Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
22. júl 2007

tak to mi je velmi luto sweet 😔 ☹
kolko ste si dali pauzu??

loss
22. júl 2007

jaj 🙂 😉 🙂

lia
22. júl 2007

presne tak ninka,vcera som ale chytila taku depku na tej oslave,trvala mi aj 4 hodiny 😢 .uz som myslela,ze som v pohode ako takej

sweetberry
22. júl 2007

bola som v 12tt
lekarka mi povedala ze kedze to bol samovolny porat a nemuseli mi robit kyretaz mozeme nadalej snazilkovat

ninka1234
22. júl 2007

v pohode budeš až keď budeš tehotná a všetko bude ok a budeš držať v naručí svoje vytúžené babo viem to z vlastnej skúsenosti

lia
22. júl 2007

a kde si isla na pohotovost??to je divne,nas bolo plno v nemocnici s tymto problemom.

sweetberry
22. júl 2007

sukromne k doktorke na antolsku
a kedy sa to stalo lia?ak chces pytaj sa co potrebujes
viem ze je to tazke

lia
22. júl 2007

minuly tyzden sweet,mne nic nepovedali,ani ci mozeme mat styk alebo kedy,iba lekarka mi povedala/ona nam robila aj umele oplodnenie/,ze otehotniet mozem az o pol roka,ale to asi myslela umelo,nie??ja by som chcela hned zacat,ale teraz neviem a bojim sa.vcera mi islo troska krvi,ale iba taky fliacik,hned po...

sweetberry
22. júl 2007

ja som otehtnela prirodzene bolo mi povedane ze ak slo o kyratz tak tam je ta pauza tusim tie 3 mes aspon ale kedze mi ju nerobili maternica je v poriadku nebol nijaky iny zasah lekarov do mojho tela tak mozme sa pokusat dalej bez pauzy a ze nam drzi palce a nemam sa bat

lia
22. júl 2007

tak ja neviem,ja pockam asi tak mesiac,lebo neviem si to ani predstavit ako sa mam chranit.este som rozmyslala nad antikoncepciou,ale neviem sa rozhodnut

sweetberry
22. júl 2007

ale preco chranit robili ti kyratz ja mam velmi dobru lekarku a verim jej

lia
22. júl 2007

aby si maternica oddychla 😕 😨

lia
22. júl 2007

ale ja nechcem aby oddychovala 😀

sweetberry
22. júl 2007

nebojkaj 😵

ninka1234
22. júl 2007

babenky budem vám držať prsty aby vám to čo najskôr vyšlo ja idem do sprchy lebo od toho tepla som už prilepená k stoličke

sweetberry
22. júl 2007

ninka oki dakujeme
paaa 😉

loss
22. júl 2007

liu neboj babo bude

sweetberry
22. júl 2007

bude bude 😵

lia
22. júl 2007

dobru noc vam prajem,idem aj ja,som strasne unavena.a dakujeme ninka,sweet mozno uz coskoro 😉

loss
22. júl 2007

dobru noc Liuska 🙂

lia
22. júl 2007

bude,ja viem a ked nie,bude motorka 😀 ,vodicak sa uz robi 🙂

sweetberry
22. júl 2007

lia ajojkaj a sladke sniky raz sa to musi musi musi a podari 😉 dobru noc

pipka
autor
23. júl 2007

ajojte babule, co nove?
Ja som zatial absolvovala cez week splav Moravy 😵 juuuj ako bolo na vodicke v lodicke fajnovo 😎

aiculka
23. júl 2007

ahojte babulky, prosim o radu: kedy je najlepsie urobit si tehulkovský test? Cez plodnednicky sme sa "naplno" milovali s priatelom, mrchu mam dostat okolo 3.8. tak neviem ci mam cakat dovtedy? A aky mi odporucate? dakujem 🙂

miriamka
23. júl 2007

Aiculka...kolky den po ovulke mas dnes?Ratam,ze ked budes mat 13 DPO,tak sa uz mozes testovat,slabulinka ciarocka by tam uz mohla byt 😉

martinkamm
23. júl 2007

aiculka najlepsie je pockat do 3.8 a tak dalsie 2 dniky potom a spravit test ked ti bude meskat ab si nebola zbytocne sklamana lebo sa moze stat ze testnes velmi skoro a neukazu sa // ale len jedna aj napriek tomu ze tehulka budes 😉

ninka1234
23. júl 2007

aiculka najlepšie bude keď počkáš aspoň kým ti nebudú meškať

pipka
autor
23. júl 2007

ajoj ninus 😉

aiculka, presne ako ti napisali baby, najlepsie pockat minimalne na den ms, alebo tak dva dni meskania 😉 to je najistejsie. A ani to este nemusi byt pravda, podla toho aku by si mala hladinu hcg. Kup si co najcitlivejsi test, napr. Viola, alebo rapiclear, tie su spolahlive. Cim vyssie cislo na teste (15 miu, 20 miu, 25 miu...) tym citlivejsi a lepsi.

ninka1234
23. júl 2007

ako sa máš? čo nové?

pipka
autor
23. júl 2007

psychicky sa chystam na posledny tyzden v robote 😀 a potom si budem uzivat mesiac volnaaaaa 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre