Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

martinkamm
22. mar 2007

ninka ahojcek 😀

ninka1234
22. mar 2007

ahojky konečne môžem byť na nete od soboty mi nešiel internet už som bola z toho zúfala. žeby závislosť?

martinkamm
22. mar 2007

ninka no ja som na tom podobne a je mi na nic ked nemozem byt na konikovi 😨 je to moja oblubena cinnost

ninka1234
22. mar 2007

aj moja tak sa tu dnes konečne vytešujem ale moju polovičku to zjavne neteší

martinkamm
22. mar 2007

ninka no moja milovana polovicka nebyva so mnou kedze ja studujem VS som tu v Ziline na intraku a on tu byva s rodicmi ale zhaname si nieco svoje ale nezakazue mi konika ved on pride za mnou az vecer tak o 19:30a potom sa idem naplno venovat mojmu snubencovi a snazeniu o miminko ale pevne verim ze sa to tento mesiac podarilo ved uvidime o 10 dni 😉

ninka1234
22. mar 2007

tak potom daj vedieť či sa zadarilo ani mne môj drahý nezakuzuje koníka len ho hnevá keď som tu veľmi dlho a ničím si oči

martinkamm
22. mar 2007

ninka no tazko sa tym nasim muzikom vysvetluje ze nam to nevai a ze sme tu radi s babenkami 😀 jasan dam vediet mam taky divny pocit v zaludku ako napatie a som strasne unavena stale ale nepripisujem to zatial nicomu uz ma aj lakalo testovat ale pockam a vydrzim 😉 a vy ste na tom ako?

ninka1234
22. mar 2007

my zatial nič dnes som 29 dc ale pri mojom nepravidelnom cykle je to veľmi ťažko povedať či sa zadarilo alebo nie minulý mesiac som dostala na 27 DC

martinkamm
22. mar 2007

ninus tak ti zo srdca zelam aby vam to vyslo budem na teba mysliet a vecer sa za teba a ostatne babenky cakatelky pomodlim! ja mavam 28 dc a minule mi meskala 4 dni vtedy som si myslela ze sa podarilo a potom nic ale stale dufam averim uz ma zacali aj krize boliet a ja verim a dfam ze je to kvoli fazulke a nenahovaram si to len 😒

ninka1234
22. mar 2007

ďakujem veľmi pekne veď nádej umiera posledná ak sa teraz nezadarí tak si dáme pauzu aspoň do leta a pojdeme na dovolenku

martinkamm
22. mar 2007

ninka no my sa usilujeme sice len 4.mesiac ale ked sa nezadari sklamanie je to velke ale uz to radsej berieme tak ze to nevyjde a pride mrcha ako byt zbytocne sklamany 😠 a snazilkujeme ostosest kazdy den 😅

ninka1234
22. mar 2007

každý den to tiež nieje veľmi dobre

martinkamm
22. mar 2007

no pocula som o tom ale ked su dvaaj ludia uplne zdravi a nemaju ziaden problem zdravotny tak vraj to nei je na skodu malo by sa snazilkovat obden ak su biciky pomalsie ale my s rychlostou problem nemame ,nastastie nemame problem s nicim 😀 len fazulka aby sa uhniezdila 😉

ninka1234
22. mar 2007

neboj sa ona si k vám cestu nájde 😉

martinkamm
22. mar 2007

ninka v to pevne verime adufame a kam sa chystate cez leto na dovolenku?

ninka1234
22. mar 2007

do bulharska

martinkamm
22. mar 2007

ninka super volba ja som bola uz pri mori ale v taliansku a ked osm mala 15 odvtedy nic ale planujeme ist cez leto do popradu na chatu

ninka1234
22. mar 2007

my zatial chodíme každý rok a keď pôjdeš do popradu tak budeš blízko mňa

martinkamm
22. mar 2007

ninka jej to je mile amozno sa aj stretneme to by bolo super 😅

tituska
22. mar 2007

martinkamm: mrcha dosla ☹ , ale kupila som calibrum baby plan a zaciname aj vitaminky papkat 😀 😉 🙂 a zaradim sa k januarovkam- som sa rozhodla 😀 😀 😀

ninka1234
22. mar 2007

tak sa dohodneme a môžme dať stretko

martinkamm
22. mar 2007

tituska to ma velmi mrzi!!ale nevzdavaj to urcite to pride bud vyrovnana bez stresu a ono to samo pride ked to budes najemnej cakat viem tazko sa to prijima ale je to tak 😉

ninka supis bola by som velmi rada amozno sa stretneme obe s bruskami 😀

pupka74
22. mar 2007

Ahojte, vidím, že tu plánujete dovolenky , teda okrem materskej dovolenky 😉
Martinka, ja som na tom podobne ako ty s tým morom, minulý rok sme boli v chorvátsku, ja osobne po 21 rokoch. Skôr tiež uprednostňujeme aktívny oddych na horách.
Tituška, ja sa tiež pridám k januárovkám 😀

ninka1234
22. mar 2007

to by bolo najkrajšie keby to bolo aj s bruškami 🙂

tituska
22. mar 2007

A potom si aj temu zalozime.....a hotovo 😀 😉

martinkamm
22. mar 2007

pupka nas akosi more ani nelaka uprednostnujeme SR je tu stale co pozerat i ked po vylete z Cachtickeho hradu nas to preslo kedze nam nejaky dobrak schvalne rozbil zadne sklo na fabii a doskrabal zadok auta snad sa mu ulavilo 🙂

ninka pevne verim ze to bude realita a budeme si hovorit zazitky ako to prezivame a tak 😉

tituska ale snad na nas nezanevriete a budete si aj s anmi pisat

ninka1234
22. mar 2007

idem vložiť do môjho albumu moje krsniatko katarínku ktorá sa narodila 10.3.2007

martinkamm
22. mar 2007

ninka sa tesim si pozriem mam veeelmi rada deticky 😉

pupka74
22. mar 2007

No je to pravda, že by sme mali najprv spoznať svoju krajinu. Ja osobne tiež ešte nepoznám kopec miest, ale je to aj tým, že na niektoré sa vraciame viac krát, napr. Tatry, tam sme z výnimkou jednej sezóny boli asi každý rok.

jannka23
22. mar 2007

ahojte 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre