Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lauritka
25. máj 2007

😒 ja nechcem ist na laparku :( nechce ist dvakrat pod narkozu ..a bez toho mi neurobia ivf? 😒

lia
25. máj 2007

preco dva krat?? 😕

lauritka
25. máj 2007

no laparka a potom ivf 😢

lia
25. máj 2007

ivf nie je taka normalna narkoza,iba chvilkova,mozno 5 minut,ja som bola uplne v pohode a ani som nespala.zobudila som sa ako ma priniesli ku posteli a potom sme uz kecali s avakou cely cas 😀 .
laparka je dobra vec,pri tom ti zistia vsetko

lauritka
25. máj 2007

😒 ale aj ked nieco zistia..tak aj tak sa vsetko odstranit neda.. aposlu ta na ivf nie? napriklad zrasty..alebo endometriza atd. tak ja som to chcela obist vies 🙂 nechce sa mi zase cakat 🙂 no mozno to nebude povinne uvidim zpytam sa gyndosa. ;) a spg ste mali dobry ze ?

lia
25. máj 2007

prvy nie,ale odvtedy sme mali dobry 🙂 .
pri laparke ti zistia zrasty,myslim,ze aj endometriozu

lauritka
25. máj 2007

no ved to aj ked zistia aj tak ma poslu na ivf.. dufam ze sa to bude dat obist 😀 uz by som isla najradsej zajtra na ten transfer 😲

lia
25. máj 2007

to ti verim,ale bohuzial sa to neda.poslu ta na ivf,ale najprv odstrania vsetko nepotrebne ,aby sa embryjko dobre uhniezdovalo.neboj sa toho,chod do toho co najskor ako sa da. 😉 mozno sa vam zadari aj prirodzene 😉

lauritka
25. máj 2007

🙂 dik lia..no este pockma na vysledky..v stredu ideme na spg..potom este budu zistovat protilatky..a az potom pojdem so vsetkym do centra. takze s a musim ozbrojit este per mesiacov trpezivostou. 😲 ale ved cakam roky takze co uz tych par mesiacov 😀

lia
25. máj 2007

vsetko po poriadku,niekedy je lepsie nevediet,ja som cakala skoro pol roka,pre mna to bol dlhy proces,ale mne to nevadilo,neponahlala som sa nikam.akurat nam dlho tu ziadost schvalovali a potom sa dlho radili nad tym protokolom,bola som vtedy nastvana,ale teraz som rada,ze som tolko vydrzala 🙂

sweetberry
25. máj 2007

dobre ranko

lauritka
25. máj 2007

🙂 LIA TO JE SUPER.. ja viem aj ja musim byt kludna..len ked tu chodim a stale nova tehulka tak ma to popohana dopredu . ze uz aj ja chcem byt 🙂
je to nakazlive ;)

lia
25. máj 2007

to je pravda,ja uz som tu pekne dlho a to je asi najhorsie,stale som len citala a sledovala sa,ale aspon som sa vselico dozvedela a uz neviem vydrzat bez kona ani jeden den 😅 .
to je nakazlive 🙂
idem sa chystat do prace,tak sa mi nechce,ale nebudem dufam dlho.

lauritka
25. máj 2007

diky za cas pa pa 🙂

ajka23
25. máj 2007

lius, jeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
veeeelmi ti gratulujem, uzivaj si to, taaaaaaaak sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zabka132
25. máj 2007

lia, ja som užívala na začiatku Acidofolan...to mi odporučila dokina. To je pre prvé 3 mesiace, potom som mala Calibrum mami a teraz mám GS mamavit. A ešte papám aj magnézium, lebo mi občas tvrdne bruško a ešte železo, lebo ho mám málo.
Keď si chystám večer lieky na druhý deň, tak som jak nejaký hypochonder. A to som zabudla na Macmiror...lebo mám nejakú mykózu a streptokoka....no vravím, hypochonder 😀 😀 .

jul
25. máj 2007

liušš,to si o kolkej vstavala? 😕

jul
25. máj 2007

Ajooj zabi 😉 no Ty jes tie lieky ako lentilky 😀 😀 😀

zabka132
25. máj 2007

jul 😀 ..veru ako lentilky....akurát, že ten macmiror nejem, ale si ho strkám dakde 😀 😅 . Ešte dobre, že s ušami nič nemám...tam si nemusím dávať nič 😀 .

pipka
autor
25. máj 2007

cafte babule, som tu len na skok, musim odist, ale zelam vam kraaasny vikend 😵 😵

jul
25. máj 2007

zabi,presne za dva mesiace rodis 🙂

zabka132
25. máj 2007

jul, ja viem....teším a bojím 😅 .

jul
25. máj 2007

zabi a budes mat normalny porod?

mixka
25. máj 2007

ahojte mafianky

jul
25. máj 2007

ahoj mixula,co si dnes porabala? Dobra sauna bola dnes vonku,co?

mixka
25. máj 2007

jul, ani nevrav. bola som v praci a teraz vegetime doma a tesim sa na zajtra, ideme na viked paaa 🙂

jul
25. máj 2007

jaaaj jak Ti zavidim,pojdete sa aj kupat?

mixka
25. máj 2007

julis, ja urcite nie, mam ms na zakrute 😠

jul
25. máj 2007

😠 😠 😠 no fasa 😀 no co uz,aspon si to uzijes inac,nie?

mixka
25. máj 2007

tak to ano, je to velke cundracke stretko, bude gulas a vecer vatra a opekacka do noci 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre