Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
pipkaautor
29. máj 2007
ajoj ninus, co nove ty a fazulka? 🙂
ninka1234
29. máj 2007
všetko po starom až na ten hnis v moči :-|
pipkaautor
29. máj 2007
a to co znamena? Aj ta nieco boli :-S
marse
29. máj 2007
dobry vecer babulky..ako sa mame? 🙂
ninka1234
29. máj 2007
nič ma nebolí ja som ho mala aj pred mesiacom potom sám zmizol ale teraz je tam znovu tak mi dal antibiotika aby sa to už neopakovalo ale nieje to nič hrozné
marse
29. máj 2007
Ninka chcem ti popriat vsetko naj k tehu nevedela som to ale som rada ze sa ti to podarilo teda vam 😉 dufam ze ti teraz uz vyjde dievcatko ako si si zelala 🙂
pipkaautor
29. máj 2007
tak sa drz, nech to rychlo prejde a neuskodi babatku 😉
a kde je liuska?
lia
29. máj 2007
esi nie,proste ze to este vydrzima ze su take dohady,ze to ide do pokozky a ta chemia sa dostava babu,tak som jej dala za pravdu a dam si za taky mesiac/klop,klop/iba sampon
esika
29. máj 2007
Lius vsetko pozistujem u dr.urcite nieco vymyslime 😉
ninka1234
29. máj 2007
dakujem veľmi pekne marse. Pipka antibiotika mám brať len do piatku a potom priniesť moč a mám veľa piť lenže ja už teraz veľa pijem tak keď to ešte zvýšim tak budem v jednom kuse na WC 😃
pipkaautor
29. máj 2007
aj vam to cez explorer trva vecnost, nez sa stranka otvori? ]-( presla som na mozilu, tu je to lepsie, ale tiez nic moc :-S 8-(
lia
29. máj 2007
co zistis esi? =-)
tu sooooomm m pipinaaaa 😃
pipkaautor
29. máj 2007
no koonecne , uz som myslela, ze ma prehliadas? 😃 😃 😃 tak co zajtra?
lia
29. máj 2007
ja nemam mozillu :-S
esika
29. máj 2007
No zistim ci neexistuje nejaka vynimka, co sa tyka farieb na vlasy atd.
pipkaautor
29. máj 2007
skus aj operu ak mas, aj tam je to rychlejsie... 😉
lia
29. máj 2007
nevadi esi,dam si sampunek 😉 .ozaj,preco si si dala takyto nick??nepremenujes sa na lily??inak,mne sa strasne paci Lilly meno 🙂 .
ja neviem pipi,idem kukat zahraduuuuuu,povedz kde,kedy a s kym a hotovo 😃 ,zajtra dam vediet,som stale doma,nechcem moc chodit von,iba s nelinkou :-S
ninka1234
29. máj 2007
lia ja som si v každom tehu normálne farbila vlasy a bolo to ok a to mám na hlave stále aspoň tri farby
pipkaautor
29. máj 2007
tak ma picha v pravom boku, ze idem umriet 😕 :-p
lia
29. máj 2007
aku operu pipi??mozarta?? 😃
lia
29. máj 2007
z coho pipi??
pipkaautor
29. máj 2007
lius 😃 😃 😃
no ved klasika, Ajka, jul, ja, ty mixi ak pride. Ale nie je to povinne, to len zeby sme sadli a pokecali. Ak sa mam stretnut len s Ajkou, tak to my sa stretavame hocikedy. myslela som tak cca okolo siestej niekde pri poluse, alebo okoli, na kavicku atd... 😉
esika
29. máj 2007
Lius Lily nebola volna, skusala som vsetko a esika ma pustila 😃 aj mne sa paci meno Liliana,Liana, Lilien kamoska ma malu Lilianu a je to velmi zlate.
pipkaautor
29. máj 2007
ja ti neviem, co sa mi to deje...mrcha dosla nacas, v nedelu, ale bola len jeden den! :-| to sa mi este v zivote nestalo a odvcera ani len spinenie, len ma kole v boku, ci vajecnik, ci ky das... ]-( 😞
lia
29. máj 2007
zajtra ti napisem,ale asii nie pipi,chcem vydrzat cely tyzden,nechcem labzovat,je to fakt slabulinke :-S ...
ze esi??krasne 😉 .este lea,ale manzel nechce :-S
nejde mi to do ust esi 😃
pipkaautor
29. máj 2007
jasne, oddychuj, stretneme sa neskor.
pomaly vas opustam a presuvam sa k telke 😉 pekny vecer
esika
29. máj 2007
Oki tak kvoli tebe to skusim zmenit 😃
lia
29. máj 2007
aj ja idem uz kukat zahradku 😉 ,dobruuuu