂 .
KDH a HZDS ....dobra kombinacia 😎 😅

ajka23
19. jan 2008

ved prave, mam tu burlivu debatu, no hroza... 😖 😖 😖
ako budes zajtra fungovat, ked si este hore? 😕 ci ti malo spanku staci? 😕

zabka132
19. jan 2008

spime tak do pol deviatej...to mi staci bohato 🙂 . Maly sa mi budi v noci len raz, niekedy az rano okolo siestej -pol siedmej...nakrmim ho a spime dalej.

ajka23
19. jan 2008

zlate dieta... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ako sa ma svokra? 😕 seka dobrotu? 😠

zabka132
19. jan 2008

klop, klop...zatial spinka dobre. Od malicka ma nechal vyspat....svokra...nooo...je najlepsia na svete 😀 , az mi je to divne.

ajka23
19. jan 2008

tak to presla dobrou zmenou, ale chvala bohu... 😉 😵 😵 😵
a co cukraren? 😕

zabka132
19. jan 2008

a vy ako pokracujete s byvanim ?...staviate to svojpomocne, ci cez firmu ?

ajka23
19. jan 2008

zabi, momentalne stojime, nic sa nedeje, nemame peniaze, tak neviem, ako to bude dalej... 😖 zadlzit sa viac by bola asi samovrazda, tak neviem, ci to na koniec nepredame... 😒
tento rok uz chcem nejako existovat a nie takto zivorit a byvat, nebyvat, ako je to teraz... 🙄
hadam sa rozbehneme nejakym smerom... 😉

zabka132
19. jan 2008

aji, ja ju uz nikdy nebudem brat tak, ako pred tym......este stale som jej to neodpustila. Zatial to nedokazem.
Cukraren nepokracuje nijako....budeme tam byvat...je to skoro hotove....uz len voda, na poschodi podlahy a mozeme byvat 🙂

ajka23
19. jan 2008

zabi, aspon ze byvat... 😵 😵 😵 ja by som za vlastne byvanie dala neviem co... 😢
ja mam na svokru tiez tazke srdce, je to niekde vo mne, ako nejaky blok a nikdy to nezmizne, aj ked sa snazim, tak viem, o com hovoris... 😒
rozmyslate uz o druhom babatku? 😕 😵

zabka132
19. jan 2008

ale som aj rada, ze to takto dopadlo...horsie by bolo, keby sme si u svokrovcov poprerabali a ona by potom toto spravila. Budem vo svojom a moze mi tak vyliezt na hrb.

ajka23
19. jan 2008

vsetko zle je na nieco dobre, ze? 😒 hoci vtedy to tak nevyzeralo a urcite to bolo velmi tazke... ☹

zabka132
19. jan 2008

poznam to zivorenie. My tiez teraz krkame.....splacat hypoteku, poistky....auto-zrac penazi...no hruuuuza.
Svokru uz neriesim...mam na nu svoj nazor, bavim sa s nou len kvôli mojmu muzovi a kvôli jeho surodencom, lebo s nimi si rozumiem a nerada by som, aby sa to pokazilo.
Druhe babatko ? ...este nie...najprv sa musime vyhrabat z dlhov 🙄

zabka132
19. jan 2008

ano Aji, bolo....mozno aj preto ten porod bol taky, aky bol. A este mi napisala skvelu sms-ku, ked som sla na prijem do nemocky. To mi tiez velmi pomohla 😠 . A ty preco mas tazke srdce na svokru ?

ajka23
19. jan 2008

kolko to bude trvat? 😒
u nas 20 rokov... 😖

zabka132
19. jan 2008

u nas podobne...az mi je z toho zle....brr. Idem si uz lahnut, oci mi klipkaju.
Bru noc.

ajka23
19. jan 2008

dobru zabi... 😉

lia
20. jan 2008

dobre ranko,

tak vy ste troska ponocovali 😀

ajka23
20. jan 2008

ja som tu bola do druhej, tak mam problem nezaspat... 🙄 🙄 🙄 mam oci asi ako tento smajlik... 🙄 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre