Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ajka23
4. feb 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uz si sa vyliecila? 😉 ja len tak polihujem, nejako sa mi to nezlepsilo a to zajtra idem do prace... 😖 😖 😖 manzel isiel lyzovat, tak aspon mam pokoj... 🙂

wighy
4. feb 2007

to faaaakt isiel bez teba??? tak sa pekne liec aj ja lezim v postielke a liecim sa, neviem uz co mam robit taaak ma pali hrdlo a nic nezabera

ajka ved si zober dovolenku musis sa vyliecit

ajka23
4. feb 2007

prave som volala s manzelom, je tam strasna hmla, tak dufam, ze dojde cely... 😎 😎 😎

wighy
4. feb 2007

nooo nech dava pozor, u nas zas krasne svieti slniecko aj by som isla von ale manzelovi sa nechce lenivcovi hihi

ajka23
4. feb 2007

dovolenku som si brala v piatok a to sa na mna divne pozerali, ze co chcem... 😖 😖 😖 robim len dva dni, potom mam tri volne, tak to hadam doliecim vtedy... 😉
u nas krasne svieti slniecko, dufam, ze to vydrzi dlhsie, dnes som nemohla dostat z prechadzky hava, tak sa jej to pocasie pacilo... 😀 😀 😀

ajka23
4. feb 2007

vcera nam vypovedal televizor v spalni, tak mozno teraz budem mat castejsie snazilkovanie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon dufam... 😵

wighy
4. feb 2007

to je dobreeee len aby drahy hned nekupil druhy hihi, a je aj teplucko vonku???

ajka23
4. feb 2007

ved toho sa aj ja bojim... 😒 😒 😒 vonku je celkom fajn, ked svieti slniecko, ale ten vietor, ten by nemusel byt, tu stale fuci taky nechutny zapadny... 😠 😠 😠
inac rozmyslam, ci sa mi vobec oplati ist do roboty, ked sme nedostali vyplaty minuly mesiac... 😖 😖 😖 vraj nam daju dve spolu, no vysvetli to v banke... 😠

wighy
4. feb 2007

coze??? nedali vam vyplatu, ty kokso, a to akoze v potravinach ti daju jedlo len tak ci co si myslia, tak to je sila
a presne ucty treba zaplatit tam sa ta nilko nepyta ci sivyplatu dostala alebo nie 😢

ajka23
4. feb 2007

ved prave a este nam zvysili splatky, hypoteku na dom z 9 na 11 tisic, co tiez nie je sranda... 😢 este sa ma riaditelka dosla opytat, ci nechcem zalohu... 😠 😠 😠 😠 ja jej na to, ze ja potrebujem celu vyplatu... 😒 😒 😒 na jej mieste by som chodila po kanaloch 😅

wighy
4. feb 2007

tak to dobre zapem ja som v r. 2000 preto odisla z lodenic lebo rok sme uz nedostavali normalne vyplatu a to bolo strasne tak som dala vypoved

aj nam zvysili hypoteku na byt tak som zvedava ze ked to za 20 rokov splatime kolko penazi preplatime 😠

ajka23
4. feb 2007

zase mame nieco spolocne... 😀 😀 😀 😀 😀
co teraz robis, ak to nie je tajomstvo...

wighy
4. feb 2007

myslis ako robotu???

ajka23
4. feb 2007

ano, robotu 😉

wighy
4. feb 2007

robim v jednej talianskej firme, dovazame sem nejake veci do sanitiek autobusov a kamionov, ale ja som so sefkou v jednej kancli a robime ceny,ostatne papierovacky, a ja este robim katalog, proste nic moc a asi sa tam po materskej nevratim

a ty si uz hladas novu robotu???

ajka23
4. feb 2007

ano, uz som si pozerala nejake inzeraty, chystam sa tento tyzden, ked budem doma posielat nejake zivotopisy... 😉 chcela som tam vydrzat, az do tehotenstva, ale asi to tam uz dlho nevydrzim... 😖

wighy
4. feb 2007

ajka len to skus, rozosli si ziadosti a mozno prave preto vam babo hned vyjde 😅 😅

ajka23
4. feb 2007

no ano, len potom, ak sa to stane v skusobnej dobe, tak budeme hned bez jedneho platu a ono aj ked ho nemam boh vie ako velky, ale aspon platime z neho vsetky ucty a aj to potesi, nie? 😉 ja asi na materskej nebudem moct byt dlho, hoci som si myslela, ze cim budem starsia mamina, tym si budem moct babatko dlhsie vychutnat, ale ani teraz, ked mi pomaly taha na 30 to ztak nie je... 😖 😖 😖

wighy
4. feb 2007

ajka po 6 mesiacoch sme na tom s peniazmi vsetky rovnako aj ja som zvedava ako to zvladneme, manzel sice dobre zaraba ale mame dost vysoke vydavky a ked pomyslim co vsetko budeme musiet kupi tak neviem neviem, ja sa chystam ostat doma rok a potom sa uvidi co bude ale najradsej by som ostala doma aj 3 roky 😀

aji hned som tu len si idem urobit nieco na jedenie lebo ma kyselina rozozerie z vnutra 😀

ajka23
4. feb 2007

ok, ked dojdes, tak sa ozvi, budem ta tu cakat ako verny pes 😀 😀 😀

wighy
4. feb 2007

noooo uz som tu, jaaaaaj ajka si tuuu aj ty?????

ajka23
4. feb 2007

som tu 😉 😉 😉

ajka23
4. feb 2007

neviem, ci sme to uz preberali, ale aj tak, ako si oznamovala, ze si tehu? 😉

wighy
4. feb 2007

jupiiiiiii 😀

ajka ja mam pocit ze tuto stranku drzime pri zivote my, to uz nikto necaka na // palicky???

ajka23
4. feb 2007

ty cakas na dve // ? 😅 😅 😅

wighy
4. feb 2007

jasnacka ajka ale na tie tvoje , moooooozem?????takze predsa sem len patrim hurraaaaaaaaaaaaaaaaaa

ajka23
4. feb 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som prave 28DC, ale zacina sa mi zhorsovat plet, co byva neklamnym znamenim, ze sa blizi mrcha, tak uvidime, co ma caka tento mesiac... 😒

wighy
4. feb 2007

netrap sa nad tym, ked nie teraz tak nabuduce urcite a ja tu budem dovtedy cakat s tebou dobre???

inka kolko sa snazite??

ajka23
4. feb 2007

ja ani nemozem povedat, ze sa snazime, to skor, ja sa snazim... 😒 manzel to stale odsuva, vraj mame teraz ine starosti, ale ono sa to neda naplanovat, co ak vtedy, ak uz budeme mat vsetko zariadene, tak vtedy sa to nepodari??? 😖 on to zatial tak neberie, mal aj vyroky, ze ak by sme aj dieta nemali, tak jemu to nevadi... ☹ ☹ ale tabletky som brala do januara minuleho roku, potom sa ma zo 4 mesiace ani nedotkol, nejako sa zlakol toho, ze by mohol nieco splodit, ale potom sa to zmenilo, hoci je pravda, ze snazilkujeme menej, nez by sme mali... 😒

wighy
4. feb 2007

tak to potom nemas jednoduche, bola som na tom podobne, sice ten moj chcel babo ale ked malo ist do tuheho, ze bola ovulka /sice je pravda ze som ho trochu nutila/ proste v pravy cas sa mu nechcelo, bud bol unaveny alebo sme sa stihli pohadat, preto povazujem moje tehotenstvo za zaaaaazrak 😅 asi to bola odmena za moje traaapenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre