Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
lia
16. apr 2007
ok,tak sa budeme tesit az potom mixi. 😉 radsej
ved tam chodi jedna,na v kabate klokanku a v nej babiku :-N ,hladka ju po hlave,skryva ju akoze pred vetrom,hlavne ze ju ma tak nizko,ze neviem ako by to dieta dychalo :-N
lia
16. apr 2007
v kabate ma klokanku,pomylila som sa
ajka23
16. apr 2007
mixi, este som to nevidela, ja mam v poslednej dobe problem dopozerat cely film, co ide vecer... :-|
mixka
16. apr 2007
pipi ano, jedna mladomanzelka ma dar, ze vidi duchov a duchovia, ktori nemozu z nejakeho dovodu prejst na druhu stranu sa jej zjavia a ona im pomaha. vyhlada ich rodinu, prip rozlusti, preco maju ten problem...
lia
16. apr 2007
pipi,tak papapapa 😃
pipkaautor
16. apr 2007
lius, ale ta baba asi nebude celkom v poriadku, ze? :-N
lia
16. apr 2007
ani ja som to este nevidela mixi
lia
16. apr 2007
nie 😃
mixka
16. apr 2007
lia, este neviem, ci sa budem tesit, ale je to malo pravdepodobne, preto to radsej nepisem... ale slubujem, ze aj ked to nevyjde vam to poviem a mozete ma potom utesovat 😢
mixka
16. apr 2007
chodi to vzdy v pondelok na jednotke po hausovi 🙂
pipkaautor
16. apr 2007
ja normalne zalamujem pri spravach 😃 na zufale sa preberam a chytam druhy dych 😃 😃
lia
16. apr 2007
minule sme sa tam prechadzali s mojou byvalou svagrinou a ta jej tam nakukala,lebo mi neverila a ona ju stale posuvala nizsie a nizsie,nikdy som tomu decku/babike ani celo nevidela :-N
mixka
16. apr 2007
pipi 😃
ajka23
16. apr 2007
pred chvilou tam lietala plachta, ze by duch? 😉
lia
16. apr 2007
mixi este nekric hop,kym nepreskocis,jasne??tak tie slzy si okamzite vymaz. :-N 😃
pipkaautor
16. apr 2007
mixi, bud. tyzden to kuknem 😉 ak nezabudnem
mixka
16. apr 2007
teraz to akurat fici
ajka23
16. apr 2007
pipi, alebo mozno budes o tyzden plavat... 😉
lia
16. apr 2007
aka pekna herecka je tam,ze??
pipkaautor
16. apr 2007
lius 😃 😃 😃
tak ja teda pomalicky pojdem babuliatka, tesilo ma a dobru nocku. |-|
zajtra tu nebudem, ideme na oslavu braskovych a kamoskinych narodenin, ale v stredu sa pokusim sem dostat, papapapa x-)
ajka23
16. apr 2007
je to sexica... =-) =-) =-) 😃
mixka
16. apr 2007
ved hej lia, lenze vies, ako to je. teraz som napnuta, ako strunka, cakam na spravu a ked pride odpoved, budem mozno velmi sklamana, lebo zijem v nadeji... je to v podstate to iste, ako ked budes cakat na vysledky po um
pipkaautor
16. apr 2007
ajus, nic nie je vylucene..ak premozem svoju lenivost 😃
lia
16. apr 2007
ahaaa,ja som mixi videla jednu cast,bolo tam take dievcatko ako duch,ja som plakala ako blazniva |-| .
idem uz aj ja babulky,nohy ma boli hrozne,idem s avystriet.
dobru noc vsetkym 🙂
lia
16. apr 2007
presne,to som ti chcela povedat ,je to normalne mixi,ale ja sa aj troska utesujem uz teraz,urcite by som plakala,ale teraz nechcem na to ani mysliet,neberiem inu moznost,aj ked...ved vies.
musime cakat a vydrzat cakat,ine nam neostava.
mixka
16. apr 2007
ved hej, ale je to velmi, velmi tazke... a aj ked som si zvolila inu formu,a ko ty, nie je to pre mna preto lahsie |-|
ajka23
16. apr 2007
baby, pojdem pomaly aj ja, vyvencim havina a hodim si sprchu, hadam to do zufalych zvladnem... 😉 tak sa majte a dobru noc... 🙂 🙂 🙂
mixi drzim prstiky, nech vam to vyjde... x-) x-) x-)
lia, aj vam samozrejme x-) x-) x-)
papapapapa
mixka
16. apr 2007
ahoj aji a nestrat chlpacika, pri tom stasti, co mas 😉
ajka23
16. apr 2007
mixi dakujem 😉 😃
lia
16. apr 2007
dakujem ajus,aj ja vam drzim palceky nech vam to vyjde co najskor 🙂 aj mixke,aj pipuske a dakujem vam babulky za podporu.

Začni písať odpoveď...

Odošli