Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

dudu
24. sep 2007

Tak to ti gratulujem a aj ste sa s drahym vzali? a co restika a kde byvate....uz ste prerobili podkrovie?... no mam asi vela otazok? co 😅

jul
24. sep 2007

Duduš,nevzali,pamatas ako som Ti rozpravala,ze mam pocit,ze ma podvadza? Tak to bol velmi dobry pocit,bola to pravda. 😢 Ale dala som mu ece sancu,zmenil sa a je uz rok super,vela sa zmenilo a je nam spolu este lepsie ako predtym. 😵 Samozrejme,ze som mu odpustila ,ale nezabudla 😒 Svadba bude az ked sa maly narodi,niekedy na jar alebo v lete...este uvidime.podkrovie este nemame hotove,len z vonku,zvnutra su len priecky,odpad,elektrika,voda....nova prevadzka nam fici od aprila,takze super...nestazujem sa 😵

jul
24. sep 2007

ozaj Ty si pamatas Matamatu?

dudu
24. sep 2007

ano, pamatam ale velmi matne...prepac ja som teraz v praci tak sa snazim aj pracovat a hned ako je to mozne aj odpisovat, tak mi to trosku bude trvat.

jul
24. sep 2007

tak ona ma dvojicky,po 9 rokoch sa im zadarilo a dokonca dve 😵

dudu
24. sep 2007

prirodzene alebo umelko?

jul
24. sep 2007

prirodzene 😉

dudu
24. sep 2007

jej tak to jej prajem, ale ja prirodzene asi nebudem 😠
ozaj v piatok som bola v centre a dr. mi povedala, ze sice mam schvaleny 2IVF ale oni uz na tento rok maju po limite, co im dala moja zdravotna poistovna, taka som bola napalena, lebo som akoze prva v poradi ale az v januri, staci ti?

ninka1234
24. sep 2007

ahojček jul už si zdravá?

jul
24. sep 2007

duduš,drziiiiim siiiilno palce,nech Vam to vyjde,ale ved to je zachvilu,uz mas skoro oktober,november nejako prezijes,december prebehne rychlo,budu sviatky,uzijes si posledne Vianoce vo dvojici a potom uz sa mozes tesit na tehulkovanie 😵

jul
24. sep 2007

dudušš,hlavne,ze si prva v poradi...no nie??? 😎 😎 😎

dudu
24. sep 2007

no, ale ja som bola pripravena ze uz n avianoce budem mat fazulku ☹

jul
24. sep 2007

ajoooj ninka 😉
vyzera to so mnou biedne stale...trosku sa to zlepsilo,ale stale vracam 😝 ,ale nastastie uz len 1x denne ,toci sa mi hlava,sem-tam ma prezenie 😅 ,stale ma napina,busi mi srdce.....co ja viem co mi je? Dokimu idem vo stvrtok,urobi mi velky usg a povie mi ako dopadli vysledky z krvi,co mi brali 5 skumaviek minuly tyzden. 😖

ninka1234
24. sep 2007

tak to ti nieje čo závidieť a vieš aj prečo zvraciaš?

jul
24. sep 2007

duduš,neboj.....mozno v januari budes mat dokonca dve fazulky 😎 🙂
no co uz...,musis uz ten mesiac vydrzat,aj ked az vo februari,hlavne je ,ze tam bude a bude sa drzat ako kliest 9 mesiacov.... 😵

dudu
24. sep 2007

neviem neviem, ked to uz raz nevyslo, nemam s toho dobry pocit.
Ale co tu citam, 😒 ta mas tazkosti? necakaj az do stvrtku a bez hned ved vsetko co spapkas asi das aj von..?

jul
24. sep 2007

ninka...co ja viem....mam strasnu kyselinu,ze mi sliny tecu potokom,vcera som napriklad vracala zlc,ale mam pocit,ze mi vobec netravi,ked sa rano najem,este v noci mi to stoji v zaludku jak v pozore.Doki ma cel dat do nemocky,ale prehovorila som ho,ze budem lezat,davat pozor a keby nieco ,tak pojdem aj sama do nemocky....no to urcite! 😀
malicky si v pohode kopka,je dobrucky,ziadny vytok nemam,bolesti,krce...nic.

jul
24. sep 2007

dudu,vazim sa kazdy den,neschudla som ani kilo odvtedy,...uz som pribrala 13 kil dokopy ☹ ale vacsinou ma to chyti bud rano alebo vecer 😖

jul
24. sep 2007

duduš,neboj,tento krat to na milion vyjde 😉 😉

ninka1234
24. sep 2007

tak to je dobre že nemáš žiadne ine bolesti a koľko teraz váži malý? Naša v piatok vážila 2 kg

jul
24. sep 2007

cooooo????? uz ma 2 kilka?? 😀 😀 😀 pekna baculka 😎
ja neviem kolko Riško vazi,mne bude doki robit velky usg teraz vo stvrtok,tak snad sa dozviem 🙂 a kolko merala?

dudu
24. sep 2007

ninka, ta si tiez v 32 t?

ninka1234
24. sep 2007

to nam nevravel, vravel len váhu a že to bude väčšie bábo

jul
24. sep 2007

😀 😀 budeme mat obrikov 😎
ninka,kedy sa ma vybavovat materska? v ktorom tt?

ninka1234
24. sep 2007

dudu vo štvrtok podľa MS to výchádza na 32tt ale podľa toho koľko váži tak o 2 týždne viac tak uvidíme

ninka1234
24. sep 2007

jul na matersku nastupeš od 35 tt alebo od 33tt

dudu
24. sep 2007

babky idem papakat, tak sa uvidime neskor 😀

jul
24. sep 2007

papa zatial dudušššš 🙂

jul
24. sep 2007

ninka,tak ty si potom skoro v 34tt 😲 😲 😲 tasku do porodky uz mas zbalenu? 😀

jul
24. sep 2007

idem aj ja.muwsim si lahnut nachvilu 😝
ahojky zatial 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre