Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

miriamka
25. jan 2007

No verim ze aj nam ostatnym snazilkam sa zadari...ja prave cakam ci mrcha pride,alebo nie.No snad nie,ale ak hej,tak sa snazilkujeme dalej.

ajka23
25. jan 2007

miri, pekne foto... 😉 dovolenka by mi teraz bodla... 😎 😎 😎

valhali
25. jan 2007

ja som to tusila presne na 28DC, testla som a boli tam 😉

ajka, manzel to prial tak,ze ziadna romantika. Asi kukam moc filmov. Usmial sa, dal pusu a to bolo vsjo. A papucky, co som mu darovala, tak povedal,ze tie si necha. Tolko romantiky 😠

wighy
25. jan 2007

ajka bola som zrazu hrozne pokojna, to nafuknutie bolo ine ako pri MS a tie bradavky no proste hrozne 😀 😀 preto som to tusila lebo tentokrat to bolo ine

lentilka1
25. jan 2007

ako wighy, ty si tiež tehu? a tušila si to dva dni pred ms, a ako? ako si sa cítila?

miriamka
25. jan 2007

No aj ja mam nafuknute brusko,lenze to moze byt ze pride mrcha.A baby,merali ste aj bazalnu teplotu?Ja ju meriam a neviem sa v nej vysomarit 😉

ajka23
25. jan 2007

val, ty mas tusim klon mojho mangela... 😒 ten je tiez taaaak strasne romanticky, ani si ho neviem predstavit, co urobi, ked mu to raz oznamim... 😠

marlenka56
25. jan 2007

ved aj ja to vidim negativne - nejako si neverim , v pondelok alebo v utorok idem volat k doky co dalej 😖

ajka23
25. jan 2007

tehulky, my vas tu bombardujeme otazkami... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
25. jan 2007

lentilka kedze mam 7tt tak snad som 😀

na strane 32 si to mozes precitat ako som sa citila ale babulky to je naozaj individualne kazda sme ina, drzim vam palce nech sa vam coskoro zadariiii 😅 ,

ja uz idem do hajan ahojteeeee

marlenka56
25. jan 2007

joj tak by som velmi chcela a tak mi ta moja psychika brzdi pozitivne mysliet

miriamka
25. jan 2007

Marlenka...ja ked teraz mrcha dorazi idem uz k lekarovi nech on zakroci.
Valhali,a vam sa ako zadarilo,co si spominam tak si raz pisala ze mas problem s otehotenim,zadarilo sa vam normalne?

ajka23
25. jan 2007

wigh, dobruuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
autor
25. jan 2007

Ajus, este si tu? 😉

lentilka1
25. jan 2007

ja si ju meriam asi tri - štyri dni a som z toho somár 😅 absolútne tomu nechápem, ja to mám každý deň inak, a o dosť!!!!tak nechápem????

dievčatká chlapy sú neni takí, nie nadarmo sa povie, že my sme z venuše a muži z marsu.

ja keď vidím bábo tak som úplne hotová a on...teší sa, ale nerobí to čo ja..., berie to ako normálnu vec.

ja mám tiež každý mesiac nafúknuté bruško, bolí ma brucho, je mi blbo, ....a nikdy nič

wighy
25. jan 2007

no ani mooooj mi nezlozil ziadnu odu ale co uz 😀

ajka23
25. jan 2007

pipi, co si ho uz uspala? 😀

ajka23
25. jan 2007

ta som zavislacka, ne? 😅 😅 😅 😅 😅

marlenka56
25. jan 2007

dobru nocku wighy 😔

marlenka56
25. jan 2007

ja som tu stale 😀

pipka
autor
25. jan 2007

wigh, dobru nocku.

Kukam, ze je tu aj val, vitaj naspat medzi nami 😀 😀 Co mam robit, aby som sa zaradila k tebe? A moj drahy uz sedi pri pc, ze som sa nastvala a odisla som si sadnit tiez 😅

marlenka56
25. jan 2007

len vzdy v inom fore 😉

valhali
25. jan 2007

ajka, skoda,ze moj muz nie je romantik 😖 . Ale co uz....

miriamka,snazili sme sa 3 cykly a ked sa nedarilo, tak mi lekar dal clostil a s nim to vyslo na 1.pokus 😉

lentilka1
25. jan 2007

dobrú noc

ajka23
25. jan 2007

pipi, vidis, nemala si odchadzat... 🙂

marlenka56
25. jan 2007

ahoj pipka, my sme obaja za notebookmi 😅 romantika len tak visi vo vzduchu 😀

valhali
25. jan 2007

pipka, spominala si,ze si mala ovulku. No a ako to vyzera? Kedy je ocakavany den mrchy? Blizi sa, ci uz meska?

wighy
25. jan 2007

pipka moj to isteeeee, moj pride domov z prace, da mi pusu, naje sa umyje sa a zasadne k pocitacu, to mi je romantika 😅

ajka23
25. jan 2007

kosim sa pri SOS... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
25. jan 2007

wigh, ty si spat? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre