Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
24. okt 2007

ja som stale v pyzame 😀 .nasa ich uz nezerie,to bolo minuly rok fotene,vtedy to este ako tak chcela,teraz uz nie.

lia
24. okt 2007

ja som mala actimel a jogurt s muslami,nejak mi vytravilo,len neviem z coho ked tu furt sedima ziadna aktivita 😖

jul
24. okt 2007

a jaka herecka v tom kabatiku,este aj hlavu da tak hore ako modelka 😎

jul
24. okt 2007

fuj ,ja ten actimel nelubim a R vyslope za 2 minuty cele balenie 😝

lia
24. okt 2007

ona je strasna herecka juliššš,to si ju mala vidiet ked sme jej to kupili,ona sa stale tak tvari ako keby nad nu nebolo 😅 😀 .

jul
24. okt 2007

to fakt????? 😕 😕 😕 😀

to walter neznesie ked ho oblecem,beha jak splaseny hormon,ako keby mu niekto sedel na chrbte a to ma sveter 😒

jul
24. okt 2007

jak smiesne spi,ale ma dlhe nohy 😀

lia
24. okt 2007

sklenařikova 😀 .idem julišš,ja som vazne hladnaaaa
a pojdem kupit gule do auparu 😀 ,bleee

jul
24. okt 2007

tak chod 😠 a daj si aj za mna!!!!!!!! 😝

dudu
24. okt 2007

lius vedro preto,lebo nemusis mat vela vody. Do vane musis napustit vela vody a tym padom aj viac skrobu, no... neviem kolko toho mas ak to su len tie 1 saty, tak to daj do vedra, ved to sa ti nepokrci ked to budes mat vo vode... 😕 😅 a potom to nezmykaj a len to zaves na ramienko nad vanu

Mala som trosku prace, tak som sa nemohla ozvat 😠

vivi77
24. okt 2007

ahoooooooojte dievcata 😎

pipi, tak sa vrhas hned na KET-ko? nechces si dat od tych hormonov trochu pauzu? alebo drabek hovori, ze to je o.k.? velmi ti budem drzkat palceky, urcite to teraz vyjde, nebojkaj 😉 😉 😉

julis, ako brusko, tvrdne este? mala by si nechat toho tvojho, nech ta obskakuje....

dudu
24. okt 2007

ahojcek vivi, aj sa picham,..... 😅 😲

dudu
24. okt 2007

som chcela napisat aj ja picham, 😀 😀 😀 😀 neviem ako sa mi to tam dostalo??? 😀 😀

mixka
24. okt 2007

ahojte 🙂
lia, k tebe ja v zivote na navstevu nejdem, ked mas take hebedo doma ☹ 😀

ajka23
24. okt 2007

halooo 😉
pisete jak dive, nestiham vas docitat... 😠 😀
bude stretko? 😕

ajka23
24. okt 2007

lia, nelinka je rozkosna... 😵 😵 😵 aj nasa je taka nohana, len telo ma mohutnejsie... 😉 inac, tie kosti by u nas tak vedla nej lezat nemohli, ona hned vsetko schrupne... 😝

mixka
24. okt 2007

ajka, este ta stale obchadza smola ??? som na teba vcera myslela... dala som prat a vytekal mi zospodu pracky avivaz... 😠 ale vyprala dobre 😀

ajka23
24. okt 2007

mixi, ved mame spolocnče meno, tak preco by sme nemohli mat aj podobne stastie, nie? 😀

mixka
24. okt 2007

😀 som inak myslela, ze ma vystrie... vcul sme kupili novu umyvacku a sporak a jak to vyzera, tak este zainvestujeme do novej pracky 😠

ajka23
24. okt 2007

v domacnosti je to taky kolobeh, vzdy, ked nieco nove kupis, tak sa najde nieco, co sa pokazi... 😠 ja teraz cakam, co by to tak asi mohlo byt... 😖 😀
ako to mas teraz s robotou? 😕 nie som v obraze... 😒

mixka
24. okt 2007

si ma potesila, takze mi z toho vychadza, ze ked kupime teraz nudzvo pracku, uz sa mi moze pokazit iba chladnicka 😀 😀 😀 buduci tyzden mi konci pracovny pomera nemam zatial nic... ale uvidime, nezufam... 🙂

ajka23
24. okt 2007

ja ked tak rozmyslam, tak vezu mame pokazenu, chladnicka je nova, tak ta by mohla vydrzat, tak uz len take mini spotrebice by mohli odist, napr. fen? 😒 😀
ako to mas so zdravim, neochorela si tam? ja som uz 2 tyzdne chora a nie a nie sa z toho dostat, v robote sa totiz az teraz prve dni kuri... 😖 😠

ajka23
24. okt 2007

papas? 😀 😀 😀

mixka
24. okt 2007

aji, ano papam a akura mi vystrelila vidlicka na klavesnicu notebooku a je cela zasrajdana, este ze to muzik nevidi a dufam, ze si to neprecita 😀
bola som tam furt chora z klimy, tak som to radsej vzdala...

ajka23
24. okt 2007

a ako to mas s tym uctovnictvom? ak to nie je tajomstvo... 😕

ajka23
24. okt 2007

julis, si tu? 😕

ajka23
24. okt 2007

co dobreho papas? 😕

mixka
24. okt 2007

aji, minuly tyzden sme zakupili origos pohodu a bola by som rada, keby sa mi to rozbehlo cim skor... len zatial nemam firmu... 😖

ajka23
24. okt 2007

takze si ides zalozit? 😕

mixka
24. okt 2007

mala som cestovinu s maskom na stave so sampinonmi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre