Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

elenita
8. máj 2007

Zdravim Vas, sukmenovky a spolubojovkyne, uz taky mesiac Vas citam a dost som si Vas oblubila 🙂 , ale az teraz som sa dostala k registracii a rada by som sa Vas, skusenejsich, na nieco spytala. Mozno to bude trocha zdlhave, tak sa dopredu ospravedlnujem. Ale najprv nieco o mne: Cca 5 rokov som brala HAK, v januari som vysadila, odvtedy pravidelne 28 cykly, bez vacs. problemov. Ale tento mesiac mi to meskalo 4 dni, a uz asi tyzden pred ocakavanym terminom som citila bolesti v podbrusku, mala som citlive bradavky, uplne, ako ked mam dostat mrchu(predtym, nez som vysadila HAK, som ale taketo prejavy voooobec nemala). Viackrat som bola stopro presvedcena, ze som ju uz dostala, podla pocitov by som to odprisahala a nic. Na 3. den meskania som si spravila tehot. test RapiPreg, bol negativny, ale asi tak o hodinu tam bola ta druha ciarka uplne zretelne viditelna! Den na to mi prislo priserne zle, cela som sa spotila, hlava sa mi tocila, pulz 200, musela som si lahnut. Zacala som slabucko krvacat a den na to som zrejme dostala normalnu mrchu.Dost silne krvacanie, ale uplne bez bolesti. Uz to vsak uplne preslo, po nejakych 4 dnoch, a to zvyknem mat menzes okolo 7 dni.....Co myslite, o co slo? Chodi mi teraz po rozume ten teh. test....Mohla som potratit? Alebo mam skusit este jeden testik? Ci len zbytocne stresujem 🙂 . Dik sa odpoved!

pipka
autor
8. máj 2007

zajtra veru, zajtra...

lia
8. máj 2007

jeeej tak budem moc na teba mysliet a modlit sa za vas 😵

jul
8. máj 2007

elenita,ja by som urcite skusila este 1 test

pipka
autor
8. máj 2007

budem ti povdacna ak mi to vymodlis 😵 😵 😵

ninka1234
8. máj 2007

liuš budeme sa za ňu modliť všetky naraz a to určite zaberie

lia
8. máj 2007

elenit skus,ale je mozne ze sa ti to ukaze az do 14 dni 😖

lia
8. máj 2007

velmi rada pipi 🙂

elenita
8. máj 2007

jul dik za reakciu....este sa tu celkom nevyznam, ale dufam, ze na skoro pridem na to, ako to tu vsetko funguje... 🙂
A vsetky ste veeelmi zlate a drzim palce, aby sme vsetky co najskor mali fazulky v brusku🙂. Teda mne by mozno stacilo, keby sa to podarilo v septembri, vtedy sa totiz vydavam 🙂

ajka23
8. máj 2007

elenita, skus este jeden test, pripadne skoc za doktorom, testy nie su nikdy 100% 😉
ale zurivo pisete, nestiham vas citat a to som si len odskocila... 😀 😀

pipka
autor
8. máj 2007

ajus, ja popritom na skype s ninkou 😀 😀

jul
8. máj 2007

elenita,ja som si robila prvy test uz na 7den po oplodneni a bola tam straaasne slaba ciarka,ale tiez sa ukazala asi po hodine.

ajka23
8. máj 2007

to by sme si potom mohli pokecat vsetky spolu cez skype 😉 myslim, ze aj jul ma... 😒

jul
8. máj 2007

pipi vy ste dobre 😀 stihate 😎

lia
8. máj 2007

ja nemam 😅

ajka23
8. máj 2007

lia, tak kup... 😅 😅

jul
8. máj 2007

aji,ja uz nemam,ako mi naposledy padol windows,tak som si ho potom uz nenainstalovala a nemam ani sluchatka 😒 😒

ninka1234
8. máj 2007

to by sme mohli ale to by sme asi od tých počítačov tak skoro neodišli

ajka23
8. máj 2007

jul, tak instaluj... 😀 😀 😀

pipka
autor
8. máj 2007

ajus, urobime konferencny hovor. Len ja musim pockat do bud, tyzdna, lebo az na narodky dostanem kameru a sluchatka s mikrofonom 😀

lia
8. máj 2007

no veru,uz teraz sa mi manzel vyhraza 😀

ninka1234
8. máj 2007

jul nemusíš mať slúchatka budeš nám len písať

ajka23
8. máj 2007

ja s tym neviem pracovat, este tak vytocit hovor, to ano, ale posielanie SMS a neviem co este sa s tym da, tak na to som lava... 😖 😖 😖

wighy
8. máj 2007

ja som na manzelovom pracovnom pocitaci a tu on nema skype 😒

tak mi ostava iba pismenkovat hihi

ajka23
8. máj 2007

ja som kameru mala dostat ot telekomunikacii, ale stale tu nie je, tak tam asi budem musiet zavolat a byt na nich mila... 😠 😠 😠

jul
8. máj 2007

ninka to vazne? Ja ze musim mat sluchatka,inac to nefunguje 😀
som tiez lava v tomto smere 😖

ajka23
8. máj 2007

ze ot... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
8. máj 2007

co je dnes v telke? ☹

ninka1234
8. máj 2007

da sa to len tam nemusíš len telefonovať ale môžeš len písať a sluchatka si potom dokúpiš a budeme kecať všetky naraz

lia
8. máj 2007

zahradka ajus 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre