Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
20. apr 2007

ahojte, je tu niekto ???

lia
20. apr 2007

ahoj mixi,ja uz som na odchode,bohuzial,ale aspon ta chcem pozdravit.som strasne unavena 🙄

mixka
20. apr 2007

aha, tak pekny vikendik 🙂 ja idem tiez pomaly...

lia
21. apr 2007

dobre ranko,ako vikendujete??
mixi,aj tebe prajem krasny vikendik 🙂 .dufam,ze ste uz zdravi 😕

mixka
21. apr 2007

ahoj lia, bre ranko 🙂 ano, sme fit 😀

lia
21. apr 2007

a kam vyrazate?? 😀

mixka
21. apr 2007

lia, nevyrazame nikam, lebo vcera priletela na slovensko rodina z kanady a dnes poobede sa dovalia na navstevu. takze budeme rodinne vegetit doma 🙂 a vy mate, ake plany ???

jul
21. apr 2007

ahojte 😉
prajem vsetkym pekny vikend 😵

ninka1234
21. apr 2007

ahoj jul 😉

lia
21. apr 2007

my sme boli vencit,doobeda som nieco poupratovala,navarila uz aj na nedelu,poprala milion krat,takze zajtra uz len oddychujem 🙂 .
boli sme aj na zmrzku,taka som z nej napraskana 😅 ,uz dnes nebudem nic jest,teda dufam 😅 .

nikusska11
21. apr 2007

ahoky.neviete ked sa chcem prehlasit k inej gyn tak musim ist k starej po kartu?

lia
21. apr 2007

asi ano nikky

mixka
21. apr 2007

ninuska, ja ked som menila doktora, tak som najprv zasla k novemu a ten mi dal listok, ktory som odniesla starej dr a na zaklade toho listka mi vydala kartu

jul
22. apr 2007

ahojte kočky,kde ste??????
Liuuuuuušššš....... ako sa maaaaašššššššššššššššš

lia
22. apr 2007

ahoj juliššška,zlatíčko 🙂 .
mam sa dobre 🙂 ,dakujem.a ty??vidim,ze ti uz rastie krasne brusko 😵 .

jul
22. apr 2007

liušik,ako pokracujes????? som zvedavaaa,ako sa z tych injekcii citis?

lia
22. apr 2007

som troska unavena,ale mam super pracovnu dobu,ked som unavena,ostanem doma,ale neostavam casto,ale napr.zajtra nejdem do prace,tak som spokojna 🙂 .a nevstavam uz ani tak skoro,iba ked nema kto ist rano,zatial som vstavala iba raz.tak sa vytesujem akeho mam dobreho sefa 😀 .
a co malinke??vsetko ok??kedy ides k lekarovi??ako sa citis??este necitis ten pruh??

mixka
22. apr 2007

ahojte gazdinky, co dnes dobreho varite ??? u nas vari mangel karfiol a straaasne sa tesim 🙂

martina258
22. apr 2007

Ja robim bravcove na prirodno a omacku z piatich syrov 😵 😵 a k tomu zemiacky a oblohu,mnamky. 😝 😝
prajem vsetkym dobruuu chut 😀

jul
22. apr 2007

vsetko o.k.,v piatok som bola na usg a mal uz 7,2mm a bilo mu srdiecko jak dive.Brali mi 5 skumaviek krvi:( a za 2 tyzdne idem zas na kontrolu a uz budem mat vysledky z tej krvi.Inac sa citim uz v pohode,uz mi nebyva moc zle 😝 a moja polovicka sa o mna stara ako o princeznu az sa nestacim cudovat 😕
lius,uz sa Ti to bliiizi 😵 musis mi potom povedat presny datum,budem mysliet potom na Teba a drzaaaaaat palce jak o zivot 😵 😵 😵

jul
22. apr 2007

jaj a ten pruh zatial v pohode🙂
neviem co mam varit na obed.Ty si co varila?

jul
22. apr 2007

jeeeeeej,ani som si nevsimla,ze uz su tu nejake recepty 😀

mixka
22. apr 2007

jul, sa tesim s tebou 🙂
martinka, nepozves nas na obedik ??? 😀 ale ako akurat kukam ty si z ke a my z ba, tak by to musel byt az zajtrajsi obed 😀 😀 😀

lia
22. apr 2007

ja som varila vcera uz aj na dnes 😝
hovadzi vyvar so slizikmi a grilovanu krkovicku na cibulke a na cesnaku,mnam,nove zemiaciky na cibulke 😝 a salatik 😝 .
bude sa to cele konat asi 8.-10.maja 😉 ,ale este to nie je presny datum 🙂 .
dakujem si zlata juliš,aj ja na teba stale myslim a neboj,vysledky urcite budu dobre,ved sa aj citis dobre,tak to je supišššš. 🙂

jul
22. apr 2007

mixi dakujem,dufam,ze sa uz coskoro budeme tesit vsetky spolu aj ty aj liuška

martina258
22. apr 2007

😀 😀 mozno sa zvysi,ked budete mat cestu okolo dojdite 😀
Inac je to fantastickeeeee,chodim chutnat a nejak ubuda z toho 😎

mixka
22. apr 2007

lia, to uz idete na to ??? teeeda, som nevedela, ze to ide tak rychlo... budem ti velmi drzat palceky 😉

lia
22. apr 2007

dakujem vam bambulky 🙂 ,som rada,ze vas mam.
aj ja vam drzim palceky 😉 mooooccc

lia
22. apr 2007

jul,ktore recepty myslis??

jul
22. apr 2007

liuš,sak sa dovtedy zblaznime,ece 16 dniii.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre