Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
4. júl 2007

no pekne 😠 😔

bobael
4. júl 2007

zmenila som lekárku a teraz som momentalne velmi spokojná....chodime k nej spolu aj s cucuskou.... 🙂 tak velmi jej držim päste ,aby jej to tentoraz vyšlo....

pipka
autor
5. júl 2007

julis, a kde vonku budu mat svadbu? Dufam, ze vam vyjde pocasie 😉
Aj ja idem v sobotu na svadbu...ale len do zichyho palaca zagratulovat. 😵

ajka23
5. júl 2007

ahojte, som na nervy, robili nam reviziu elektrickych rozvodov, uz 4 dni a dnes som zistila, ze nam odpojili kotol na teplu vodu, takze som si dnes na riady hriala a to ani nehovorim, ako som sa vecer sprchovala... 😠 😠 😠 😒
co mate nove? 😕

lia
5. júl 2007

ahojte,fasa aji,to co boli za amaterov??a co teraz spravis??
ja si idem kupovat mootorku,tak sa vytesujem jak male deckoooo 😀

ajka23
5. júl 2007

aku, popis... 😉
amateri to boli, urcite, len este budu musiet zajtra prist a asi sa nezdrzim a poviem im nejaku kvetnatu vetu... 😠 😠 😠 😀 kto vie, co este pokaslu... 😖

lia
5. júl 2007

neviem,vyberam,len viem,ze to bude 125 ka,maju mi dnes doniest katalog,tak sa tesiiiimmm 😵 .potom pridem za tebou do mostu 😀

ajka23
5. júl 2007

beriem ta za slovo, len neviem, ci ti ju potom nepotiahnem, boli casy, ked som motorku chcela, mala som frajera s motorkov... 😉

ajka23
5. júl 2007

tak, moj sikovny manzel si prave rozbil nos, povedala by som, ze to ma aj na sitie, ale on, chlap ho predsa nepotrebuje, nie? 😠 😠 😠 ☹

lia
5. júl 2007

no pekne a kde si ho rozbil?? 😖

ajka23
5. júl 2007

lia, pracoval na stavbe, sikulka... 😀 😀 😀 😀
jul, si tu??? 😕 😕 😕

jul
5. júl 2007

ahooooooooooj,co porabas? ja trochu upratujem a tak 😒

ajka23
5. júl 2007

ja asi tiez pojdem... 😒 vratila som sa z vencenia, netecie nam tepla voda, tak mam ruky ako zaba a to nehovorim, ako sa budem dnes sprchovat... 😠 😠 😖 proste, sama katastrofa, ako u mna... 😀 😀 😀
a co ty? teda vy??? 😉 😵

jul
5. júl 2007

aji,my mame tiez dajaku smolu v poslednom case,tak najskor to oskrete auto,potom behom 2 tyzdnov 2 defekty,predvcerom nas vytopilo a este aj obraz mi spadol zo steny 😠

ajka23
5. júl 2007

sme my nejake podobne, hoci rada by som sa tohoto mojho stastia vzdala, nech preskoci na niekoho ineho... 😀 😀 😀
idem ja vysavat a taaaak to nemam rada... ☹ 😒 😠

jul
5. júl 2007

ani nehovor,ja neznasam vysavanie 😠

ajka23
5. júl 2007

samotneč vysavanie by mi nevadilo, ale to presuvanie veci a predieranie sa medzi nabytkom... 😖 😖 😠 no idem, nech to mam skoro za sebou... 😉

pipka
autor
5. júl 2007

ajus, uz mas povysavane? 😉 Ja som to dnes sup-sup zvladla este rano, teraz som ozehlila co som vcera poprala a mam pokoj, jupiiii 😵 😵
a zajtra sa chystam na vybavovanie novych dokladov 🙄 boooze to zase bude!
neviem, ci to neodlozim na pondelok radsej 😅 aj tak sa musim dat najprv odfotit...

loss
5. júl 2007

caute babule
zda sa mi ze som tu nebola snad 100 rokov.Pozeram ze Jul je tehulka a teda tych 18tt je nadhernych.Jul ako sa ti dari?A co Lia,Ajka a Pipka co mate nove?Ja som tyzden po laparke vsetky vysledky su zatial dobre este zajtra ideme po posledny vysledok tak snad dobre dopadne.

pipka
autor
5. júl 2007

lossik, ja odpadnem! ahooooj 😵
vsetky sa mame dobre a ty? Ja som absolvovala uz tri IUI, ale bohuzial neuspesne, tak uz mam doma vsetko potrebne a v auguste zacinam stimulovat na IVF. Doporucili mi rovno ICSI, ale ci bude potrebne rozhodne embryolog po odbere vajicok.
drzim mooooc palceky, nech ti to vsetko dobre dopadne, a hned nas informuj!!! 😉
Ako budete dalej postupovat?

lia
6. júl 2007

ahojte 🙂 ,
ahoj lossik,preco sa tu uz ani neukazes??som rada,ze si na nas nezabudla.mame sa v poho,aj mne hrozila laparka,lebo si mysleli,ze mam mimomaternicove,ale na stastie posledny den sa ukazal na utz v maternici gestacny vacok 😝 😀 .
pipi,icsi znamena prepichovanie??ak ano,urcite ti to navrhnu,nam aj kamoske to navrhli hned,su to pre nich peniaze a my zase chceme vyskusat vsetko len aby sa to podarilo.

esterka_ester
6. júl 2007

ahojte babzulky ja trpezliva asi uz nedokazem byt 😠

ajka23
6. júl 2007

ahojte 😉
loss, teba som tu nevidela 100 rokov, ako sa mas, co mas nove? 😕
ja cakam na to letne pocasie, co by som si zelala, ale ked som si zobrala dovolenku, tak ani necakam, ze sa to polepsi... ☹ 😠 😖
co porabate?
lia, nejako tomu celemu nerozumiem, aspon ty sa v tom vyznas, teda ze co a ako to je u teba... 😒 😕

esterka_ester
6. júl 2007

ajka ideme sa zblaznit v robote a tyL

ajka23
6. júl 2007

ja mam dovolenku, keby sa pocasie chcelo umudrit, tak by som bola rada... 😉 ale vraj ma byt uz pekne od vikendu, tak sa tesim... 😎 😎 😎
ja mam pohodu, pri kavicke, jednym ockom kukam na telku a jednym na PC... 😀 trochu ta pokusam... 😉 😅

ajka23
6. júl 2007

citam v snazilkach, ze mas vela prace... 😖

esterka_ester
6. júl 2007

ajka no zial bohu ano dlha pracovna doba, blby sef, vela prace o nicom ale aspon ty si uzivas

ajka23
6. júl 2007

no, mam inu predstavu, ako si uzivat dovolenku, ale co uz, ked nie su peniazky... ☹ 😒 ale aspon som vypadla od tych "dobrych" kolegov, je to balzam na moje nervy... 😉 😀 😀 😀

ajka23
6. júl 2007

mixi 😉
vcera som si dala mlieko a asi si skocim do mrazaku pre zmrzlinu... 😀 😀 😀
mas dovolenku, ci este nemas narok? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre