Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
25. máj 2007

jeeeeej,aj ja si chcem opekat,tak to budete mat perfektny vikend.Budete tam aj spat alebo idete vecer naspät?

mixka
25. máj 2007

budeme tam aj spat, vratime sa domov az v nedelu 🙂

zabka132
25. máj 2007

juliš, asi normálny. Neviem teraz ako to myslíš....ale vyzerá to tak, že cisársky by to nemal byť, lebo drobec je už dole hlavičkou.

jul
25. máj 2007

No ja asi cisarsky 😎

elenita
25. máj 2007

Jul, ze sa do toho miesam, preco chces cisarsky? 😕

dzejnulka
25. máj 2007

ajoooj Eliii 🙂

dzejnulka
25. máj 2007

som ta tu vymakla.. 🙂 akurat sme doopekali vonku s nasimi a dosla som donutra... vonku jak je teplo... som len v tricku.. rozoberate ako chce kto rodit? ja asi prirodzene 🙂

elenita
25. máj 2007

Jeeej cau Jani! Ja som pozerala Hit storocia, vyhral moj favorit 🙂 . No ja chcem tiez jednoznacne rodit prirodzene.....s ocinkovou pritomnostou, nech mam komu nadavat 😀 . Vladko je uz s tym zmiereny 😀

dzejnulka
25. máj 2007

hej, mne peto povedal ze urobi ak ja budem chciet.. ze ak ho tam chcem, pride. ale ak nie, nepride.. a sam by sa asi nepytal 😀 ale na to mame este cas.. a jeho nazory by sa asi menili opcas tehotenstva... (dufam ze by ho to obmakcilo a zacal by tuzit byt tam so mnou)

elenita
25. máj 2007

A Jani ako inak, co mas noveho? Ja som este takmer ziadnu pracu neodovzdala, nic na skusku neviem a dali ma suplovat este aj v den, kedy uz neucim!!! 😠

dzejnulka
25. máj 2007

myslim si ze muzi nemaju vyvinuty taky cit ku babatkam ako zeny, cest vynimkam.. a kazdej, ktora ma takeho muza, uprimne zavidim 🙂

elenita
25. máj 2007

No a v stredu za mnou pride Vladko, bude az do piatku a potom ideme cez vikend do Tureckej na majstrovstva vo vareni halusiek, jeho kamarat nas pozval.......takze zasa vobec nic neurobim.... 😒

dzejnulka
25. máj 2007

Eli, ani sa nepytaj.. 🙂 blizia sa kramy a som kazdy den ina.. 😀 idem v pondelok na chalupu ale neda sa mi ucit.. dnes som sa navecer dokopala ze sa uz fakt zacnem ucit nieco a nasi ma zavolali grilovat a dat si vinko 🙂 takze nemam kedy.. vzhladom na to, ze zajtra oslavujeme Petove narodky.. a v nedelu idem do BB ☹

elenita
25. máj 2007

Inak a dnes mi Vladko zahlasil, ze sa nezaciname snazit 1. septembra, ale ze ked bude byt..ze akonahle tam prideme spat prvu noc, hned mi spravi babo 😀 . Len teraz neviem, ci je to dobre alebo zle.kedze byt zatial nemame..........

dzejnulka
25. máj 2007

tiez nic nestiham, ale vinko pomaha 😀 to bude super na tej akcii s haluskami.. 😀 sa ich najete dosyta 😀

dzejnulka
25. máj 2007

😲 tak rychlo hladate byt, co??? 😀 a budete tam spat aj pred svadbou? 😉

elenita
25. máj 2007

A naco ides do BB? Z coho mas skusku? Takze Vy tam takto vinko popijate? 😉
Inak toto neviem, ci som Ti spominala, minule mi volala sestra, ze mala mi chce nieco zaspievat a Adrianka spustila : Pri poslednom litri vina......tu pesnicku od Hammela ZRPS. ale to som Ti asi uz spominala 😀 . Ked ale bola taka zlata, ze vraj sa to naucila uplne sama len z toho, co pozerala Hit storocia 🙂

dzejnulka
25. máj 2007

idem na skusku z Chalupu... a vybavit kopec veci.. budem lietat ako handra.. odubytovat sa z intraku, vsetky veci vystahovat, vybavit Erasmus, este aj ist za sedliakom kvoli AISu 😠 hej, o Adrianke a jej vinku si mi uz pisala v maili 😀 je to chutne, ked male deti sa ucia basnicky alebo pesnicky 🙂

elenita
25. máj 2007

no, budeme musiet zacat seriozne hladat 😀 . No inak ja som snivala o tom, ze prvykrat tam pojdeme spat az na svadobnu noc......ale ked sa nad tym tak zamyslam, asi nepovedal, prvu noc......mozeme tam asi prist aj hocikedy cez den a spravit si babo 😀
Ale moja rodina je inak strasne proti tomu..... ☹

elenita
25. máj 2007

No, ja idem na Chalupu az ten druhy termin.....ale z franiny mam toho nechutne moc, o Blane si uz urcite pocula 😠 . No, ten AIS mi ani nespominaj.vies o tom, ze do 28. maja tam mame mat zapisane vsetky predmety aj z uplynulych rocnikov??? 😠

dzejnulka
25. máj 2007

to bude pre mna problem.. ☹ mne povedali ze do 17.juna... v pondelok to nestiham.. nemam ani svoj index pri sebe 😠

dzejnulka
25. máj 2007

Eli vyzera to tu ako nase sukromne forum.. akosi vsetci stichli 😕 asi uz isli spat.. 😵

elenita
25. máj 2007

No tak sa obe drzme toho terminu, ze do 17. juna 🙂 . No co, aspon mame intimco 😀 . Ja som teraz zvyknuta spat tak 3/4 hod.....sama som bola v BB dve noci, to boli soky.......zakazdym som chodila spat az tak okolo druhej, lebo sa mi zdalo, ze sa mi tam niekto snazi dostat..... 😕

elenita
25. máj 2007

A tuto noc som postavila pred dvere 2 stolicky aj botnik 😀 , Hned sa mi lepsie spalo 😀

dzejnulka
25. máj 2007

😀 to je neprijemne ked sa v noci bojis.. ja som sa tak predvcerom tusim bala.. brat ma prehovaral nech idem s nim spat do takej izby, ktroa je otocena na zahradu.. a ja som stale divne zvuky pocula, sa mi zdalo ze niekto chodi po dvore.. jak mi lepilo! 😖 som sa musela po hodine nacuvania dvihnut a ist do svojej izby, ktora je akoby zvukotesna.. nikdy tam nic nepocujem 🙂

dzejnulka
25. máj 2007

ked spim u seba, tak pri mne mozu aj vrtat... 😀 mama sa smiala, ako minule rano prisli vyberat zumpu a ono to tak vrci pred domom.. a chcela aby som tomu chlapikovi zaplatila ale ked videla ako si hlucho spim, tak mu dala peniaze a bezala do roboty 😅

dzejnulka
25. máj 2007

Eli, ale slub mi, ze zacnes viac spavat... nemozes sa tryznit 3 hodinovym spankom 🙂 ako snazilka musis dodrziavat spravnu zivotospravu 🙂

elenita
25. máj 2007

Ked Ti mam pravdu povedat, ani mi ten spanok nechyba.......len vzdy ma sklony tahat ma to najviac na spanok tak okolo siestej, ked by som uz mala vstavat...... 😖

elenita
25. máj 2007

A zajtra mame maliarov, pride aj Vladko, tak musim navarit 🙂 Mamina je teraz v nemocnici, tak ked som doma, ja vediem domacnost.... 🙂

elenita
25. máj 2007

No ale dobre, uz by sme asi mali koncit.....nech sa potom na mna nestazujes, ze kvoli mne si malo spala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre