Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

martina258
20. apr 2007

nie je tu smajlik so svätoziarou okolo hlavy 😀 nedalo sa...cely den si namyslam priznaky...a teraz pekne sklamanie..ale ja viem,ze to bolo skoro 🙂 kupila som ich rovno dva 😀 takze do zasoby

julova
20. apr 2007

tu Ti ziadna svatoziara nepomoze 😠 😀 😀 ..ale tento smajl 😠 😠 je bohovsky 😀...a ved Ty mas dokedy cakat? ved len kusok odo mna...ak sa nemylim...ved to uz Ti staci jedna ruka na pocitanie, ked nepocitas dnesok 😀

dili
20. apr 2007

ahojte baby...
julova... jas om citala, ze ked sa fazulka uhniezduje, tak moze baba spiniít... tak myslim ze to je asi ono, nie? ked doteraz sa ti to nestavalo... 😀

julova
20. apr 2007

ahoj dili - no ja neviem 😖...ale snad to nie je mrcha...ved je to este skoro...nikdy som nemala na 25 DC ☹ ..idem sa skontrolovat na WC...je to des taketo cakanie...a tie tlaky 😖

dili
20. apr 2007

a aj ja chcem vediet nazov testu, ktory moze ukazat uz 7 den po oplodneni... pjosiimmm... 😅 😅 😅

martina258
20. apr 2007

aj tebe sa tak paci? 😀 rozkosne sa chmuri 😠
kusok,kusok..ale jooooj,zda sa to vecnee 😠 😠
som 10ty den po ovulke....obdivujem ta ako sa drzis 😉

dili
20. apr 2007

julova... chej, je to na nic, ale aj moja kamoska mala take tlaky jak pred mrchou, a nakoniec nedosla, doktorka jej povedala, ze to je preto, ze sa maternica zvacsuje... tak neboj... viem ze sa mi lahko hovori, ale neboj... vydrzis do pondelka a bude to fajn... 😉

martina258
20. apr 2007

jul, ty budes tehulka,ja to citim 😀 😀

dili
20. apr 2007

baby aj vy sa musite vzdy preklikavat, ked napisete odpoved? neda sa to inac? 🙄

julova
20. apr 2007

martinka - popravde som zabebla 😠 😀 ...bojim sa tej / ako cert kriza 😀
jooj - kiezby som Tvoje pismenka mohla vyhlasit za svatosvatu pravdu 😀

dili - hej tiez sa musim preklikavat...bohuzial zatial to inak ani nejde.. 🙄

martina258
20. apr 2007

dili neda,neda...trochu na dlho to je

jul,neboj nic...citam ta cely cas, tie tvoje priznaky, neverim, ze mrcha dorazi!!!!a potom ti budem tisko straaasne zavidiet 😀 a z celeho srdca priat!!!
a ja nie som zbabela, ja ho robim aj kazdy den,potom 3-4 hodky placem,potom idem vonku na prechadzku...a takto kazdy den po ovulke az po mrchu 😀
a to tvoje tiez nie je zbabelost,ale normalny a prirodzeny strach 🙂 ktory uz po pondelku nebude 😉

julova
20. apr 2007

martinka - robis mi zimomriavky 😀...ja som tento cyklus bola taka nadsena a moja viera bola neoblomna a cim vias sa blizi termin mrsky, tak moja viera slabne 😔 ...to asi tak byva...a trosku ma "sklamala" dnesna moja BT, ktora klesla z 37 na 36,9...vraj to je v norme a ze je stale vysoka, ale nemohla klesnut smerom hore? 😀...

julova
20. apr 2007

tak ale Ty si ten plac a slzicky aspon davkujes...ale mne ked dojde mrcha, tak sa od placu asi zadusim 😀...ked to bude tak vsetko naraz..

martina258
20. apr 2007

aj tak je dost vysoka 🙂) a keby klesla smerom hore 😀 to by bolo prilis jednoduche nemyslis? 😀 zivot sa s nami rad hra,mam pocit.
To je dobre, hlavne nech ti robim dobry pocit 😀 a potom o tyzden budes ty mne uz stastna prestastna..ked ja tu budem zufat 😒

strasne mi pada net.

julova
20. apr 2007

mne pada doma, ale teraz som v robotke, tak to je ok 🙂 - taham poobednu - to je taky piatkovy bonus do 21.00 😠

a nebudes si zufat... 🙂...neboooj..vysmoklime sa jedna druhej na pleci 😀

snoopy
20. apr 2007

čavééééééééééés kočky 😀

julova
20. apr 2007

jaaaaj Zuziii 😀 sevaas mooja 🙂...som mala na slip vlozke maly hnedy fliacik 😖

martina258
20. apr 2007

ty nebudes mat preco smoklit 😀 teda budes smoklit,ale od stastia,takto ti dovolim 😀

a mne tu deturence po bloku hraju sietovo hry a ja ked robim diplomovku a hladam veci tak zurim a nadavam cely cas

snoopy
20. apr 2007

čóóó? a to čo bolo? ahááá to sa mrška lúčila na 9 mesiacov 😀 😀 😀

julova
20. apr 2007

😀...a Ty uz mas nejake dietky? ci den otvorenych deti ze - deturence nech sa paci, kludne mi pocarbite diplomovku? 😀 😀

julova
20. apr 2007

no neviem co to bolo...vcera som to trosku mala hned po cyto, ale to je normalne, ked mi tam teta doktorka hrabkala...ale ved som si vymenila slipku a rano nic a az teraz ked som bola poobede na wecku...ale nezvyknem takto spionit pred mrchou...mne sa proste spusti a basta...a je to cervena krv 😅 ...ale toto je taka hneda...taaak neviem..hadam teda jej posledne zachvevy pred dlhou cestou prec prec prec 😀..ale uz len tri dni 🙂

martina258
20. apr 2007

😀 😀 nieeee, ze ked sa deturence ako susedia bavcaju na nete a hraju...potom pada,nestiha a ja ked ho potrebujem tak nikdy nejde 😠
joj, ja toho smajla zeriem 😀
Dietky este nie, to by som musela veelmi skoro zacat 😀 ale uz by mohli nejake prist,no nie? kde dostat tehu virusy? 😀 😅

snoopy
20. apr 2007

no tak zuzi, to je tehu príznak...niekoho bolia kozenky 😀 😀 😀 ty vydávaš zo seba hnedé fľaky! 😝

julova
20. apr 2007

jaaaj..ja som krepa 😀...teraz som si to precitala este raz a je mi to jasne 😀...no blondina som v utajeni asi 😀 😀 😀 😀

no zajtra pozriem u nas na trhu 😀..ty skus u Vas v KE na blsaku ak ho este nezavreli 😀 😀

😠 😠 😠 no bohovy je 😀

snoopy
20. apr 2007

fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

to sú akože tie tehu vírusy...mám ich ešte od včera od susedky, som mala zásoby, ale podelím sa o ne s vami 😀

julova
20. apr 2007

a mozno sa fazuľa hrabe v maternici a robi si domcek 😀...tak vyhadzuje zo mna, co jej je nepohodlne 🙂..ale asi to tam ma celkom pekne, ked len tak malo vyflusla 😀

martina258
20. apr 2007

chytam,hltam 😀 😀 😀

a jul..blsak?? nezartuj...nebola som tam asi 5 rokov..ale kamarat nedavno fantasticky zareagoval tam..ibaze neviem,ci tu mozem trosku zanadavat 😀 bez toho to nejde

to az v bratislave poznaju blsak? pekna vizitka Kosic..blsak a Lunik IX 😀 😀

snoopy
20. apr 2007

ja poznám z Košíc ešte MOJSEJOVCOV 😀 😀 😀 😀 ta na Pereši

martina258
20. apr 2007

jul, veru veru...zahniezduje...🙂))

snoopy..no pekne,pekne..nasa Norika najkrajsia 😀 😀 😀

julova
20. apr 2007

a ja Svoreňovcov 😀 - nasi znami 😉

zanadavaj si pekne hezky vod podlahy, matka 😀...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre