Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
martinkamm
1. apr 2007
inak ja mavam tak ako ty a aj ovulku 13,14 den takze keby som dnes testovala cisto teoreticky by som sa mohla odzvediet uz aka je pravda x-)
ninka1234
1. apr 2007
ahojte 🙂
ajka23
1. apr 2007
ninka, ahoj x-) x-) x-)
tak tu sa zisli tri tehule, ale vam zavidim... :-| x-) x-) x-)
ninka1234
1. apr 2007
neboj aj ty o chvíľku budeš medzi nami nevieš čo je s pipkou?
martinkamm
1. apr 2007
ajka len dve ninuska a jul x-)

a anebojkaj i ty sa budes co chvila tesit z // a aj ja mozno ale pockam si este
ajka23
1. apr 2007
pipka mala negativny vysledok, takze tak... |-| |-| |-|
ajka23
1. apr 2007
mati, aj ty si medzi nimi, ver mi... x-) x-) x-)
martinkamm
1. apr 2007
aha tak pipka na nas zanevrela 😢 ved sa jej to urcite podari nabuduce ved my na nu veeelmi mylsime i na vsetky mamicky cakatelky
ajka23
1. apr 2007
asi si budem musiet dat pauzu od MK, lebo mi bude z toho vsetkeho sibat, ved som ako pedofil, vsade sa pozeram do kocikov... :-| :-N :-S
ajka23
1. apr 2007
mati, nemyslim si, ze zanevrela, len si uziva vikend a asi je to aj lepsie, prist na ine myslienky... 😉 😉 😉
martinkamm
1. apr 2007
ajka no som realista a uverim az ked budu // a potvrdenie od lekara x-) ale nezufam ved aj to snazenie je nadherna vec a raz sa to podarit musi :-p
jul
1. apr 2007
Ajus IP x-)
martinkamm
1. apr 2007
ajka no to mas pravdu aspon pride na ine myslienky x-) a ved je i krasne ja keby som tu mala draheho tak asi tiez nie som za pc ale vonku s mojim najdrahsim
jul
1. apr 2007
Ajka,ja som pouzivala aj ovulacne testy,takze ak mas taky vselijaky cyklus,ze nevies kedy mas ovulku,tak kup tak 3-4 testiky a rob si ich tajne,manzelik nemusi vediet 😃
jul
1. apr 2007
Ajus,ja som tiez nechodila na kona,ja som sa snazila mysliet na vsetko ine,len nie na veci okolo tehotenstva.
martinkamm
1. apr 2007
no niekedy je lepsie sa tu nejaky cas neukazat :-N
ajka23
1. apr 2007
ja som zacala chodit na kona, ked som si myslela, ze som tehu, no v septembri to uz bude rok... :-| preco ste sem prisli vy? 😉
jul
1. apr 2007
aj ja minuly rok v septembri,ako juliasisa 😃 😃
no ja som to nasla nahodou ked som len tak surfovala po nete a snazila sa najst nieco o miminkach,lebo sme sa akurat vtedy snazilkovali
martinkamm
1. apr 2007
ajka no ja som sa sem dostala nahodne ked som bola na str.mojasvadba vyskusala som co je modry konik a odvtedy som tu x-) a iank kuz pomaly zacinam citit ze pride mrcha
jul
1. apr 2007
martinka,to aj ja som citila a stale som chodila na wecko pozerat ci nahodou neprisla =-) ale nastastie nie x-) A hocikedy za den mam take bolesti
ajka23
1. apr 2007
jul, mala si aj nejaky vytok, ked mala prist mrcha?
jul
1. apr 2007
hej hej,taky biely
ajka23
1. apr 2007
takze ziaden krvavy, ako by mala dojst mrcha? =-)
jul
1. apr 2007
nie,len taky bielo-priesvitny,krv tam nebola a ani ziadne spinenie,ani ruzove...nic,len biele.
ajka23
1. apr 2007
jul, ak budem mat blbe otazky, tak ma stopni... 😃 😃 😃
jul
1. apr 2007
neeeee,ajka vsetko co chces vediet mi hned napis,rada odpoviem na uuuuplne vsetko,co chces vediet.Ja som bola tiez taka,ze som chcela vsetko vediet a potom som len krizom krazom citala v temach vselico.Kludne sa ma spytaj aj cez ip,hocikedy.
martinkamm
1. apr 2007
ja som mala tento biely a husty minuly tyzden a najviac v stredu astvrtok a teraz uz nic :-N
ajka23
1. apr 2007
planujete svadbu? x-)
ninka1234
1. apr 2007
akurát som sa začítala do témy dvojičky a čítala som o kili ktorá už porodila aký sú ty drobci malinký
jul
1. apr 2007
ja som ho mala len den pred a v den kedy mala prist mrcha a teraz uz menej.

Začni písať odpoveď...

Odošli