Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

Moze byt?
ajka23
28. jún 2007
ja som dorazila az okolo pol 10tej :-| a este som stihla aj zmoknut... ]-( ]-( ]-( 😃 to by som nebola ja... :-N
inac, nemal nam ist prud uz od 9tej, ale este stale ide, tak sa tu vytesujem... 😉 asi sa tu potom unudim... :-S
jul
28. jún 2007
Aji,no to je uz podozrive,mala by si navstivit pipkinu kolegynu odklinacku :-o 😃
ajka23
28. jún 2007
halooo 😉
tak sa mi este dnes podarilo rozbit flasu so sirupom, mala som ho po celej chodbe... ]-( ]-( ]-( 😃
pipkaautor
28. jún 2007
ajus a aky bol? pridem si liznut 😃 :-p 😃 mnaaaaam ak bol jahodovy alebo malinovy!
pipkaautor
28. jún 2007
mna cakaju teraz tri varky zehlenia :-p 8-( ale idem sa do toho pustit, nech to mam cim skor za sebou....by som nepotrebovala odklinacku, ale "zehlicku" 😃 😃 😃
ajka23
1. júl 2007
halooo 😉
tak ja uz dovolenkujem 😎 😎 😎 dnes sme stavali bazen, ale pre istotu sa zatiahlo... ]-( ]-( ]-(
co mate nove? =-)
zabka132
4. júl 2007
haloooo....to tu od nedele nikto nebol ? :-o :-o
ninka1234
4. júl 2007
ahojte bambulky dnes som volala o výsledky testov AFP a sú OK a vy ako?
pipkaautor
4. júl 2007
jeeej, tusim sem zo solidarity ku mne nikto nechodil 😃
tak my sme uz stastne doma z Pariza. Bolo fantasticky, presne ako na svadobnej ceste...teraz sa uz zacinam tesit do chorvatska v auguste 😉 😉 x-)
ajka23
4. júl 2007
jeeej pipi x-) prave som na teba myslela... 😉 ja som uz treti den bez elektriny, teraz som tu prvy raz, inac vzdy zapnu vecer, obavam sa o nase spotrebice... ]-(
ako bolo?
jul
4. júl 2007
ahojte 😉
Aji nas dnes v noci paradne vytopilo,to je za rok uz 3x 😞 😞 ]-( ]-(
jul
4. júl 2007
pipi,chcem vidiet fotky zo svadobnej,uz som nedockava :-o :-o
urcite ste sa mali rozpravkovo x-)
jul
4. júl 2007
Ninka gratulujem k super vysledkom 😉
pipkaautor
4. júl 2007
Ajus, ak potrebujes nieco odlozit do chladnicky ci mrazaku, moj brat ma uplne novu a prazdnu, len ci ti to vrati cele....neviem, neviem... 😃 😃 😃
juliska, mali sme sa naozaj rozpravkovo, juuuuj bolo tam krasne, ale zit by som tam nechcela, veru eeee, tooolko ludi vsade a stale, ze hruuuza :-S 😎 :-p
pipkaautor
4. júl 2007
fotky budu, ale neviem kedy, lebo hned dnes odchadza vilko na "akoze sluzobnu cestu do Chorvatska" a berie fotak.No nestihli sme to nejako stiahnut a poupravopvat...ale buduci tyzden to budem mat, tak vam poukazujem. x-)
jul, a kde vas vytopilo? Doma? :-o :-o 😕 😕 =-)
jul
4. júl 2007
hej ,hej doma 😞
praskla nejaka rura na 4 poschodi ]-(
bobael
4. júl 2007
ahoj babulky... idem sa posťažovať možno sa mi trošku ulaví ,pretože som tak velmi dufala , že tento mesiac to vyjde a zase nevyšlo... dostala som tu mrchu -jednu.... 😞
pipkaautor
4. júl 2007
a mate to poistene? Snad vam to zaplatia :-S
pipkaautor
4. júl 2007
bobael to mi je luto, chapem ta, viem o com hovoris, my sa trapime uz skoro dva roky 😞 ale raz to vyjde, neboj. 😉
jul
4. júl 2007
nie pipi ,nemame,ale nastastie,nie je nic znicene,len bude treba malovat :-p
bobael
4. júl 2007
ach jaj .... už som si nahovarala že mám aj priznaky ... a to bola predmenštruačna pažravosť...fnuk
|-|
jul
4. júl 2007
len Walterovi zmokol uces 😃 ,lebo mu zaclo kvapkat rovno na hlavu ked spal 😃
jul
4. júl 2007
bobael a kolko sa snazite?
bobael
4. júl 2007
a dakujem pipka..... 😉
pipkaautor
4. júl 2007
chudacik walterko :-N
ale neboj julis, ved malovat by ste aj tak museli pre babom, tak aspon mate dovod 😃 a ako si na tom so svadbou??? 😕 x-)
bobael
4. júl 2007
ahoj julova.... ja som potratila v januari v 19 tt .... a teraz sme to skusili 1x... ja viem že ešte nič nie je stratené ....no neviem mala som taky pocit ,že to vyšlo....minule tehotenstvo nam vyšlo na 4-ty pokus... respektive 3x nič a potom som si kupila ,,leady tester" a vyšlo to hned na prvy šup... no teraz som ho mala na reklamacii tak sme to skusili len tak a ako vidíš netrafili sme sa do plodnych dní... dufam, že teraz za pomoci maleho mikroskopu to vyjde ... 🙂
jul
4. júl 2007
pipi,zatial sme nikam nepokrocili,lebo ideme teraz v sobotu na svadbu kamaratovi a mame behacky okolo jeho svadby,bude to mat vonku a nas si vybral ako hlavnych vybavovacou ,dohadzovacou a zhanacou ]-( :-| ,takze tak
jul
4. júl 2007
boabel,no to mi ani nehovor,ze si potratila v 19tt :-S ja som len v 18tt =-) a co sa stalo? Z nicoho nic?
bobael
4. júl 2007
pani doktorka prehliadla zápal a ten prešiel do vnutra aj ked tvrdila ,že som zatvorená narušilo to obal plodoveho vajca a odtiekla mi voda....ja som si myslela že je to moč a tak som tomu nepripisovala dôležitosť a až na druhy den sa zveril môj manželík svojmu lekarovi ,ked si išiel predpísať lieky ,že čo sa mi stalo a ten ma kontaktoval a že hned nech idem do nemocnice no neviem ako by som skončila keby nebolo jeho...inak som nemala žiadne priznaky... potom mi prišli vysledky a vraj som mala chronicky zapal močoveho mechura a bacila ktoreho som chytila v nemocnici... 😞
bobael
4. júl 2007
a aby to nestačilo tak som dostala aj trombozu.....
|-|

Začni písať odpoveď...

Odošli