Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

wighy
27. jan 2007

tyyyyyyyy kokso som normalne v soku lossik, ako to zvladas, normalne nemam slov jaa sa snad tiez zlozim ☹

lia
27. jan 2007

to faaaaaaaaakt lossiiiiiiik??to preco spravil??zlakol sa ci co??

lia
27. jan 2007

tak to by som asi aj ja takto dopadla
uz ti je lepsie lossik??mali ste uz spolocne byvanie??

marse
27. jan 2007

LOSS to mi je luto, viem ze nech ti napisem cokolvek, nic nezmeni tvoju boliestku v srdiecku, ale hlavu hore zvladnes to, drzim ti pasticky a aj prsty na nohach 🙂 😉
Aj ked ta nepoznam velmi dobre urcite si silna zena a ani o tom nevies!

lia
27. jan 2007

to je fakt pravda,kamosky mi hovorili,ze mam si dat bacha na to,aby mi neutiekol,kedze uz dva roky sa snazime a na mna niekedy dojde hroznaaaa depka a doplaca na to najviac on,ale to sa inac neda pretvarovat ,ze mi nic nie je,ked je 😔

loss
27. jan 2007

ja som nezamestnana a tak som nevedela co bude dalej ale v stredu sa zmenil cely moj zivot zase,takze prijali ma do zamestnania a comu doteraz nemozem uvrit a dufam ze to nezakriknem dnes som si robila treti test a SU TAM tie nadherne dve palicky takze modlim sa aby som bola tehula teda aby mi to doktor potvrdil aj ked budem na babenko sama,nevviem ci som sa spravne rozhodla ale priatelovi to nejdem povedat a zvlastne na tom je to ze predtym sme snazikovali stale a nic tento mesiac len jeden jediny krat a ja mam dve // a prezivala som ten najvacsi stres
takze nemala som dost sil sem chodit

wighy
27. jan 2007

lia knihkupectvo martinus, objednala som to cez internet a maju aj zlavy

nemam dvojicku ale z manzelovej strany aj z mojej strany su v rodine takze vidime

Loss mas moj obdiv ja by som ho asi prekliala 😔

loss
27. jan 2007

baby dakujem snazim sa na to nemysliet hlavne ak mam to malicke v brusku,tek velmi si ho zelam
Lea mame spl
olu byt ale nechal mi ho

marse
27. jan 2007

Loss nech panbozko da a tie dve krasne ciarocky ti doktor potvrdi, to bude ten pravy liek na vsetko 😉

loss
27. jan 2007

myslite ze som tehu?

wighy
27. jan 2007

loss ja tu snad pre pc zinfarktujem to faaakt???to je supeeeer, boze stasticko si ta naslo, musis verit ze je vseeeetko v poriadku a tak aj bude, len dufam ze mas pri sebe aspon rodinu , ktora ti pomoze 😵
gratulujeeeeeeeeem

marse
27. jan 2007

Podla mna si loss, ak ti to ukazal test a su silno vidiet tak by to malo byt urcite ono 😉

lia
27. jan 2007

jeeeej lossikkkk,to je supis 😵 😵 😵 tesiiiiiiim 🙂 🙂
a nepovies mu to??

loss
27. jan 2007

dakujem,rodinu mam ale do 15tt to nikomu nepoviem radsej,viete to len vy a viem ze mi to uprimne zelate a zatial mi to staci,mam pocit ze nie som v tom sama zaco vam dakujem

lia
27. jan 2007

loss 😵 😵 jeeeejjjjj 😵

wighy
27. jan 2007

no ked si tam mala // tak su tam z urciteho dovodu urob si po 2-3 dni dalsi ale urcite tam buduuu jeeej to je kraaasne

kafulienka
27. jan 2007

loss,
gratulujem k //, budeme spolu v oktobrovkach 😵
prajem vela naozaj vela sil, pohodu a optimizmus (aj keby si mala negativne myslienky z hlavy vyhanat treebars aj s varechou!!!!)

marse
27. jan 2007

lossik jasne ze nie si v tom sama 😉

mimi109
27. jan 2007

loss gratulujem!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lia
27. jan 2007

kaf,inak aj tebe gratulujem 😉

loss
27. jan 2007

babule dakujem tak po troch pozit.testoch mozem dufat ze mi to lekar potvrdi to je ta najkrajsia sprava 🙂 ste zlate

marse
27. jan 2007

loss tri pozitiv testy?????? tak moja ty sa priprav s teba bude velka mamina, to je uzasne, aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem 😀

wighy
27. jan 2007

ja sem tiez preto chodim lebo si navzajom mooooc pomahame, je to nezistne a to je to kraaasne, a je tu aj kopec srandy a porozumenia, baby ja budem hned backaaaaat

loss urob tak ako pokladas za vhodne ale zapamataj si, nikdy nekonaj s horucou hlavou, rob to co ti srdce hovori to je to spraaavne

loss
27. jan 2007

marse nechcem to urieknut dvoch anjelikov mam v nebicku jedno v 15tt a druhe v 12tt tak sa velmi bojim

marse
27. jan 2007

registrovat sa do modreho konika bolo jedno super rozhodnutie... 🙂 naslo sa tu strasne vela prijemnych dusiciek a som tomu velmi rada 😀 mam po ruke vzdy babulky ktore ma upokoja

wighy
27. jan 2007

loss davaj na seba velikansky pozor, a vies dovod preco k tomu doslo???teraz vas uz budu ochranovat z nebicka neboooj 😉

lia
27. jan 2007

to mi je lutolossik,ale nemysli na tieto veci aspon do 15 tt,ok??prosiiiim 😔

marlenka56
27. jan 2007

vsetkym // dvojciarkovym z celeho srdiecka blahozelam, a prajem pekne a nicim nerusene tehulkovanie, vela sil a pohody 😵

loss
27. jan 2007

stale si vravim ze do tretice to vyjde,viem co sa stalo malicky vzdy to bolo nieco ine tak preto mam velke obavy ale ked mi dali to babenko po tom vsetkom do bruska snad mi ho nevezmu vsak?

marse
27. jan 2007

lossik hlavne si davaj pozor, nenechaj sa nicim rozrusit a stresovat a vsetko bude ok...... dolezite je nemysliet na nic zle a verit ze to vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre