Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
mixka
20. apr 2007
ahojte, je tu niekto ???
lia
20. apr 2007
ahoj mixi,ja uz som na odchode,bohuzial,ale aspon ta chcem pozdravit.som strasne unavena 8-(
mixka
20. apr 2007
aha, tak pekny vikendik 🙂 ja idem tiez pomaly...
lia
21. apr 2007
dobre ranko,ako vikendujete??
mixi,aj tebe prajem krasny vikendik 🙂 .dufam,ze ste uz zdravi =-)
mixka
21. apr 2007
ahoj lia, bre ranko 🙂 ano, sme fit 😃
lia
21. apr 2007
a kam vyrazate?? 😃
mixka
21. apr 2007
lia, nevyrazame nikam, lebo vcera priletela na slovensko rodina z kanady a dnes poobede sa dovalia na navstevu. takze budeme rodinne vegetit doma 🙂 a vy mate, ake plany ???
jul
21. apr 2007
ahojte 😉
prajem vsetkym pekny vikend x-)
ninka1234
21. apr 2007
ahoj jul 😉
lia
21. apr 2007
my sme boli vencit,doobeda som nieco poupratovala,navarila uz aj na nedelu,poprala milion krat,takze zajtra uz len oddychujem 🙂 .
boli sme aj na zmrzku,taka som z nej napraskana :-N ,uz dnes nebudem nic jest,teda dufam :-N .
nikusska11
21. apr 2007
ahoky.neviete ked sa chcem prehlasit k inej gyn tak musim ist k starej po kartu?
lia
21. apr 2007
asi ano nikky
mixka
21. apr 2007
ninuska, ja ked som menila doktora, tak som najprv zasla k novemu a ten mi dal listok, ktory som odniesla starej dr a na zaklade toho listka mi vydala kartu
jul
22. apr 2007
ahojte kočky,kde ste??????
Liuuuuuušššš....... ako sa maaaaašššššššššššššššš
lia
22. apr 2007
ahoj juliššška,zlatíčko 🙂 .
mam sa dobre 🙂 ,dakujem.a ty??vidim,ze ti uz rastie krasne brusko x-) .
jul
22. apr 2007
liušik,ako pokracujes????? som zvedavaaa,ako sa z tych injekcii citis?
lia
22. apr 2007
som troska unavena,ale mam super pracovnu dobu,ked som unavena,ostanem doma,ale neostavam casto,ale napr.zajtra nejdem do prace,tak som spokojna 🙂 .a nevstavam uz ani tak skoro,iba ked nema kto ist rano,zatial som vstavala iba raz.tak sa vytesujem akeho mam dobreho sefa 😃 .
a co malinke??vsetko ok??kedy ides k lekarovi??ako sa citis??este necitis ten pruh??
mixka
22. apr 2007
ahojte gazdinky, co dnes dobreho varite ??? u nas vari mangel karfiol a straaasne sa tesim 🙂
martina258
22. apr 2007
Ja robim bravcove na prirodno a omacku z piatich syrov x-) x-) a k tomu zemiacky a oblohu,mnamky. :-p :-p
prajem vsetkym dobruuu chut 😃
jul
22. apr 2007
vsetko o.k.,v piatok som bola na usg a mal uz 7,2mm a bilo mu srdiecko jak dive.Brali mi 5 skumaviek krvi😞 a za 2 tyzdne idem zas na kontrolu a uz budem mat vysledky z tej krvi.Inac sa citim uz v pohode,uz mi nebyva moc zle :-p a moja polovicka sa o mna stara ako o princeznu az sa nestacim cudovat =-)
lius,uz sa Ti to bliiizi x-) musis mi potom povedat presny datum,budem mysliet potom na Teba a drzaaaaaat palce jak o zivot x-) x-) x-)
jul
22. apr 2007
jaj a ten pruh zatial v pohode🙂
neviem co mam varit na obed.Ty si co varila?
jul
22. apr 2007
jeeeeeej,ani som si nevsimla,ze uz su tu nejake recepty 😃
mixka
22. apr 2007
jul, sa tesim s tebou 🙂
martinka, nepozves nas na obedik ??? 😃 ale ako akurat kukam ty si z ke a my z ba, tak by to musel byt az zajtrajsi obed 😃 😃 😃
lia
22. apr 2007
ja som varila vcera uz aj na dnes :-p
hovadzi vyvar so slizikmi a grilovanu krkovicku na cibulke a na cesnaku,mnam,nove zemiaciky na cibulke :-p a salatik :-p .
bude sa to cele konat asi 8.-10.maja 😉 ,ale este to nie je presny datum 🙂 .
dakujem si zlata juliš,aj ja na teba stale myslim a neboj,vysledky urcite budu dobre,ved sa aj citis dobre,tak to je supišššš. 🙂
jul
22. apr 2007
mixi dakujem,dufam,ze sa uz coskoro budeme tesit vsetky spolu aj ty aj liuška
martina258
22. apr 2007
😃 😃 mozno sa zvysi,ked budete mat cestu okolo dojdite 😃
Inac je to fantastickeeeee,chodim chutnat a nejak ubuda z toho 😎
mixka
22. apr 2007
lia, to uz idete na to ??? teeeda, som nevedela, ze to ide tak rychlo... budem ti velmi drzat palceky 😉
lia
22. apr 2007
dakujem vam bambulky 🙂 ,som rada,ze vas mam.
aj ja vam drzim palceky 😉 mooooccc
lia
22. apr 2007
jul,ktore recepty myslis??
jul
22. apr 2007
liuš,sak sa dovtedy zblaznime,ece 16 dniii.

Začni písať odpoveď...

Odošli