Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
22. jan 2008

rada,ale zajtra nestiham urcite 😒

pipka
autor
22. jan 2008

tak pridi inokedy 😀 , este som doma cely bud. tyzden minimalne 😉

wighy
22. jan 2008

ahojteeeeeeeeeeee

pipka 😅 drobcekoviaec zlobia??mooooja,mne sem tam ked mi bolo zle pomahalo zut zuvacku 😉

pipka
autor
22. jan 2008

wigh caaau, no vidis, zuvinu som ece neskusala...nejako som mala podvedomy strach, ze ma bude napinat 😅

dudu
22. jan 2008

pipi ja by som tiez dosla 😕 , ale v robotke som az do 16.30 a kym by som pricupitala tak baby uz pojdu ta het....

pipka
autor
22. jan 2008

inak dnes som sa asi v troch lekarnach pytala na tie lizatka proti nevolnosti pre tehule a nikde o nich ani nepoculi... 🙄 ☹

lia
22. jan 2008

ved uvidime co bude bud.tyzden pipi,ked budem doma,mozem dojst.
ahoj wigh 😵
dnes som stretla jednu znamu,vyrastali sme spolu,tlacila kocik a za par dni ma termin,zelam jej to,ale nepadlo mi to dobre 😔

pipka
autor
22. jan 2008

neva dudus, ved ich mozes vystriedat 😀 ale ajka ta pocka urcite 😉

pipka
autor
22. jan 2008

verim liuska 😔 doverne to poznam...ale neboj, tento rok to pride 😵 😵 😵 bociany uz kruzia 😀

wighy
22. jan 2008

pipka nie je iste ze pomoze ale skus mne to obcas zabralo, viem ako sa citis ja som si tiez blinkanie uzila 😖 😀 ale uvidis onedlho do zo sekundy na sekundu prejde 😅

liuska to akoze caka uz 2 babo??alebo ako nechapem

lia
22. jan 2008

hhhmmm,neviem 😔 ,som znechutena zo vsetkeho

pipka
autor
22. jan 2008

wigh, akurat som si jednu dala 😵

lius, a preco nejdete na KET-ko? Ved mate este snehuliacikov ci nie? Alebo chcete skusat len prirodzene? Ako ti vlastne dopadli tie testy a vysledky? 😕

lia
22. jan 2008

presne wigh

wighy
22. jan 2008

liuska neklesaj na duchu ☹ vecer sa za teba "pomodlim" hm??? 😉

wighy
22. jan 2008

pipka daj potom vediet ci zabralo 😉

pipka
autor
22. jan 2008

ja mam take spoluziacky, co na stretavke pred dvomi rokmi boli uz s tromi detmi 🙄 viete si predstavit, ako mi bolo... 😔

pipka
autor
22. jan 2008

wigh, zatial ma nenapina... 😀 zujem o 106 😎

lia
22. jan 2008

nemusime ist na ketko,kedze som otehotnela prirodzene druhy krat,ale cakame na vysledky a povedali mi,ze mame este cakat,lebo nam ich robili este raz
a na genetiku ideme az vo februari,vsetko sa to taha.neviem ci to mame risknut a zacat sa snazit 😖
na hematologii sa nepotvrdila ta zrazanlivost,co nechapem ☹ .

wighy
22. jan 2008

baby ja mam zas spoluziacky a kamosky,ktore deti nemaju a ani nechcu/aj moja sefka je taka/tak si viete predstavit ten ich zaujem a tie ich reci a pritom nemame 20rokov 😒

pipka
autor
22. jan 2008

lius, na genetiku idete do Prahy, ci tu niekde?

lia
22. jan 2008

je to neprijemne,hlavne teraz,ked mi vek uz ide strasnou rychlostou a ja si mam dat pohov.ako mam byt v pohode??
vy by ste to riskli na mojom mieste??uz som tri mesiace po MA

pipka
autor
22. jan 2008

wigh, a kolko mas vlastne rokov? 😕 🙂

lia
22. jan 2008

nie pipi,toto nam robia zdarma,teda preplati nam ho poistovna.
na americke

pipka
autor
22. jan 2008

lius, ja by som skusala asi jak sa poznam...ale to je moj nazor, co ti povedal doki? Nechces skusit ten prednison?

wighy
22. jan 2008

pipka 😀 😀

lius tazko sa mi odpoveda bo nepoznam presnu situ ale poznam nejednu babenku ktora otehotneli hned po MA a babatka su v poho 😉

dudu
22. jan 2008

lius a ty mas kolko rockov? tak ako my....,

lia
22. jan 2008

gyndos mi poradil,nech ideme najprv na sk na genetiku a ked sa tam nieco ukaze,nech potom ideme do prahy

pipka
autor
22. jan 2008

aha, tam na gyndu chodila aj moja kamoska, velmi si to tam chvalila 😉

lius, klud, stale si mladsia odo mna, a ked sa podarilo nam, podari sa aj vam...to by v tom bol cert 😀

lia
22. jan 2008

wigh,aj ja som otehotnela hned po ma,ale dopadlo to tak isto.ale to prve bolo ivf.
dudu,29 🙄

dudu
22. jan 2008

lius aj ja poznam a dokonca niektori dokinovia hgovoria ze je to aj lepsie ked sa ti nedari a potom MA, tak nemas ani cakat a mas snazilkovat skor...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre