Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
16. dec 2007

mam zaluzie aj zavesy,take co nepresvitaju,ale je to vidno,ze je zaznute.

lia
16. dec 2007

chod do billy radsej,v poluse bude urcite teraz miliarda ludi 😖
ja som si teraz billu oblubila,doteraz som chodila len do auparku,ale pojdem tam este kupit tie gule 😝

jul
16. dec 2007

ozaj,
vcera sme priniesli od nasich psika a ten skoror skocil na maleho,si myslel,ze je to plysak ☹ ,rozmyslame,ze ho odneseme naspat k nasim.Zatial ho ignoruje,ale on je šiši,tak neviem co by mohol vyparatit 😔

zabka132
16. dec 2007

jul, pockaj ked budes doma trcat 4 mesiace. Ja sice chodim sem tam do mesta, ale to je zalostne malo...a tak mi to chyba.

lia
16. dec 2007

preco zabi??nechodis na prechadzky??
to fakt juliššš?? ☹ myslis,ze by mu ublizil??nezvykne si??ja neviem co s nelinkou ked raz budeme mat mimi ☹
pipiiiii,ja som taka nedockava z teba ☹

zabka132
16. dec 2007

jul a ty ako po porode ?....uz si fit ? alebo este sadas opatrne 😀 😉

zabka132
16. dec 2007

lia, chodim na prechadzky...ale byvam mimo mesta, takze mi chyba ten mestský ruch.
A hlavne teraz pred vianocami som vela chodievala do mesta...a tento rok som bola len raz....hruuuza. Ale nemam kde nechat maleho.

jul
16. dec 2007

zabi,
ja si ece dllllho budem sadat opatrne,mna zasivali zvonku a zvnutra dokopy 1,5 hodiny 😒

lia
16. dec 2007

jeziisss julišššš,to je normalne?? ☹

zabka132
16. dec 2007

Ine by bolo, keby som ho nekojila...ale este stale papame z cicika 😀 , tak nemozem ani na dlhsie odist.

jul
16. dec 2007

liušš co myslis?

lia
16. dec 2007

prave to sa mi zda pohodlnejsie zabi,kde by si zohrievala vodicku??a chladila??to sa mi zda komplikovanejsie 😒

zabka132
16. dec 2007

jul...viem, co to je..mna sili hodinu. Ale ja som na treti den uz sedela. A do tyzdna to bolo zahojene.

lia
16. dec 2007

to zasivanie hodinu aj pol ☹

jul
16. dec 2007

ja sedim v pohode,trosku opatrnejsie,ale hoji sa mi to pomaly,obcas to ece stipe 😒
kedy mi tie stichy vypadnu?

jul
16. dec 2007

liušš,
ja som maleho nevedela vytlacit,tak ma nastrihli,a potom doki robil vselico mozne len aby maleho vytiahol...komplet som bola potrhana 😒

lia
16. dec 2007

nebolelo ta to??

zabka132
16. dec 2007

lia, ano je to pohodlnejsie...ale ked ten moj drobec papal niekedy kazdu hodinu, takze to bol problem.

jul
16. dec 2007

liušška a uz si zohnala nejaku lyzovacku?
ja pojdem na buducu zimu ,ked bude na BABE sneh ovsem,maleho mi povaruju a pojdeme s R lyzovat

lia
16. dec 2007

to mas super juliššš,ze ti ho ma kto povarovat 🙂 .
nie,este sme sa tomu nevenovali,zhanali sme to oblecko,este rukavice a okuliare si zhanam,nic sa mi tu nepaci.
niekde uz pojdeme urcite.cez sviatky zbehneme aspon na Stuhleck

zabka132
16. dec 2007

jul, stichy mi vypadavali postupne cca 2-3 tyzdne...naratala som ich 23 😲 .
A presne ako ty som bola dotrhana...ale dobre mi to zosil a rychlo sa to zahojilo. Ale 2 tyzdne po porode som citila taky tlak na tom zositom, inak to nebolelo.

jul
16. dec 2007

ja som uz vcera a dnes nevydrzala a dala som si kakao,snad to malemu neuskodi,z tej trosky mliecka co odsajem 😒

jul
16. dec 2007

zabi,aj ja mam take tlaky,ale ece mi nic nevypadlo 😖 😕

zabka132
16. dec 2007

jul, ja papam od zaciatku vsetko a maly je v pohode. Ani koliky nemal. Akurat sa mi raz vysypal z niecoho.

zabka132
16. dec 2007

ono to vyzera ako take male zauzlene cerviky 😀 😝 Potom sa nezlakni 😀

jul
16. dec 2007

ja si chcem kupit okuliare lyziarske,dufam,ze nieco uvidim 😎 😀

zabka132
16. dec 2007

idem nakrmit maleho...tak sa zatial drzkajte....papa

jul
16. dec 2007

zabi 😲 😕 no dobre ,ze si ma upozornila,lebo ja sa bojim aj pozret ,ze co mi to tam porobili,uz som minule chcela zo zrkadielkom,ale rozmyslela som si to 😕

lia
16. dec 2007

maju,ale chcem si najprv rukavice kupit
inak,vyzeram v tych okuliaroch jak debil

jul
16. dec 2007

aj moj bol predvecom trosku na tvaricke vysypany,ale uz to nema 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre