Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
16. okt 2007

fakt?? musim si to potom kupit,teda tie naplaste neviem,lebo este stale neviem ci budem mat cisarsky alebo normalny.Ale tu masticku si kupim uz zajtra v lekarni 😀 😎

zabka132
16. okt 2007

Ja som ju dokonca celu ani neminula....pouzivala som ju asi 2 tyzdne, potom som ju uz nepotrebovala. Dala som ju svagrinej.
Na 10 minut si odskocim...dopijem s mamou vinko...hned som tu.

jul
16. okt 2007

😀 😀 😀 😀
to s toho balenia na siroko?

jul
16. okt 2007

nedrazdi s tym vinkom 😠

zabka132
16. okt 2007

😀 no, asi z toho balenia na siroko. Dnes sme boli na poradni sa prevazit, a za 7 dni mi pribral 300g. Minule mi pribral za necele 3 tyzdne 550g...teraz to dobehol.
Joj....vies co zasa minule svokra vyviedla ?...som myslela, ze ma porazi. Nechala som tam maleho na 2 hodiny, my sme sli na nakup...a ona krava postruhala jablka a dala to malemu. A este s potesenim povedala, ze zjedol skoro pol misky. No aka je stara, taka je sprosta 🙄 . Teraz ma drobec cele brusko vysypane, ked som to povedala doktorke, tak len oci prevratila, ze ci je normalna.

jul
16. okt 2007

😲 😲 😲 jeeeeezis,no ta fakt nema rozum 😠
a zase ta mojho babizna stara,sa ani raz neopytala na maleho,ja jej ho ani neukazem svini jednej 😠 teda ja tam nepojdem,ale mojmu zakazem tam chodit s malym😠

zabka132
16. okt 2007

jul...a ty si nedas sem-tam...decku vinka ?

jul
16. okt 2007

nie,uz som nemala 100 rokov ani kvapku 😀
obcas by som si dala nejaky drink,bavorak alebo vajcovy konak,alebo len vinovy strik,ale moj mi nedovoli ani deci vina a obcas by som si aj zapalila 😅

zabka132
16. okt 2007

tie stare baby su hroozne......ja neviem, ale moja mama je normalna, neviem, cim to je.

zabka132
16. okt 2007

ja som si kupovala to slabucke "sampanske"...to trojpercentne. Ked som cakala Fifika 😀 , tak som mala hroznu chut na vino. Ale hroznu...jak nejaka alkacka. 😀 😝

jul
16. okt 2007

ja som mala taku dobru a milu babku,ale uz davno zomrela a tato je jak 100 certov,len zle by kazdemu robila intriganka stara 😠

zabka132
16. okt 2007

vidis, ja by som tiez nemala pit alkohol, lebo kojim....ale sem tam si dam decku-dve. Minule sme si medovinku kupili a pocuckavali po veceroch 😎

zabka132
16. okt 2007

inak ako vidim, tak nemozes spavat 😀

jul
16. okt 2007

😀 😀 ja bezne chodim az okolo 2-3 tej v noci spavat a potom aj tak neskoro vstavam

zabka132
16. okt 2007

ja chodim spat okolo 11-tej....a v noci vacsinou o 1-2x papame. Niekedy vstanem o siedmej.....ale niekedy spim veru aj do desiatej 😀

jul
16. okt 2007

no ja sa zblaznim ked maly bude stale plakat v noci a nevyspim sa,ja strasne ada spim 😒

zabka132
16. okt 2007

ja som v tehu nemala problem so spankom. Teraz spinkame celkom dobre....predvcerom som maleho nakrmila o pol jedenástej a zobudil sa az o 05:45. Ale vacsinou mi v noci prespi tie 3-4 hodinky.
A neboj sa...tie prve tyzdne sa budes budit aj na zabzucanie muchy.

zabka132
16. okt 2007

inak, vsimla si si...hlavne ze sme v teme "ako byt trpezlive na //"...a jedna tehotna a druha s 2-mesacnym babom 😀 😀

zabka132
16. okt 2007

joj, ako som sa teraz zlakla....zacula som za sebou podozrive mlaskanie a fucanie...a to Dorka (rodicovsky havino) si tu ku mne lahla.

zabka132
16. okt 2007

a kde si zmizla ?

jul
16. okt 2007

bola som umyt riad 😀

jul
16. okt 2007

sme verne nasej teme 😎

zabka132
16. okt 2007

ja som bola skontrolovat chladnicku...zasa na mna prisli hlady. To je hrozne, ja by som v noci zjedla aj kona. 😎

jul
16. okt 2007

Filipko uz pekne spinka,4 hodky...to je super 😎

zabka132
16. okt 2007

pozerala som Valhaline Emmku...no krááásna. tie vlásky má úplne super 😀 . To nie ako ten môj holohlávok 😵 😀

zabka132
16. okt 2007

a to nezabudla svokra skonštatovat...to je celý Janko, tomu tiež narástli vlásky až keď mal rok 😝 .

jul
16. okt 2007

😀 😀 😀 😀 stara provokovala?

jul
16. okt 2007

ja mam strasnu chut na kriedu,zjedla by som aj kilo kriedy 😒

zabka132
16. okt 2007

inak už sa takto cez net pozname cca rok. Ako to letí....to som ti vtedy písala, čo mi urobila svokra, keď som dostala MS a boli sme u jej švagrinej, pamatas ? 😀

zabka132
16. okt 2007

kriedu ???....to ti zoženiem...mama je učiteěka 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre