Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

zabka132
19. máj 2007

lauritka, keď čítaš ďalej...tak tam tie baby píšu, že nezáleží od skupiny, ale od faktora.

lauritka
19. máj 2007

tym so len chcela povedat ze je lepsie byt informovany o vsetkom a nezverit sa slepo do ruk lekarom. nie je nic horsie ako konecne po 6-tich rokoch otehotniet a potom o to prist len kvoli ich nedoslednosti 🙄
ona tu sice nechodi ale ma za sebou roky chodenia po lekaroch vysetrenia 4 krat IVF..atd 9 rokov su manzelia,,take trapenie neprajem nikomu 😔

zabka132
19. máj 2007

lia, zatiaľ žiadny 😅 . A áno + znamená pozitív.

lauritka
19. máj 2007

zaka ja len hovorim co povedal ona a jej gynekolog a ze telo sa chcelo zbavit tej krvnej skupiny kedze nulka inu krvnu skupinu neznesie. a preto bol potrat. keby jej pichol inekciu alebo mimno malo jej krvnu skupinu tak sa ten plod udrzi

zabka132
19. máj 2007

lauritka, v tom máš pravdu....radšej sa treba poinformovať.
Ja mám tiež takú dokinu, že čo sa jej neopýtam, to mi nepovie. A keď povie, tak mi to musí 3x opakovať, čo tak tichučko rozpráva.

lia
19. máj 2007

fakt??musim sa priznat,ze aj ja sledujem kociky a neviem si vybrat,vsetky sa mi zdaju male 😅 .ty budes asi potrebovat velky,nie??alebo v zime uz bude v sportovom??

zabka132
19. máj 2007

lauri, veď už som napísala, ja nie som doktor...takže môže byť. Nehádam sa. Ja mám info len ohľadne toho RH faktora. Pri nulke to kľudne môže byť iné.

cucuska
19. máj 2007

baby kolko sa uz snažite???

lauritka
19. máj 2007

zabka ja uz som rozhodnuta ak pojdem do centra tak mi musia povedat vsetko :D a budem sa pytat a liezt mu na nervy ale nepopustim ;)
je to dost narocne aby som zmarila vsetky pokusy len pre nejaku somarinu ktoru nevysetria. 🙂

zabka132
19. máj 2007

lia, určite čosi väčšie a hlavne pevnejšie. Lebo keď tu cez zimu "nakydá" snehu, tak je to super. 😠 . Síce tá posledná zima bola v pohode, ale to neznamená, že to bude rovnaké aj teraz. Celkom sa mi páči Tako, ale má až 19 kg...to ma odrádza.

zabka132
19. máj 2007

lauri, pýtaj sa, pýtaj sa, pýtaj sa. Veď z nosa ti neodhryznú 😉

lauritka
19. máj 2007

🙂 ja sa budem aj ked sa bude tvarit kyslo..pokial viem v tyvh centrach nie su velmi zhovorcivi lekari 😀

zabka132
19. máj 2007

ozal lia, mrkni do albumu...kuk na poslednú fotku. Tak vystrájal predvčerom ten môj drobec. 🙂

lia
19. máj 2007

videla som zabi 😀 ,to som este nevidela,perfektne,ze si to odfotila,ked bude velky,tak mu to budes ukazovat ako ta dokopal 😀

zabka132
19. máj 2007

ešteže je dnes trošička kľudnejší 🙂
Dobre babky, idem dačo navariť....a najesť sa, lebo ešte som nejedla a začína sa to prejavovať čudnými zvukmi z môjho žalúdka 🙂 😀

lauritka
19. máj 2007

mozno bude futbalista zabka ;)

zabka132
19. máj 2007

lia, to ma nekopal...to sa tak povytŕčal a zostal asi polhodinku v takej polohe. Až mi to bolo smiešne. Celý bol na pravej strane.
Už idem....papa

lia
19. máj 2007

to muselo byt smiesne a este keby si mala napasovane tricko vonku,by kukali co tam mas??vankus 😀

lauritka
19. máj 2007

😀 lia pockaj ked budes mat take brusko ty ;) a dufam ze uz maly je uchyteny;)

lia
19. máj 2007

dufam aj ja 🙂 ,kedy necakas mrchu??

lauritka
19. máj 2007

asi tak za 4 dni 😀 posledne tri cykly som mala 25 dnove 😅 dnes som 22DC

lia
19. máj 2007

tak dufam,ze to uz nedojde 😉

mixka
19. máj 2007

ahojte, pekne vikendove ranko vam zelam 🙂

lia
19. máj 2007

ze ti uz nedojde som chcela napisat 😅

lia
19. máj 2007

ahoj mixi,nespis ani ty??

lauritka
19. máj 2007

😲 lia..asi dojde my sme sa snazili len jeden den potom nebol cas 🙂

mixka
19. máj 2007

lia, ee 😀

lia
19. máj 2007

ked ste sa v spravny den ,vsetko je na dobrej ceste,a bt si nemerias??podla tej uz musis vediet,hhhmmm??

lia
19. máj 2007

co robkas??

mixka
19. máj 2007

lia, ako sa citis ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre