Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
28. mar 2007

dakujem pipika 😵
dufam,ze coskoro pridas ku mne este do decembroviek 😵

pipka
autor
28. mar 2007

jul, ja odpadnem! Supeeeer, gratulujeeeeem 😵 😵 😵
ja sa k tebe asi nepridam, ale este nechcem dopredu nic hovorit, uvidime zajtra 😅

pipka
autor
28. mar 2007

vidis vidis jul, ja som ti to predsa hovorila, ze budes skor tehula ako ja, pamatas sa? 😉 a prezrad nieco konecne aj o stastnom ockovi 😉

pipika
28. mar 2007

Jul,pracujeme na tom. Dlho ste sa snažili ak sa smiem pýtať?

jul
28. mar 2007

wily dakujem 😵
recept? Takze ja som sa jedneho dna nastvala,ze co sa tolko nedari,isla som dokimu a zacla som k nemu pravidelne chodievat na folikulometriu - sledovanie rastu folikul a ovulky a on mi potom radil kedy mame presne snazilkovat a v ktoru hodinu🙂)) a podarilo sa to uz na 2x .

pipka
autor
28. mar 2007

jul, ty mi vobec neodpovedas 😠

jul
28. mar 2007

pipka dakujem 😵
mas nejake priznaky? ja mam asi vsetky co existuju od zaciatku a dve palicky som mala uz 7 den po oplodneni

wily
28. mar 2007

Jul-takze sa nedarilo preto ze ste sa netrafili ak tomu dobre rozumiem, alebo si brala aj nejake lieky na ovu?

jul
28. mar 2007

pipika,my sme sa snazili od januara a vo februari som uz zacala chodit na folikulometriu

wily
28. mar 2007

Jul-takze pod stromcekom budete mat najkrajsi darcek-babenko 😵

pipika
28. mar 2007

Jul,nemám príznaky.Teraz by som mala mať ovu.Ale ak by sa podarilo stihla by som ešte decembrovky.A to nie je jedno ktoru hodinu to robíš ak más ovu?

pipka
autor
28. mar 2007

juliska, priznaky veskere zadne ☹ , takze sa pomaly chystam na zajtrajsi kruty verdikt, ale este by ma mohli prekvapit, takze uvidime zajtra... 😖

jul
28. mar 2007

wily,ja som mala vsetko ukazkove,aj ovulku som mala vzdy,aj cyklus som mala 28 dnovy ,aj folikulky boli vzdy dozrete az na 22mm,neviem ci sme sa netrafili predtym,ale hlavne na to netreba mysliet tak intenzivne a treba trosku mysliet aj na ine veci,je to o psychike.A kebyze mi posledne doki nezisti,ze ovulka je uz na 12-ty den,tak by sme sa netrafili a hlavne nam kazal snazilkovat kazdych 12 hodin.

jul
28. mar 2007

pipika,na priznaky som sa pytala pipky 😀

jul
28. mar 2007

pipka,preco si nespravis testik? Ja som si robila test kazdy den odvtedy ako mi ukazal dve//,este stale tomu nemozem uverit 😵

jul
28. mar 2007

pipka,ja som minule zaregistrovala,ze si bola na insemke akurat v ten den ked som ja mala ovulku,takze keby Ti to vyslo,tak mame asi rovnaky termin porodu,haha

wily
28. mar 2007

jul-tak ked som si myslela ze staci kazdy druhy den tak to nestaci 😖 , my chodime do prace takze kazdych 12hodin urcite nestihame-hlavne ked manzel robi na smeny ☹ ,takze sa vobec nemusime trafit ☹ ☹ , viem ze to je o psychike,ale neda mi na to nemysliet ked to chcem najviac zo vsetkeho 😲

pipka
autor
28. mar 2007

jul, taaak ti to prajem 🙂 vidis, ako rychlo sa vam to podarilo, a my sa uz trapime skoro dva roky ☹ , vies, tazko na to nemysliet, ked uz viem, ze to nejde. Ked mas ukazkovy cyklus aj spermie, tak sa to da... 😀

pipka
autor
28. mar 2007

jul ja sa bojim spravit test, pockam do rana. Aj tak viem, co tam bude 😅
ale ak by to dajbohu predsalen vyslo, tak budeme mat skoro mikulasske babatka 😵

wily
28. mar 2007

jul to ste sa snazili len od januara ci uz aj predtym?

jul
28. mar 2007

ja som sa tiez smiala nad tym,ked mi niekto povedal,ze netreba na to tak intenzivne mysliet,aj doki mi to tvrdil,ze je to cele o psychike,ale uz som prestala dufat a zacala som sa zaujimat aj o ine veci a vyslo to,nakoniec som bola prekvapena a milo,pretoze som si myslela,ze to zase nevyslo a som este srandovala,ze zase pojdem na folikulometriu,ze uz tam chodim jak na hodiny klaviru

pipka
autor
28. mar 2007

julis, a ides sa aj vydavat?

jul
28. mar 2007

no svokor uz dnes planoval svadbu a o nicom inom cely den nehovoril,aj na to ze bude mat vnucika zabudol.

jul
28. mar 2007

wily,ja som sa snazila uz aj pretym minuly rok v lete asi 3 mesiace a nic z toho, a teraz od januara znova a konecne sa dostavil aj vysledok 😵

jul
28. mar 2007

pipka,budeme mat malych Mikulasov 😀

pipka
autor
28. mar 2007

tak to by si sa mala vydat 😀 , ked uz nie rodit, aspon vydavat by sme sa spolu mohli 😀 😀 😀

jul
28. mar 2007

ale problem je v tom,ze kazdy mame inu predstavu o svadbe 😀

jul
28. mar 2007

pipi a to nemas absolutne ziadny priznak? 😕

pipka
autor
28. mar 2007

a ty mas aku predstavu?

pipka
autor
28. mar 2007

no ako sa to vezme 😒 stale som unavena, ale to pripisujem skor tomu utrogestanu, co beriem 2x denne. Ale inak absolutne nic.Prsia sa ani nezvacsili, ani nebolia, ani v brusku nic necitim, tak neviem... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre