Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

zabka132
12. nov 2007

áno lia, bývali sme u nej. Neviem, čo sa jej stalo. Asi bola/je v prechode.
Hádala sa s celou rodinou....ani na krstinách nebola. V kostole áno, aby ju tam videl farár, ale potom už nie. Teraz je z nej najlepšia svokra na svete.
Sladučká ako med..až mi je to divné 🙂

pipka
autor
12. nov 2007

zabi, za tym nieco bude...davaj si na nu pozor 😅 aby ti neukradla maleho...alebo draheho... 🙄 😀

jul
12. nov 2007

ja mam 78 kil 😢

jul
12. nov 2007

booooze,
walter ma furt otravuje,chodi za mnou ako privesok,uz sa trepe von 😝
dnes som uz nahodila aj sal a ciapku ked som bola vencit 😎

lia
12. nov 2007

vy mi stale neverite,ale mam vyse 58 😒 ,je to hrozne na moju vysku.vsade mi nieco vylieza cez rifle,no hroza.ale s touto stravou to bude dobre.
idem si to pripravit,zatial paaa

lia
12. nov 2007

to robi aj nelly,ale na stastie vecer uz nie,chvalabohu 😝

pipka
autor
12. nov 2007

boooze jul, ze 78, ja mam 74 a ani tehu nie som 😠 ☹

babulky, idem kuk tv, nakuknem rano, paa a dobru nocku 😵

ajka23
12. nov 2007

pipi, si este tu? 😕

jul
12. nov 2007

akurat vsetci odisli a ty prides,ty vies kedy mas dojst 😀

ajka23
12. nov 2007

to to moje stastie... 😔
ale aj jest a zehlit a vencit sa musi... 😉

jul
12. nov 2007

presne toto som cely den robila 😖

jul
12. nov 2007

varim si ryzu idem si spravit mliecnu ryzu so skoricou a cukrom,mnaaaaaaaaam,sice minule sa mi pripalila musela som vyhodit moj oblubeny hrnec 😖

ajka23
12. nov 2007

ty vsetko nicis a demolujes... 😠 😀

ajka23
12. nov 2007

u nas zase leje... 😖

jul
12. nov 2007

😀 😀 😀
ale ja som pokazila len zehlicku,mikrovlnku pokazili baby v robote,ohrievac pokazil R

lia
12. nov 2007

mnaaammm juliššš,ja papam cviklovy salat,polku ingrediencii nemam 😒 .zajtra mozem ist zasa do obchodu 😠

jul
12. nov 2007

tak som to zakrikla,ten dement s 3.posch uz vyhrava 😠 😠 😠 ...ale nejak bol ticho cez vikend 😒

lia
12. nov 2007

aji co mas nove??

jul
12. nov 2007

dala by som si cviklovy salat,taky som 100 rokov nejedla,este u nasich 😒

ajka23
12. nov 2007

ale, nic, len brat mi blbne, asi chytil druhy dych, stazuje sa mi svagrina... ☹

ajka23
12. nov 2007

akurat mi napisala, ze si precitala od tej zeny SMSku a brat ju nachytal... 😒 na zaver mu napisala I love you, krava... 😠

lia
12. nov 2007

no fasa,uz som pisala,ci ide o jeho hormony,ale padol mi net zase 😠 .a co teraz??maju aj deti??a aku ma frajerku??mladu??kolko ma on rokov??
juliššš,ty mas na vsetko chut 😀

ajka23
12. nov 2007

mal tento rok 40tku... 😒 zacal podozrivo chodit do posilky a trenuje spolocenske tance s nejakou... 😠 neterky, co mam v albume, to su ich deti... neviem, co bude dalej, hadam sa uvedomi...

lia
12. nov 2007

fasa 😖 ,boooozzeeee,ti chlapi 😠 .a ma peknu zenu??
dufam,ze to nechyti aj mojho,co je za chvilku 😒

ajka23
12. nov 2007

stale je aka ista ako bola pred svadbou... nechapem to... 😒 najhorsie je, ze jej neviem poradit... 😢

jul
12. nov 2007

tie sms-ky dobre poznam ☹
mna skoro vystrelo ked som si ich precitala....bolo to ako keby mi noz pichol do chrbta 😢
ze....milujem ta,lubkam ta,chybas mi,myslim na teba........no a potom ma uz len odvazala sanitka 😔

lia
12. nov 2007

co jej poradis??on musi dostat rozum,je to hrozne,tie zeny cely zivot trpia 😖 .

lia
12. nov 2007

chudatko,asi sme si tym kazda presli uz,ja ani nehovorim,nebol to moj manzel 😝 ,fuuu

ajka23
12. nov 2007

julis, zimomriavky mi behaju po chrbte... 😖
neviem, co poradit... len som jej povedala, ze nech neni na neho zla, prave naopak, ale to sa da asi len velmi tazko... 😒 ale neverim, ze s nou nieco ma, aspon zatial nie... mozno sa mu to len paci, ze niekto na neho berie, a tak... 🙄

ajka23
12. nov 2007

toho mojho pred rokmi tiez nieco chytilo, neviem, ci v tom bola nejaka zena, len sa jedneho dna zdvihol, ze potrebuje viac volnosti, chcel vediet, ci k sebe patrime a podobne dristy... 😖 zbalil si veci a odisiel, a o par tyzdnov sa vratil, ale boli to moje najhorsie tyzdne v zivote... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre