Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
12. apr 2007

lius, a to je zajtra piatok 13-teho !!! 😀 😀 😅 😅 ale musis verit, ze to zvladnes 😉 ja ti verim 😀

lia
12. apr 2007

julova 😀 😀 ,ona ma taky svoj ruzovy svet 😀 😀 ,ja sa na nej v kuse rehocem.ked bola na starom,do posledneho dna ako tam bola,mala vystavene nase svadobne oznamenie 😵 ,zlataaa.
ani nehovor pipi 😔
idem si uz lazkat,dobru nocku

pipka
autor
12. apr 2007

dobru nocku lius idem uz aj ja. A zajtra drzkam palce 😵

julova
12. apr 2007

sranda je s nou veru 🙂

tak zdrhate? 😨 nuz dobru nocku Vam prajem 😉

pipka
autor
12. apr 2007

dobru nocku vsetkym, papapapapa 😵

pipka
autor
14. apr 2007

Haloo haloo ulievacky, kde ste vsetky? 😉

mixka
14. apr 2007

aho pipi 🙂

pipka
autor
14. apr 2007

ajoj mixi, uz som tu, len popri tom pracujem, tak sem tam mam vypadky 😀 ako si na tom s robotkou? Uz si poslala ziadost?

pipka
autor
14. apr 2007

haloooo 😲

dili
14. apr 2007

ahojte baby... necitala som cele toto forum, teda tuto temu, lebo vy sa tu uz dobre poznate a ja som nova... ale tato tema presne vystihuje moje pocity... ako mam zabranit nedockavosti... asi potrebujem trochu schladit, lebo sa pokusame prvy mesiac po vysadeni HAK, a ja som velmi netrpezliva, viem, ze to asi nie je velmi dobre, ale ked nic nepomaha na odreagovanie... ja sa tesim a verim... ako to bolo vo vasom pripade?

julova
14. apr 2007

ahoj dili - no ja sa presviedcam, ze som v pohodeeee 🙂...ale myslienky mi stale lietau okolo TOHO...mam pred sebou este cca 10-12 dni cakania a uz neviem, co so sebou 😀...neda sa nemysliet 😉
ale vyrovnana som s oboma moznostami, hoci ta negativna urcite kus zaboli, ale nezlomi 😉...tak Ti drzim palceky..

dili
14. apr 2007

ahoj julova... tak to sme obidve na tom rovnako... aj s tymi dnami... 😅 fakt sa neda nemysliet, ja si ale nechcem priputit tu druhu moznost... ja nejako verim, ze sa to podarilo, alebo este podari... tak si budeme navzajom drzat palceky...

julova
14. apr 2007

ale radsej si ju skus pripustit, no vkazdom pripade Ti to velmi prajem a drzim palceky moc moc moc 🙂 - my skusame treti mesiac, ale popravde hned na prvykrat som tiez verila, ze to vyjde...tak aj mini slzicka vtedy bola 😔...a ak mozem doporucit este dalsiu temu - tak cez tyzden je to skvela partia v teme Snazilky 12 - sme tam fakt skvela partia 🙂...a prezivame spolu radosti a aj slzcky sklamania 🙂...tak aj tam nakukni od pondelka ak mas moznost - cez vikend je tam trosku "mrtvo" ale hned v pondelok to oziva 😀

dili
14. apr 2007

dakujem za radu - nakuknem, sice len popoludni, lebo v praci nechcem na taketo temy chodit, nechcem aby to niekto vedel, kym to nie je iste a na papieri, aby nenstali zbytocne problemy. vidim, ze dnes je tu menej bab, ze malo kto napise... si ma potesila... aj ja drzim palceky, to cakanie je sice pekne na jednej strane, ale na tej druhej, clovek je velmi nedockavy... ☹ ale vsetko ma svoj cas, tak hadam budem kludnejsia... a aj teba pobolieva podbrusko a krize? to asi je znak ovulacie nie? myslim... 😖 😅

dili
14. apr 2007

asi sa premiestnim do temy snazilky, aby som trosku zapadla...

julova
14. apr 2007

no ja uz mam ovulku za sebou, ale bolelo bolelo-aj v podbrusku pichalo, krize boleli a aj vajecniky na striedacku..ale nech boli, ked je to znak ovulacie 🙂..cca dnes mi konci plodne obdobie, tak som zvedava, ci sa vydarilo...dali sme do toho vsetko 😀...

mas pravdu - to cakanie je neuveritelne narocne na nervy 🙂...ale v teme snazilky je taka sranda, ze si navzajom nedovolime sa na to az tak upinat a dni nam rychljsie ubiehaju 🙂...hoci su tam niekedy aj smutne pribehy a aj slzicky z toho, ze to opat nevyslo...

dili
14. apr 2007

mozem sa opytat intimne? ako casto ste sa milovali? da sa aj kazdy den? aby aj tie male potvorky boli rychle...

julova
14. apr 2007

my sme sa drzali toho, ze kazdy den je vela, lebo biciky sa nestacia "zregenrovat", tak my sme sa milovali kazdy druhy den...aby mali cas sa spamatat z tolkeho "pracovneho" naporu 😀...a vraj kazdy treti az stvrty den zleniveju...takze tie dva dni je asi take optimalne...ale tazko povedat...ak ma Tvoj priatel-manzel v poriadku spermie, tak by nemalo vadit ani kazdy den..zavisi to od vela veci.

lia
15. apr 2007

ahojte trpezlivky,co ste robili cez taky krasny vikend??ja som akurat dosadila muskatiky,tak sa vytesujem 🙂

julova
15. apr 2007

ahoj lius 🙂...no vcera sa so mnou hrajkala minimigrena 😠 a dnes som sa ja hrala na zienku domacu 😀

maahuliena
15. apr 2007

je tažke byt trpezlivý, ked veľmi chceme 🙂 Ja čakam tento týždeň..sa uvidí, len to pobolievanie po stranach mi nejde nejako do hlavičky 😠

lia
15. apr 2007

ahoj julova,
akurat som ich uz dala na parapetu,lebo nam svieti silne slnko az do 18:30 h,.tak aby sa nespalili 😖 .este som nemala muskaty 😨 ,dufam,ze s nimi budem spokojna.zajtra este pojdem asi dokupit nieco,este jeden tam chcem dat,mam 4 x80cm.ty nesadis??ja milujem kvety 😵

snoopy
15. apr 2007

ahojte 😉

snoopy
15. apr 2007

chcela by som sa vás opýtyť, máte skúsenosti s ovul. testom RapiClear LH?

maahuliena
15. apr 2007

skusenost :no ako sa to vezme, vdaka nemu som zistila, že nemám ovulaciu- ale tomu su už dva roky.A už som sa snad vyliečila 😵 Takže myslím, že je spoľahlivý.

lia
15. apr 2007

ahoj snoopy,nikdy som si nerobila tieto testy,takze ti neviem poradit 😖 .ale pipka si nejake testy robila,skus sa jej spytat 😉

mixka
15. apr 2007

ahojte 🙂

lia
15. apr 2007

ahoj mixiiiii,ako sa mas??

snoopy
15. apr 2007

no pýtam sa kôli tomu, pretože som si ho robila a okrem toho, že mi ukázal, že mám pl. dni už za sebou, tak mi ukázal aj 2 //, to ukazuje aj to, či so tehu????? 😒

maahuliena
15. apr 2007

nerozumiem 😅 test Ti ukáže 2 // v čase ovulacie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre