Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
23. jún 2007

ako sa ma Walto, v tomto teple? nasa akurat ma svoje dni, tak je na roztrhanie, za kazdym psom by letela... 😀 😀 😠

jul
23. jún 2007

je to supis,ak sa nedari,zveris sa dokimu a normalne z Teba opadne ten stres,ze konecne sa nieco deje,ze uz to urcite vyjde 😵

ajka23
23. jún 2007

ked ja doktorov nemusim a este k tomu to dochadzanie a cakanie pred kazdymi dverami... 😝 😝 😠 ale asi v nasom zdravotnictve to inak nejde... 😖 😠 😒

jul
23. jún 2007

ani mi ho nespominaj 😠 zacal si kusat chvost,az do krvi,tak to mal zalepene,ako sme mu to dali dole,zase zacal a uz tam nema chlpy,vyzera to hrozne.On ked si lize srst,tak mu zhnedne a vyzera to teraz jak keby mu mal kazdu chvilu odpadnut,ako keby mal lepru 😠

ajka23
23. jún 2007

a kto vie, ako prijme mimi... 😲 😕

jul
23. jún 2007

ja mam nastastie dokiho kusok,ale vzdy som mala odvoz 🙂
Aji,ale stoji to za to ,ak sa nedari 🙂

ajka23
23. jún 2007

nebal sa vcera, ked sa vecer vonku certi zenili? 😀 😀 😀

jul
23. jún 2007

Aji,ani nehovor ☹ ked bude ziarlit a robit zle,tak ho musime dat nasim,comu by sa oni veeeelmi potesili.On je sprosty,on aj v noci zacne stekat ked nieco zapocuje vonku,on je uplne sibnuty.

jul
23. jún 2007

nieeeeeee,kdeze,drichmal cely den jak pan kral 😎

ajka23
23. jún 2007

tak to je dobre, ked ho mas kam dat, u nas si to neviem predstavit, kam by sme ju dali, ona ma vstup ku nasim zakazany... 😀 😀 😀

jul
23. jún 2007

Aji,ale ved velky psi su mudrejsi ,nez maly 😀

ajka23
23. jún 2007

nejaka si nanho zla, ci nie? zda sa mi... 😒 😵

ajka23
23. jún 2007

no neviem, ci je mudra, alebo ano, je mudra, ked sa jej to hodi... 😅 😅 😅

jul
23. jún 2007

ved stale len zle robi,neposlucha 😠 😠 😠 skace nam po hlave 😠

jul
23. jún 2007

takze je tiez taka prefikana ako Walter,aj on posluchne len ked sa mu to hodi,ked ide o jedlo alebo o hracky 😠

ajka23
23. jún 2007

ani nasa nepocuva, ale vcera ma prekvapila, ked som ju bola vencit na stavbe a nevsimla som si otvorenu branu a ona vybehla na cestu za autom, skrykla som na nu a ona sa vratila, som bola normalne prekvapena... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
23. jún 2007

ja zase Waltera vobec nepustam,minule som ho zase nahanala po sidlisku a hucala jak sirena po nom a nic 😖

ajka23
23. jún 2007

boli sme sa aj s nou kupat a ona vzdy len po brucho a dalej ani bohovi, tak som ju vzala na voditko a vtiahla do vody... 😀 😀 😀 😀 taaaka bola sokovana, ale plavala, tak hadam sa nauci aj sama, ved co je to za psa, co sa boji vody... 😀 😀

jul
23. jún 2007

my ked sme sa boli kupat s Walterom minuly rok,tak sa nam stveral na hlavy ,ako sa bal,ale pekne plaval 🙂

ajka23
23. jún 2007

mne, ked zmizne na poli za zajacom, tak tiez mozem vykrikovat jak besna a nic, ale ved ona sa vzdy vrati, aj on, nie? 😉 ty sa aspon nemusis bat, ze ti niekto vynada, ze sa ho boji, lebo nie je velky... 😉

ajka23
23. jún 2007

julis idem vencit, zacala tu do mna zabrdat a skrieka jak chora vrana... 😠 😎 tak sa maj a pekny vecer pa 😉 😵

jul
23. jún 2007

dobre,papa 😉

ninka1234
24. jún 2007

peknú nedeľu bambulky 😉

ajka23
24. jún 2007

peknu nedelu vsetkym 😉 😵 som uspagetovana, tak teraz odpocivam pri kave a PC... 😀 😀 😀 manzel isiel odviest otca a brata na vlak, tak sme konecne sami, ako novomanzelia... 😵 😵 😵 😵

jul
24. jún 2007

ahojte babky ninka a ajka 😵
my ideme k svokrovi ,asi budeme grilovat 😝 😝 😝

ja uz citim kopkanie 😲 😲 😵 😵 😵

martinkamm
24. jún 2007

aaaaaaaaaahojte juj jul supis aj ja sa tesim na tieto pocity 😵

jul
24. jún 2007

martinka,prajem Ti to z celeho srdiecka 😉

martinkamm
24. jún 2007

jul dakujem velmi pekne uz mi meska a aj mi zle bolo som grckala a po mrche ani stopy len predvcedrom a vcera par kvapiek spinenia a uz nic 😵 v utorok budem asi testovat 😵

ninka1234
24. jún 2007

super jul a aké to bolo?

jul
24. jún 2007

ninka,je to podarene,take mile 😵
ninus,co povies na mojho fešaka v albume? Videla si ho uz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre