Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
23. okt 2007

ja rozmyslam ci mam ist do Ikei este dnes,ze by ma R vyhodil cestou na trening a z treningu by ma len nalozil 😒 ,ale musela by som potom kukat ordinaciu na nete 🙄

pipka
autor
23. okt 2007

do tohoto pocasia? Sa ti chce? A co tam potrebujes? 😕 Ja uz veru len doma v suchu a teplucku som.... 😵 😵 😵

jul
23. okt 2007

dnes sme boli u svokra v robote,mnaaaaaaaam taky superny rezen sme si dali,gordon blue,zemiaky aj ryza a salaaaaaaatu k tomu 😝 😝 😝

ninka1234
23. okt 2007

idem sa povenovať drahemu lebo zachvilku odchádza a zas budem sama 😔
jasne pipi že ti dovolim pokočíkovať

jul
23. okt 2007

len taku policku pokukat bielu s vesiacikmi,nejake deky a nejaky box ulozny

jul
23. okt 2007

ninka a na kolko ide?

ninka1234
23. okt 2007

zajtra večer je späť

jul
23. okt 2007

vcera som robila pre R veceru,varene zemiacky,masove gulicky a taku omacku,kapustovy salat a on povedal,ze on to nelubi,ani to nejedol svina jedna,ale ja som si dala polku a dnes si dam este vecer druhu polku,jemu som musela robit v noci pizzu 😠

pipka
autor
23. okt 2007

julis, mne by sa teda nechcelo....ved mas mat kludovy rezim, nevies? 😕 chces aby ti zacalo tvrdnut brusko? 😠 😅

jul
23. okt 2007

potom musim doma vysavat,lebo akoze tooolko mi tu uz beha smietok po podlahe ze az 😒 ,uz sa dalej na to neda pozerat 😠

pipka
autor
23. okt 2007

julis, aj Vilko mi tu stale trusi, ale som mu povedala, ze este raz namrvi a nepovysava, tak mu kupim ten podbradnik z tym zachytnym vyhrnutym okrajom 😀 😀

lia
23. okt 2007

ahojte,

juliššš,svina jedna 😀 😀 .ja z teba odpadnem.co na tom nelubi??ktore gulicky??tie z ikey??
my sme sa akurat napraskali,rajcinova polievka s parmezanom,vyprazane stehienka a rezniky,zemiakova kasa,uhorkovy a ladovy salat.

jul
23. okt 2007

hej,take ake robia v Ikei 😠

jul
23. okt 2007

no ja uz mam poupratovane,riady umyte,uz len povysavat a prevliect navlecky 😠

a mozem spokojne kukat ordinaciu,inac nikam nejdem 😒 spravim si kafe,vylozim nohy a basta.

jul
23. okt 2007

liušššš a vy ste co mali doma hody? 😕 😀

lia
23. okt 2007

teraz kafe??aj ja by som si dala,ale nemohla by som spat.
mnnnaaammm,to lubim 😝 .co maju nove v ikei??chcem sa tam ist kuknut,aj do kiky,chcem nejake nove doplnky a uz asi tri mesiace si chcem vymerat zaclony a dat usit nove,tak musim ist nieco pozriet.

lia
23. okt 2007

preco hody??mala som otvorene pretlacene paradajky,tak som to chcela minut a aj nastruhany parmezan zo vcerajsej pizze.a ostali mi stehna,v nedelu sme mali pecene a prosil ma ,ci mu nevyprazim,tak sa stalo a mam pokoj. 😀 .este musim zajtra spravit vyprazany syr a je to.vsetko spapane.

jul
23. okt 2007

ja som mala dnes len z automatu cappucino u svokra v robote 😒 ,mam chut na poriadnu kavicku 😝 😝

no mali ste hody aj stehna aj rezne,aj uhorkovy salat aj ladovy 😲 😲

jul
23. okt 2007

ja neviem co mam uz varit,lebo R nic nelubi,na vsetko hundre,on len masko,masko,masko 😠 😠 😠

lia
23. okt 2007

tak mu navar viac a mas pokoj aspon dva dni.
hej,ale uhorkovy som urobila R.len z jednej uhorky,to bolo len pre neho,lebo som mu spravila klasicky nalev,ja to nejem,ja som mala ladovy salat,lebo nejem vecer uz ani zemiaky,ani ryzu.to len kvoli tomu.a ked ma chyti hlad,tak chrumkam salat. 😖

jul
23. okt 2007

juaaaaaaaj tesim sa na ordinaciu jak male decko 😵 som zvedava na tu Dany,co ju niesol ten Tomas na rukach,zacla tusim krvacat a ci je petrovicova tehotna a ten Gregor ci zbali tu segru Petrovicovej......no na vsetko som zvedava,hehe 😀

jul
23. okt 2007

co papas delenu stravu? 😕

jul
23. okt 2007

ja by som si namiesto salatu dala radsej jablka,to sa moze?

lia
23. okt 2007

aj ja sa uz tesim na zahradu 😵
snazim sa,ale nejde mi to 😖 .som z toho na nervy.ovocie su cukry,takze sa maju jest doobeda.

jul
23. okt 2007

liuššš,on nikdy nechce jest na druhy den to iste,kazdy den chce ine a najlepsie 2x za den nieco ine 😠

lia
23. okt 2007

jaaajjja kto mu bude takto vyvarat?? 😅 a v robte neje??tam si moze dat stale nieco ine,nie??

lia
23. okt 2007

aj moj by bol najradsej keby som mu stale nieco ine robila.a to este raz on bude jest,vyzla jedna!! 😠

jul
23. okt 2007

boooooze,ja by som to asi nezvladala 😅 aspon ovocie keby sa mohlo vecer,tak by som zozrala asi kilo jablk alebo nektariniek 😅 alebo hrozno,mnaaaaaaaaam 😝 😝

pipka
autor
23. okt 2007

liuska ja z teba odpadnem, ty sa maaas, takto papat na veceru a ja hribiky s vajickom len ☹ 😀

lia
23. okt 2007

nektarinky teraz??jablka aj ja lubim,ale staci mi jedno a hrozno malo.mam v ladnicke zo zahrady,aj tmave,aj blede.ale nikto sa toho ani nedotkne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre