Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
24. jan 2008

to neviem este aji... 😀 to uvidime, co nam padne do oka... radi by sme co najmensie a zdravucke a nebranime sa ani polormskemu 🙂

ajka23
24. jan 2008

ahoj lius, ja som este v zivote nic z baklazanu nerobila, tak ti neporadim... 😒

mixka
24. jan 2008

lius, ja som jedla vyprazany baklazan a bolo to famozne... ale neviem, ako to bolo pripravovane, lebo to boo v jedalni, kde som chodila na obedy 🙂

ajka23
24. jan 2008

idem robit veceru, tak sa majte a pekny vecer... 😉

mixka
24. jan 2008

ahoj ajus, pa pa 🙂

lumah
24. jan 2008

mixka a čo deti z hniezd záchrany? Také si nejde osvojiť?

mixka
24. jan 2008

lumoah, nie... tak sa to zial nerobi... 😔

mixka
24. jan 2008

pardon, pomotala som ti nick 😉

lia
24. jan 2008

ja som ho nakrajala na kolieska,nasolila a nechala ho tak asi hodinu,potom som ho supla na olivovy oelj,ten cely zhltol a priharalo mi to 😒 .par som zjedla a ostatne som dala nelinke 😀 jej chutili 😀

mixka
24. jan 2008

lius, tomu sa hovori dieta 😀

lia
24. jan 2008

napchavam sa ananasom 🙂

mixka
24. jan 2008

ananasom ??? ja by som si dala jahodky, mnam 🙂

lia
24. jan 2008

ano ananasom,preco sa cudujes mixi?? 😕 chcela som si ho az rano odstavit,ale neodolala som mu 🙂
ja by som si dala varenu kukuricku 🙂

mixka
24. jan 2008

mnam, varenu kukuricky by som si aj ja dala 😵 ani neviem, asi preto, ze by ma nenapadlo jest iba tak ananas... 😀 ale kazdy mame ine chutky 😉

lia
24. jan 2008

nekupujes ananas??ja vacsinou ano,ale vacsinou ho aj vyhodim 😅

mixka
24. jan 2008

lius, ananas kupujeme velmi malo... 😖

lia
24. jan 2008

aky mate plan na vikend??

mixka
24. jan 2008

v sobotu ide k bratrancovi M na navstevu... ma 2 dcery 7 a 4r, tak to nebude iba na chvilocku... 😀 a v nedelu cez den asi domka vegetit a vecer hraju s kapelou, tak tam... celkom fajn vikendik nas caka 🙂 a vy mate co ???

lia
24. jan 2008

kde byva bratranec??my ideme zajtra oslavit tie moje narodky 🙄 a sobota,nedela je vo hviezdach 😀

mixka
24. jan 2008

on byva na dolnych honoch... zhruba tam, kde fcul otvorili nove tesco... neviem, ako sa vola presne ulica... 😀

lia
24. jan 2008

kolko ma rokov??ja som byvala vo vrakuni vyse 20rokov

ninka1234
24. jan 2008

liuška baklažan treba nakrájať na kolieska osušiť ho , soľ peper a obaliť v hladkej muke a vypražiť a je to mňam 😵

lia
24. jan 2008

myslis,ze ho treba v muke obalit??vsetko ine som tak spravila,len som nemala chut na korenie,tak som ich iba osolila

mixka
24. jan 2008

lius, myslim, ze peto ma cca 33 - 34 rokov... priezviskom sa vola, ako ja 😉

ninka1234
24. jan 2008

liuš mi to tak robime

mixka
24. jan 2008

ninus, ako sa mate ???

lia
24. jan 2008

podla priezviska nepoznam.zobral si babu z tej lokality,ci nie??

mixka
24. jan 2008

juuuj lius, tak to neviem, ze odkial je jeho manzelka povodne... ale on sa tam narodil.... 🙂

lia
24. jan 2008

nevadi,ja len tak aby rec nestala 🙂 mozno podla foto by som ho poznala

mixka
24. jan 2008

veeelmi sa podoba na mojho mangela.. 😀 je vysoky, stihli a ma tmave kratke vlasy 😉 uz viem lius, je to dudvazska ulica 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre