Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

kafulienka
21. jan 2007

ahojte baby,
jeeeej ajka, to my s mangelikom sme spolu uz viac ako 15 rokov!!!! Leeenze, ja som si povedala pred 10timi rokmi, ked sme sa brali, ze budem riadne vymyslat, aby nas to bavilo az do smrti - tj. radsej spavat s oddelenymi postelami a stale sa mat rad a milovat sa, ako spavat v manzelskej a byt si navzajom poriadne odcudzeni...takze, sice sa nemilujeme kazducky den, ( a je pravda, ze HAK pokial som ju brala, mi poriadne utlmovala libido), ale zase teraz ked mame chut, tak ideme naplno aj tyzden a nielen 1xza den 😀 , lenze potom sme taki unaveni, ze si davame navzajom zakaz k sebe sa co i len na 10cm priblizit 😀
Aj ked ta kriza, samozrejme, zavita ku kazdemu...to by predsa nebolo ono... 😉

mixka
21. jan 2007

ach jo, tak potom sa treba liecit 🙂

ajka23
21. jan 2007

lia, tak sa rychlo preliec, ma pris poriadna zima... 😒 😒 😒

kafulienka
21. jan 2007

ahoj lia,
cerstvy vzduch robi zazraky 😉

mixka
21. jan 2007

ajka, ale aspon pomrznu bacily a nebudu chripky. aj ked je pravda, ze sa na tie minusove teploty vobec netesim

govinda
21. jan 2007

ahoj lia, kafu, mmixka 🙂
ja tvrdnem v práci a hladná som ako vlk 😀

ajka23
21. jan 2007

kafu 😀 😀 😀 😀 kolko mas rokov, ak to nie je tajomstvo... 😉 😉 😉 ten moj oziva v lete, zeby som mala doma medveda? 😀 😀 😀 😀

kafulienka
21. jan 2007

govi,
teraz by bodlo, aby ta opat zavolal mangelik, ze ci nepojdete na pizzu, ze?

govinda
21. jan 2007

kafu, áno, ale v práci budem trčať až do šiestej, tak to by som sa ešte načakala 😠

lia
21. jan 2007

ja som uz papala,ale este nieco by som si dala 😀 ako vzdy nenazranec 😅
asi si dam tiramisu,ved som ju este nemala,tak si troska dam,ved je nedela 😀

mixka
21. jan 2007

to je super govi, aspon budem mat s kym kecat cely den 😉

ajka23
21. jan 2007

govi, tak si zavolaj donasku s pizzou... 😉 😉 😉

lia
21. jan 2007

a kde pracujes govi??
mixi a kde sa stahujete??

kafulienka
21. jan 2007

ajka,
maaam 30, aj ked minule, ked som stopovala, tak sa ma sofer pytal, ci som tu na dovolenke aj s rodicmi, reku prosim 😠 😠 😠 😠 ale obciansky neoklamem 😀 😀 😀

kafulienka
21. jan 2007

mixka sa stahujes? a kam?

govinda
21. jan 2007

lia, pracujem v školiacom centre a teraz tu máme jednéh prednášateľ zo zharaničia a prednášky trvajú 10 dní, takže preto tu musím trčať aj teraz cez víkend. Obedík mám poriečený tak, že mi ho kolegyňa donesie, keď pôjdu na obed. Niekto tu musí ostať a mne sa nechce trepať niekde do reštiky a potom späť, tak si tu pekne v pohodlí zalejem polievočkua potom mi príde obedík 🙂

mixka
21. jan 2007

kafu, nikam. uz sme od 1. aprila.

ajka23
21. jan 2007

kafu... 😀 😀 😀 aj mna sa v jednom podniku pytali, ci uz mam obciansky, ked mi mali naliat nejaky alko drink... 😀 😀 😀

lia
21. jan 2007

govi a tam musis byt kazdy den??
mixi nechapem 😅

govinda
21. jan 2007

kafu, ja mám 26 a bežne sa mi stáva, že ma tipujú na mladšiu. Minule som kupovala cigarety a predavačka v stánku mi povedala, že pod 18 nepredávajú 😠 . Skoro som sa tam poskladala od smiechu a ona sa potom všelijako ospravedlňovala, že prepáčte mladá pani 😀

mixka
21. jan 2007

lia a comu ???

kafulienka
21. jan 2007

lia,
ze mixka uz je prestahovana, ale ani ja neviem kde...
mixka,
kde si teraz?

govinda
21. jan 2007

lia, normálne pracujem len od pondelka do piatku, ale teraz kvôli tomu prednášateľovi - čo je vraj výnimočná udalosť je tu kopec ľudí aj cez víkend, pretože tie prednášky sú aj cez víkend, tak tu musím byť aj tieto 2 víkendy 😠

lia
21. jan 2007

vy sa nestahujete??ved si pisala,ze budete sami,ci mama sa od vas stahuje??
inak,mne v piatok na oslave kamarat povedal,ze vyzeram ako skolacka 😀

ajka23
21. jan 2007

baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zase si rozumieme... 😅 😅 😅 😅 😅

ajka23
21. jan 2007

mamina sa stahuje, nie mixi? 😉

govinda
21. jan 2007

tak teraz som z toho sťahovania aj ja popletená 😀

mixka
21. jan 2007

lia, my sa nestahujeme. mamina sa stahuje do 1iz bytu a nam necha tento 4iz. my sme sa prestahovali 1. aprila z 3iz do 4iz /do tohto/

ajka23
21. jan 2007

tak aspon ja som bola v obraze... 😵 😵 😵

kafulienka
21. jan 2007

nenka, si este tu? nic si z toho snehu nerob, my sme v lyziarskom stredisku v alpach a zacinaju kvitnut kvety....ale zevraj len do stredy, potom ma prist konecne zimaaaaaaaaaaaaa, brrrrrrr 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre