Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
8. máj 2007

hej,Vilko bude kocikovat okolo plavarni a Ty budes makat v bazene 😀

pipka
autor
8. máj 2007

vidite...to ma nenapadlo, ze aj tatina budeme mat 😀 😀 😀

ninka1234
8. máj 2007

pipka ja som pre prvým tehu tiež brala hormóny asi rok a pribrala som z nich 19 kíl bola som ako malý slon z 55 na 74 tak ma poslali na vyšetrenie do ľubochne a tam hormóny zakázali a vraveli že musím schudúť lebo je maternica veľmi obalená tukom a dali mi na to schudnutie 4 mesiace aj sa mi to podarilo a naozaj som aj potom otehotnela

jul
8. máj 2007

idem aj ja,musim ist kuknut na 2 hodky do prace,tak neskor dufam ked nakuknem tak tu budete ☹

jul
8. máj 2007

iiiha Ninka....to je fakt zaujimave. 😕 To som este nepocula

ajka23
8. máj 2007

na nasej svadbe bolo 60 ludi, co sa mi zdalo vela, ale za to mohol moj otec, je zo 7mich deti a dost si zakladal na tom, aby boli na svadbe jeho jedinej dcery... 😖 manzel tam chcel mat zase vela kamaratov, ale nakoniec som ho presvedcila, aby ich bolo menej, lebo svadba bola v Poprade a musel by im platit hotel, co nie je tiez lacne... 🙄 🙄 🙄 ale svadobnu cestu sme este nemali... 😔 😖 😢

jul
8. máj 2007

aji,ale bola si naaaaaadhernaaaaa nevesta 😵

jul
8. máj 2007

dobre padam,papa

ajka23
8. máj 2007

pipi, ty uz teraz tatina odsuvas na druhu kolaj a to este ani nie je tvoj, tak si davaj pozor, aby ti este neusiel... 😀 😀

pipka
autor
8. máj 2007

ninus, tak u mna to nie je take tragicke, mam 73, ale pri mojej vyske 178 to nie je vraj take hrozne. Moj doky ma vzdy ukludni, ze nachape moje komplexy 😀 ze som este asi nevidela obeznu zenu, ale on vraj ma s cim porovnavat 😅 😵 😨

ajka23
8. máj 2007

jul, pa a neprehanaj to s pracou 😵 😵

ninka1234
8. máj 2007

tak to nemáš také zlé a neboj všetko bude ok

pipka
autor
8. máj 2007

ajus chran ho boh 😀 😀 😀 ale nie, my sme sa dohodli uz davno, ze jeden den v tyzdni budem mat pre seba, ale chcela som zacat chodit na anglinu 😵

ajka23
8. máj 2007

pipi, dobru chut 😉

pipka
autor
8. máj 2007

dakujeeem, uz fakt idem, papapapa vecer nakuknem 😉

ajka23
8. máj 2007

pipi, tak anglina aj plavanie v jeden den, ved to stihas, budes superzena... 😀 😀 😀

pipka
autor
8. máj 2007

😀 😀 😀

lia
8. máj 2007

ahojte,co mate nove??

ajka23
8. máj 2007

lia, ahoj, prichadzas, ked jul aj pipi odchadzaju... 😒 ale uz sme ta spominali, ze chybas uz len ty... 😉
pipi sa zajtra chysta na svoj velky den... 😵 😵
co ty?

lia
8. máj 2007

ty uz zajtra na to ides pipi??
nechodte este 🙄 ,ja tu mozem byt tiez len chvilku

ninka1234
8. máj 2007

ajka máš svadobný album?

ajka23
8. máj 2007

ninka, nie nemama, ale mozem par fotiek oskenovat, ale albumik si spravim, az bude na to dovod, tehulkovsky... 😵 😵 😵

ninka1234
8. máj 2007

tak oskenuj nech ťa vidím

ajka23
8. máj 2007

ninka, mala som vlasy biele ako sneh, moja kadernicka to vtedy nezvladla, bola som ako barbina... 😠

ajka23
8. máj 2007

manzel ziarli na pocitac, vraj sa mu venujem malo... 😅 😅 😅 vraj ak od pocitaca neodidem, tak odide on... 😀 😀 😀 asi si dam pauzu... 😒

ninka1234
8. máj 2007

ani mne môj svadobný deň veľmi čo sa týka vlasov nevyšiel ale čo už ja som si to predstavovala úplne inač ale čo už

lia
8. máj 2007

aji,bola si krasna nevésticka,nevymyslaj !!

ninka1234
8. máj 2007

ok idem si trošku ľahnúť lebo niejak sa mi chce spať zatiaľ papa

lia
8. máj 2007

to dlhe e tam nemalo byt

lia
8. máj 2007

ninka paa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre