Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

kafulienka
20. jan 2007

wighy,
asi az po mne... 😖

lia
20. jan 2007

ja 28 😖

pipka
autor
20. jan 2007

kafu, presne... 😀

zrzuska
20. jan 2007

baby tak ja budem mat mimco mozno az ked tie vase uz budu mat zo 5rokov. ktovie 😅
ja neviem ja som asi ina ci co. teraz koncim VS a najradsej by som isla sup sup na matersku. 😵

ajka23
20. jan 2007

lia, a co ta skryvena tvar? 😖 ved si mladica... 😉 😉 😉 😉

kafulienka
20. jan 2007

zrzuska,
skusala si alternativne sposoby? ja na to dost verim a celkom mi to vychadza, pretoze telo aj duch aj dusa potrebuju ale kazdy toho svojho lekara... 😉

wighy
20. jan 2007

ups tak to som sa asi sekla, vseeetky vyzerate taak mlado, ja budem mat 28

kafu som vaaam k dispoziiicii

ale zas ja ece nie som veeelmi mudra, ece som ani u lekvara nebola, to by bol prusek keby to nebola pravda

pipka
autor
20. jan 2007

Ajus, kuk do temy ovulacny test...tam sme toho pokecali. Ale su rozne, na moc, na sliny...rozne balenia rozne ceny...Ale ten, co som mala ja je na jedno pouzitie ☹

kafulienka
20. jan 2007

lia,
pridavam sa k ajke, minuli sa ti 😀 😀 😀 ?

ajka23
20. jan 2007

u lekvara... 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
20. jan 2007

pipi, uz len jedna otazka, co ta sranda stoji? 😉

lia
20. jan 2007

mladica som bola pred 10 rokmi 😅

pipka
autor
20. jan 2007

wigh, myslim, ze mna uz tu predbehlo tooolko snaziliek, ze podla veku to urcite nejde 😀 😀

kafulienka
20. jan 2007

ajka,
zalozme temu ZDRBY (sorry za vyraz) ale bolo by to celkom zaujimave a hlavne smiesne citanie... 😀

zrzuska
20. jan 2007

kafu bola som u liecitela. vies co mi povedal? hned ako mi podal ruku a este som mu ani nepovedala moj problem? ze moj najväcsi problem je strach. ten mi vsetko blokuje. potom zivotosprava: viac zeleniny, ovocia, bylinkovych cajov. ziadne citrusy, ovocne caje. ako som to vsetko co mi vysvetlil zacala praktizovat, tak som naozaj mala krasny pravidelny cyklus. dal mi aj nejaky namiesany caj, pila som ho 5mes.
no a tento mesiac som mala hrozne stresy, depky, schudla som pred sviatkami za tyzden z 58 na 53kg. takze asi toto vsetko malo vplyv na moj cyklus

pipka
autor
20. jan 2007

Ajus, ten moj jednorazovy na moc Rapiclear stal cca 120 sk.Mala som ho doma vyse pol roka a zrazu som po laparke spozorovala presne taky ukazkovy ovu hlien ako tu pisali baby, tak som si to potvrdila testom a bolo to tam !!! 🙂

ajka23
20. jan 2007

kafu, isto by to bolo zaujimave citanie... 😉 😉 😉
idem si urobit kavco, hned som tu... 😵 😵 😵

zrzuska
20. jan 2007

este mi povedal ze jem veeela sladkosti a to je chyba. ze kazda chut (sladka, slana, kysla, horka...) ovplyvnuje nejake organy. no a ja som mala moooc sladkej chuti a ta ovplyvnuje pohlavne/rozmnozovacie organy. tie chute maju byt v rovnovahe a tu som mala narusenu.
ale uz by som ku nemu asi nesla. zvlastny clovek. vedel o mne vsetko. aka som a tak.

ajka23
20. jan 2007

pipi, ty tehula jedna... 😵 😵 😵 😵 😵

kafulienka
20. jan 2007

zrzuska,
a to si veris, teraz ked koncis VS, ze pri tychto stresoch otehotnies? ved ten anjelik by bol asi v poriadnom strese, tak asi to tak ma byt, ze nechce este prist...ja to poznam, ja pred rokom som presne takisto chcela, teraz s odstupom to vidim uplne inac...co ak by prisiel a telo by to nezvladlo? 😒

wighy
20. jan 2007

ajka ja lekarov volam lekvar lebo sa ich mooooc bojim a taaak

baby ja vam teraz nieco prezradim, ja chodim k liecitelke a viete co sa mi stalo?? bola som u nej 28.12 a ona mi povedala ze som tehotna a to bolo asi 1-2 po pocati, co vy na to???Vcera som tam bola zas a povedala ze sme veeeelmi v poriadku 😅

ajka23
20. jan 2007

ked to ma prist, tak to pride, ci so stresom, alebo bez neho, si myslim ja... 😉 😉 😉

kafulienka
20. jan 2007

zrzuska,
bola si u toho "liecitela" na podbanskom, ci ako sa to tam vola?

pipka
autor
20. jan 2007

Ajus 😀 😀 😀 kiezby....
zrzuska a kde si nanho natrafila, na toho liecitela?

ajka23
20. jan 2007

wigh, az ma mrazi... 😵 😵 😵

kafulienka
20. jan 2007

wihgy,
ja na to moooccc verim, pretoze mi to v zivote velmooo pomohlo a velmo sa zaujimam o to...takze super 🙂

pipka
autor
20. jan 2007

wighy, posli tu liecitelku aj ku mne 😀 😀

wighy
20. jan 2007

aji nemusiiii 😀 je to fantasticka zena, ma vela prednasok aj v zahranici je velmi uznavana ani neviem ako by som jej mala hovorit lebo ona nie je len liecitelka

lia
20. jan 2007

aj ku mne wigh 😉

ajka23
20. jan 2007

inac, aj ja som raz bola u liecitela, len tak, bol to znamy, ale mala som z neho obavy, ze co mi zisti a on sa ma len dotkol a spytal sa ma, ze coho sa bojim... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre