Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

martinkamm
19. jún 2007

sa mi nechce oddychovat mam svalovku co som pomahala na stavbe u nas doma nakladat beton a akosi sa m i nechce a ty ? 😉

matamb
19. jún 2007

Ja som zase v praci.Ale vies o tom,ze my zeny by sme sa nemali natahovat.Ja sa zacinam tomu intenzivnejsie vyhybat.... 😉

martinkamm
19. jún 2007

no to viem ale chcela som tatinovi pomoct aj bratovi tato ma uz svoj vek a ja som mlada a vladzem a nefajcim 40 denne ☹

matamb
19. jún 2007

Noo,ved jasne..to poznam.To si hovorim aj ja.ale ked vidim,ako pracuje sa okolo mna,nemozem sediet a cucat. 😠 na nich.

martinkamm
19. jún 2007

no presne tak ale snad ak mame teno cyklus fazulku v brusku nic sa jej nestalo a vydrzi 😵 bude to bojovnicka 😀 😔

matamb
19. jún 2007

Noo,bolo by snad nacase,nie?? 😵 Snazite sa?

martinkamm
19. jún 2007

ze ci uz zial 9 mesiac 😢

matamb
19. jún 2007

Hmm,ja som o 2mesiace menej,takze nie je to velky rozdiel....A coze sa deje,co nemoze fazulka vyklicit ???

martinkamm
19. jún 2007

asi sa nam nedari ale teraz sme skusali prstikovu metodu tak uvidime potom pockame do roka a pojdeme k lekarovi na vysetrenia 🙄

matamb
19. jún 2007

Hmmm,ja si 2.mesiac meriam BT,mam to mierne chaoticke,tak som zvedava,este pomeriam 1mesiac a uvidi sa,co lekar navrhne.Hmm,ale ideme na dovolenku,hadam iny vzduch pomoze.

martinkamm
19. jún 2007

zelam ti to z celeho srdca my sme cez ovulku krstili nas novy rodinny odm co kupili nasi tak sme sa v nom snazilkovali ako prvy 😵 😵 😵

matamb
19. jún 2007

Hmm,ale to by mohlo vyjst,je to uz zmena vzduchu,isto,aj j Ti zelam,keby to uz vyslo.Pred chvilou som pozerala nejake albumy,co su na stranke.tie malicke,su take krasne,az ma to rozcitilo 😵

ajka23
20. jún 2007

pipi, nejak si to poplietla, buduci tyzden robim pondelok, utorok... 😒 ale, ved sa stretnite bezo mna, prezijem to... 😉 alebo zeby ste to posunuli? 🙂
inac, dva dni mi je taaak spatne, ze doobedu radsej ostavam v posteli... 😖 okrem toho dosla slaba mrcha, tak tomu nerozumiem... 😕 este som dnes do seba nic nedostala, tak sa idem posnazit, aspon maslovy chleba... 🙄
inac, prajem pekny slnecny den, ja sa idem parit do roboty... 😠 😠 😠

lia
20. jún 2007

a nemozes byt tehu aji??tak to ti nezavidim,ze ides do prace,fuuuuj 😅
to je neskutocne teplo 😝

pipka
autor
20. jún 2007

Ajus, ja som to nejako neodhadla, ked minule si mala volno streda, stv, pia, tak som to pocitala....asi som tyzden vynechala 😅 tak mozme aj stredu, ak mozu aj ostatne, ja mozem kazdy den 😉
o tej siestej hocikedy.
julis, kyticu ti s radostou dam aj hned, ale uz je ususena 😀 😀
lius, mozes v stredu?

loss
20. jún 2007

caute babule pipi,lia tak davno som tu nebola ako sa mate?

lia
20. jún 2007

losssssssiiiiik,si tu este??jeeej,tak som rada,ze ta vidim,ako sa mas??

lia
20. jún 2007

o siestej pipi??skor sa neda??ja vam poviem na zaciatku tyzdna,dobe??ale tesim sa,dufam,ze sa nic nezmeni 🙂 a kde??

jul
20. jún 2007

ahojte dievky moje 😉

lia
20. jún 2007

julišššš,
vykupkana??nebolo tam vela ludi??aj si sa kupala??

pipka
autor
21. jún 2007

ja mozem najskor o pol, do piatej robim a skor to z Dubravky nestiham ☹
takze streda, jo? A kde sa stretneme? V Bezinke ako minule? Je tam teraz aj terasa...

lossik ajooooj 😵 😵 😵 mame sa fajn, ako citas, a ty? Co mas nove?

ninka1234
21. jún 2007

ahojky bambulky 😉

pipka
autor
21. jún 2007

ajoj ninuska, co nove?

ajka23
21. jún 2007

ahojte 😉
tak som sa vcera doplazila domov s teplotou 38,6... 😢 😢 😢 dnes mi je uz lepsie, hoci cele noci nespim, raz mi je horuco, potom sa trasiem od zimy... 😒 a v podstate mi nic nie je... dnes som uz aj ranajkovala, tak hadam to bolo len nieco ako crevna chripka, alebo nieco podobne... idem ja do roboty, dufam, ze to teplo dnes prezijem, majte sa 😉 😉 😉

jul
21. jún 2007

čaute 😉
tak mne dnes povedali,ze čakam chlapceka 😵

mixka
21. jún 2007

juliiis, nadherna sprava, gratulujem 😉

jul
21. jún 2007

mixi dakujem 😉
predstav si,ze mi dopadli zle krvne testy ,tie AFP na vyvojove vady. 😢
Dnes mi brali 2x krv a idu mi ich robit znovu,ak nedopadnu dobre ani tieto,tak idem na amniocentezu 😖 😢 😔
Dobre,co?

mixka
21. jún 2007

juuuj, je to neprijemne julis, ale skus byt v klude. uvidis, ze to dobre dopadne, budem ti silno drzat palce 😉

jul
21. jún 2007

dakujem mixik 😉
a uz si domka z prace? Si uvarena?

jul
21. jún 2007

my sme dnes jedneho oskreli na aute a sebe sme si praskli svetlo 😖 😠
ja neviem,asi sa mi lepi smola na päty 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre