Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

mixka
3. okt 2007

lius, ja som sa tiez velmi zmenila... a nevidi to len moje okolie, ale vnimam to uz aj ja sama na sebe... volakedy usmiate vesele dievca a teraz sa neusmejem, ako je mesiac dlhy a len sa uzieram a trapim...

jul
3. okt 2007

jaaaj liušš,v lekarni som bola ,potom v draciku,super tasku nike som kupila R na trening,v drogerii a v tescu 😝

lia
3. okt 2007

preco mixi??ved ste zdravi a stastni,nie??

lia
3. okt 2007

dnes len tak vysolis tisicku v lekarni ani nevies ako.
juliš,tebe predpisuje kyselinu lekar??

mixka
3. okt 2007

lius, to ano... ale... vzdy mas nejake ale... nikto nie je bez problemov a trapeni... su veci, ktore sa zmenit nedaju... a tazko sa cez to prenasa...

lia
3. okt 2007

ja som nikdy nebola taka nestastna ako tento rok.fakt nikdy.uz mi z toho hrabe a niekedy sa aj o seba bojim.
a co robota??este si tam ci uz domenka??

jul
3. okt 2007

hej,nechala som v lekarni okolo 800sk,nie ja si ju kupujem sama,ale ani ju uz nejem 😅

lia
3. okt 2007

jaaj,lebo ta,co je na predpis a je silnejsia.to som nevedela. 😲
ale uz mi krstna predpisala.neberies nic??

lia
3. okt 2007

julišška,si sama??

mixka
3. okt 2007

lius, tento mesiac mi konci vypovedna doba... chvalabohu...

lia
3. okt 2007

uz sa tesis,cooo?? 🙂
a budes robit to co si chcela??

mixka
3. okt 2007

no veru neviem.... ja bych nejradeji nedelala a vydelala... takze asi zase ee 😀

jul
3. okt 2007

prave som zohrievala veceru pre R 😝
ja mam aj calibrum mami,aj kys.listovu,aj vselijake vitaminy a mineraly....ale ja stale na to zabudam,obcas si dam.Teraz pijem taky napoj HIPP pre tehule,obsahuje to vsetko 😉

jul
3. okt 2007

musim ist so psom 😝

lia
3. okt 2007

tak to aj ja by som rada,ked na nieco dobre a vyhodne dojdes,daj mi vediet,idem do toho s tebou 😉 .
zajtra si dam zase vychadzkovy den po aupaci,chcem vypadnut z domu rano,lebo uz mi nelinka ide troska na nervy,stale mi je v patach.
mixi,musim ist do postele,strasne krce dostavam. ☹

lia
3. okt 2007

hhmm,zevraj z tych vitamoniv sa zbytocne pribera,mne kazal lekar kyseline a ecko proti potratu,ani to mi nepomohlo,ale hadam sa to zisti z krvi a vselijakych testov.
a ze nemam brat calibrum baby plan,po troch mesiacoch dva krat za tyzden calibrum mami,to staci,lebo su aj velke deti z toho,kila navyse a tym padom aj tazke porody.

mixka
3. okt 2007

lius, ked na to pridem dam si to patentovat 😀
aj ja uz idem do postielky, kym sa zasamovrazdim dnes... 😔
bru noc a nech vas vsetky stipu blchy celu noc 🙂

jul
3. okt 2007

liušš,ja som pri 1 snazilkovani brala calibrum baby plan a nist....a potom 2x ,ked to aj vyslo,som brala kys.listovu,vitamin E - prirodny,vitamin C AZ 1000G a ece morske riasy,vola sa to,ze Kelp,tam ide vlastne o jod.

lia
4. okt 2007

mixka ty blska 😀
julišš,morske riasy??mam si to kupit??

pipka
autor
4. okt 2007

cafte babule,
mam za sebou hroznu noc, normalne som ani nespala len revala a stresovala, neviem preco, asi mi uz zasibava. Ked aj zadriemem sniva sa mi len o sliepkach s odseknutymi hlavami a vsiach, ja som na nervy 🙄 🙄 😢 nech uz je ten pondelok, ja sa zblaaaznim asi ☹ ☹
aspon ze dnes pridete, jediny svetly bod mojho zivota 😉

ninka1234
4. okt 2007

ahojky, pipi čo za hrozne sny to máš?

pipka
autor
4. okt 2007

ja ti neviem ninus, dnes mam matalo celu noc, normalne som aj plakala v noci, stale sa bojim, ze co ak... 😔 😢 😢 tulila som sa k drahemu, musel si mysliet, ze mi sibe, ked som ho zobudila o pol tretej ☹ 😒
doteraz som to brala uplne jasne, ze to vyslo, ale dnes v noci... 🤐 🙄

ninka1234
4. okt 2007

nesmieš si to tak pripúšťať, všetko bude ok neboj sa, to len znamená že si precitlivelá

pipka
autor
4. okt 2007

ja viem, ze svoje robia aj tie hormony, vsetci mi vravia, ze to urcite vyjde, ale ako to vedia? 😕
Musim si ist asi kuknut nejaku komediu a naladit sa trosku optimistickejsie 😵

ninka1234
4. okt 2007

tak tak musíš prestať na to myslieť, neboj všetko bude dobre veď toško ľudí na teba myslí a praje ti to že to inač ako dobre ani nemúže dopadnúť 😉

dudu
4. okt 2007

cafffte,
baby nevadi ze vas vsetky nepoznam ale ved u pipky sa spozname, a vam co mate depku, tak tu rozozenieme, ved si vzdy mozeme povedat ze bolo aj horsie... 😅

ajka23
4. okt 2007

halooo, zavislackoy, mam dnes volno... 😉
videla si vratne lahve? donesiem ti ak chces... 😉

pipka
autor
4. okt 2007

ninuska ja viem, snazim sa, ja viem, ze to myslis uprimne, ale myslim, ze naozaj to dokaze pochopit asi len niekto, kto este babo nema a velmi po nom tuzi, aj ked sa nedari. 😢
mna tiez utesuju vsetky moje kolegyne, ze nemam stresovat, ale oni maju vsetky po dve az styri deti, tak ako mozu vediet co prezivam? 😒 Ale aj tak dakujem za podporu, urcite je to milsie, ked viem, ze na mna myslite ako keby som s tym bola uplne sama 😉

dudu
4. okt 2007

videli sme spolu vratne lahve, musime najst neaku faaak, dobru komediu.. 😀 +
Super, ze mas volno, ty si nam ale dala, sme mysleli, ze ti daju na dnes smenu..

ajka23
4. okt 2007

to ste ale optimistky... 😠 😠 😠
super komedia je vybijana, ale nemame ju doma... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre