Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

jul
5. okt 2007

vcera som nevidela ordinaciu,tak si ju dnes musim kuknut na nete,dnes som sama,lebo R ide na hokej a odtial idu s chalanmi vymetat podniky 😠 🙄 😒 az do rana bieleho 🙄

jul
5. okt 2007

dokedy ste boli pipi?

loss
5. okt 2007

ahoj Jul ako sa mas?

jul
5. okt 2007

ahoj,
zatial dobre 🙂 ,ale uz zacinam stresovat,uz sa mi to blizi 😲 😕

jul
5. okt 2007

lossi,uz mas ale velku fazulku 😉
uz bilo aj srdiecko?

pipka
autor
5. okt 2007

julis, posedeli sme do osmej 😉 ale bolo mi s vami uuuzasne, normalne som pookriala a po tych desnych snoch sa mi tuto noc skoro celu snivalo o hov...e 😀 😀 😀 pozitivna zmena, co? Som zvedava, co to bude tuto noc 😅

pipka
autor
5. okt 2007

lossik, kraasna fazulka 😉 nech ti robi radost a pekne rastie aj dalsich 34 tyzdnov 😵

juliska, ty si zase nakupovala nove veci? 😕 😵

jul
5. okt 2007

no ved ked budes mat tie dvojicky .....treba spravit velke zasoby 😀

jul
5. okt 2007

inac Vilko je fešaaaaak 😉

pipka
autor
5. okt 2007

spraaavne juliska, len nakupuj 😀
Aj Vilko o tebe povedal, ze kocka a to brusko jej hrozne sekne 😉 ze ked aj ja budem taka krasna s bruskom, tak uz aby to bolo 🙂 🙂

jul
5. okt 2007

ale ty budes mat megabrusko 😀 😀 😀 😀

jul
5. okt 2007

a este k tomu ty si vysoka a Vilko je chlapisko jak hora,tak to budu take babatka jak moj maly R-ko 😵 x2

pipka
autor
5. okt 2007

takze budem megakrasna? 😀 😀 😀

pipka
autor
5. okt 2007

boooze ale hrmi, bojim bojim 😕 😔 a ja musim ist nakupovat ☹

dalida
5. okt 2007

Dobre popoludnie dievcence. 😀 Fakt je hrozne pocasie... 😖 O to horsie, ze som prave skoncila skolu a trcim v centre mesta. Busik mi pojde domov o 30min. Tak cakam... Manzelik po mna potom pride na zastavku. Inac v stredu som TO absolvovala. Dufam, ze to vyjde. 17teho by som mala vediet co a ako. Este dobre, ze som tak casovo vytazena inak by som na to neustale myslela. Nie ze na to teraz nemyslim, ale... Pipka, s tym nakupom ti nezavidim... Mna to caka tiez a musim to stihnut za 20min. Ovocie, zeleninka, dzusik.... Utekaaaam

loss
5. okt 2007

jasne srdiecko bilo a male tam plavalo boze je to najkrajsi pocit na svete ked vam povedia ze je akcia a ze malicke ma 1cm ved mi sme uz cela fazulka,cely vecer sme sa vytesovali nad tou machulkou ako male deti 😵
pipi dakujem za tvoje prianie verim ze naozaj vsetko dobre dopadne a verim ze ty nas coskoro budes dobiehat 🙂

jul
5. okt 2007

pipi,aj ja som sa strasne bala 😕

jul
5. okt 2007

lossik,tesim sa s tebou 😵

loss
5. okt 2007

boze taka chyba ma byt my
a ozaj podla sona zaciname 8tt,tak este 5tyzdnou uz aby boli za nami.18.10 idem na odber krvy a snad potom dostanem tehu knizku

jul
5. okt 2007

davaj si na seba pozor a odpocivaj co najviac 🙂

loss
5. okt 2007

dakujem Jul si zlata
u nas prsalo rano teraz je fajn

pipka
autor
5. okt 2007

lossik, tak tfuj tfuj tfuj a v pondelok na mna veeelmi mysli 😉

jul
5. okt 2007

pipi,ja dufam,ze v pondelok poobede budem uz pisat do trpezliviek č.3 😎

pipka
autor
5. okt 2007

to dufam aj ja juliska 😉 idem uz teraz, lebo vilko mi tu pili usi, nech mame ten nakup co najskor za sebou, on to musi len z povinnosti 😅 potom sa ozvem, paa

loss
5. okt 2007

dobre pipi pa a dakujem aj tebe 🙂

pipka
autor
5. okt 2007

nakup sme chvalabohu zvladli,drahusik sa dobre napapal a teraz mi tu chrapka vedla mna...no romantika zacinajuceho vikendu...co vam budem hovorit 😀 😀 😀

jul
5. okt 2007

len pekne odpocivajte cely vikend 🙂

pipka
autor
5. okt 2007

drahy uz zalomil, a ja som kukala taky smutny film, ze sa mi slzy normalne kotulaju licami 😢 😢 idem radsej hajat, lebo zase sa mi budu snivat nejake smutne somariny, bru nocku 😉

jul
5. okt 2007

kokooos,sak uz su junovky 2008 😲 😲 😲
pipi a ty budes junovka,ci az julovka? 🙂

pipka
autor
6. okt 2007

ak boh da, tak junovka 😉 ale velmi sa bojim, aby to vyslo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre