Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

marse
27. jan 2007

loss tak plodne dni mi to ukazalo a aj som ich vtedy vyuzila aj teplota sa stale drzi na tych 37 len neviem preco som dostala dnes to spinenie... to mi nejde do hlavy

mixka
27. jan 2007

ok vierus, cakam 🙂

mixka
27. jan 2007

kam ste zmizli ???

loss
27. jan 2007

marse niekedy zena spini ked sa uhniezduje vajicko drzim palce
dobru nocku babulky moje 🙂

lia
28. jan 2007

marse,ale teplota sa ma merat hned rano,nemozes vstat z postele,ani prudky pohyb urobit a v tom istom case 😉 .
lossik,ta druha stranka nejde.asi sa tam ani vela nedozviem,kedze mam rozhadzany cyklus ☹

govinda
28. jan 2007

ahojky liuš 🙂

Tak ja som si dnes odmerala BT, mala som 37,1, ale keďže som predtým nemerala, tak nič smerodajné mi to nedalo 😀 .
Aj ja mám rozhádzaný yklus, čiže tie stránky mi asi tiež veľmi nepomôžu 😒

lia
28. jan 2007

tak dufam,ze ti to vyjde govi 🙂 .
ja som zase vcera depkosila 😖 ,ale uz je fajn.
kolky den cyklu je dnes u teba??

wighy
28. jan 2007

ahooooojte 😅

liuska moja preco taaa depka???????

trpezliva
28. jan 2007

Ahojtee, tento vikend je super, tolko pozitivnych sprav o //. Drzim vsetkym palce, Vierus, dufam, ze sa k tehulkam pripojis aj ty, velmi ti to zelam! Kika. Ahoj Lia, teba si pamatam z mojasvadba, ja som sa vydavala 15.7.

lia
28. jan 2007

ahoj,tusim aj teba trpezliva,nepisala si mi nahodou kde sne sa fotili a kde sme mali sobas v tom case?? 🙂
wigh,ved vies 😔 .akurat som pozerala tie knizky,neviem ci si ich mam uz objednat a ktoru si zacala citat prvu?? 😕

trpezliva
28. jan 2007

Aaano, a pisali sme si o foteni v prezidentskej zahrade, lebo ja do nej vidim z okna 🙂 . Inac sa mi strasne pacili vase fokty, hlavne tie z Hviezd.namestia, skoda, ze nas fotograf nebol taky kreativny a len sme tade preficali do Zichyho palaca. No nevadi, budeme sa tam raz fotit s kocikom 😀 😀 .

wighy
28. jan 2007

liuskaaaaaaaa nebud smutnuckaaaaa

no ja citam tak obe naraz lebo doteraz som nemala ziadnu taku knizku taak to preto

lius a smiem sa nieco opytat???

lia
28. jan 2007

anoooo,pamatam si taaaa,aj o psoch sme kecali.ano,rofo je vynikajuci,strasne zlaty chalan,dobre nam s nim bolo,ani sa nam domov nechcelo ist 😀
ale fotomodelka by som nemohla byt 😀
a mas aj ty fotky na MS??

lia
28. jan 2007

pytaj wigh,samozrejme ze mozes 😕

lia
28. jan 2007

wigh,uz si nieco aj kupila pre male??
ja budem asi od prveho mesiaca kupovat 😀 ,ja nevydrzim ani sekundu 😅

wighy
28. jan 2007

nie lius nekupila ece, povedala som si od takeho marca aprila zacnem ale aj ja by som cela mat doma uz nieco take mainkeeeee

Lius bola si uz na navysetreni??Ja predpokladam ze ano ale co ti povedali????

lia
28. jan 2007

jasne ze bola a chodim uz asi vyse roka,ale koncom minuleho roka som prestupila do centra,kde by sme chceli ist na umele oplodnenie. 😅
pred vianocami som podpisala ziadost a mala putovat do poistovne na schvalenie.normalne to trva 2 tyzdne a u nas uz ubehlo 5 🙄 ☹
tak som tam volala a sestricka mi to zistovala a povedala,ze moja doktorka to chce este prekonzultovat s doktorom a ze do 2 tyzdnov sa nam ozvu 😔
mne je to uz strasne vela cakat a nejak sa neviem dat dokopy od tej poslednej skusenosti s mrchou 🙄

wighy
28. jan 2007

moooooja taaakto ta trapia, to musi byt hrozne ☹
a co ti prekaza v normalnom otehotneni, ovulka alebo ????

povedz si jednu vec co som urobila ja:ze o rok o takomto case uz budes mat mimi 😅

ja som manzelovi na silvestra povedala ked sme si pripijali, ze o rok o takomto case budes vonku robit ohnostroj a mi s malym babom sa budeme na teba pozerat cez okno 😅 a ono uz bolo v brusku
a ak vsetko pojde tak ako ma tak to aj vyyyyjde 😅 😅

lia
28. jan 2007

hhhmmm wigh,hovorime si stale,ale vies ,ked to nejde,tak to nejde.
ja uz nechapem aky mozme mat problem,mam iba jeden zvyseny hormon a povedali mi,ze to nie je ziadny problem.
ja fakt neviem. 🙄

govinda
28. jan 2007

wig, aj mne manžel pri prípitku o polnoci, že by chcel už budúpci silvester oslavovať s malinkým bábom 😵

wighy
28. jan 2007

lius takt sa to uz coskoro musi podarit, musi musi musi lebo to cem jaaaaaaa

govi, taak si na najlepsiej ceste k tehu 😅 😅 😅 aj dnes pracujes???

lia
28. jan 2007

dakujem wigh,si zlatiiiiccckoooo 😵
uz ma tu okupuje nelinka,asi budem musiet ist s nou von 😝

wighy
28. jan 2007

len codte sa vyvencit 😀 😀 ja sa idem napapat lebo mi zacina byt bleeee 😀

govinda
28. jan 2007

lia, inak si sa pýtala, ktorý dc som. Tak dnes som 34 dc, ale pri mojom super cykle to vôbec nič neznamená. MInule mrcha dorazila na 42 dc 😠

loss
28. jan 2007

ahojte 🙂 naspinkane?

govinda
28. jan 2007

lossík, o spánku sa nedá teda povedať, lebo som zasae v práci, už druhý víkend za sebou ☹ . V podstate makám už 2 týždne a 2 víkendy v kuse, teraz ma čaká ešte celý budúci týždeň a až ďalší víkend budem mať voľno. Už ani v noci neviem poriadne spať, stále sa prehadzujem a keď konečne normálne zaspím, tak mi zvoní budík ☹

marse
28. jan 2007

Ahojte Baulky, ako?
GOVI VIDIM ZE TY PRACOVNE ZASE,teba ta robotka bavi co? 🙂 uz aby bolo to zasluzene volno 🙂

govinda
28. jan 2007

marse, ja som tu nasilu 😠 . Vôbec som tu nechcela byť, radšej by som sa vyvaľovala doma s manželíkom 😉 😀

marse
28. jan 2007

to ti verim, a k tomu snazilkovala 😀 inak nemozes teraz byt uz tehu? vies mozno ze teraz nedorazi mrcha ani na 42DC,
No a ja som dnes dostala slabulinke krvacanie, takze asi mimi teraz nebude....a tak som dufala ☹

govinda
28. jan 2007

marse, neviem, či by som mohla byť tehu, testík si plánujem robiť tak o týždeň (teda ak mrcha nedorazí). Od včera večera ma neskutočne páli žáha, tak dúfam, že to prejde, lebo sa tu celý deň takto zbláznim 😖 .
Je mi ľúto, že vám to tento mesiac nevyšlo, ale február má byť extra plodný 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre