Ako byť v pohode a otehotnieť?

vladimira
27. júl 2006

mile moje,
dlho som rozmyslala ako strucne a jasne uviest tuto temu...o co mi ide?
Vo Fore pre snazilky je velmi vela zaujimavych tem k diskusii, ale kazda akoby hovorila o peripetiach a strastiach sprevadzajucich pokusy o otehotnenie, tehotenstvo a tak podobne... ☹
Rada by som nacala pozitivnejsiu temu, do ktorej pozyvam vsetky buduce aj terajsie maminy, aby sme sa navzajom podelili o to pekne, co tehotenstvu predchadza aj co ho sprevadza...
Ste ochotne hovorit o tom, ze vase otehotnenie bolo uplne v pohode? ze sa vam to podarilo na prvy krat? 🙂 ze sa vam to podarilo po piatich rokoch, ale vy ste neklesali na duchu a zvladli ste to? 😉
dakujem

mnauu
30. júl 2006

lebedka no kdyz to berete takhle roztomile s humorem, tak to musi vyjit (nebo treba uz vyslo 😉 )

kamilecka
30. júl 2006

Zienky ja mam jednu otazku,trochu na telo 🙂 co robite po milovani?
Ako pisala lebedka lezali s nohami hore aj s manzelom.
Zaujimalo by ma co robite po a ako dlho 🙂 😀

marinka
30. júl 2006

Holky, já jsem četla, že je úplně zbytečné provádět tyto krkolomnosti po ejakulaci, že k vajíčku se dostanou spermijky jen z první "dávky" spermatu, která se dostane k cíly i když hned po sexu vstanete. Zbytek z vás vyteče, ale to je úplně jedno..

cmulinko
30. júl 2006

Za moje prve tehotenstvo-sice kratke,ale mozem dakovat mojej svokre.My sme sa nechranene milovali na svadobnej noci,no a ked som TO chcela ist vypustit do zachoda,tak som zistila,ze na TRONE sedi svokra.Tak som sa tam dostala az po 15 minutach.Aj som z toho otehotnela 😀 ale iba na kratko.Akurat mam 1 menstruaciu po potrate,ale uz sa tesim,ze to znova rozbehneme.Skoda,ze tu s nami nebyva svokra.... 😀

kamilecka
30. júl 2006

Cmulinko heh a ze svokry su zle vsak? A co robila 15 minut na zachode 😀
Inak ma mrzi ze ste prisli o babo ale pride druhe uvidis 🙂

fula
30. júl 2006

My sme mali v septembri svadbu a povedali sme si, ze hned po svadbe skusime otehotniet. Pol roka nic, ale vobec sme sa nevzrusovali. Vo februari sme isli na nasu svadobnu cestu, nasu dovolenku snov. Taki sme boli z tej dovolenky vyteseni a tak sme tam boli zo vsetkeho happy, ze som som sa odtial vratila tehotna - viem to presne, pretoze som odchadzala s cervenou a dalsiu som uz sest mesiacov nedostala 😀

romcatko
31. júl 2006

Přidám zkušenost od bratránka. Naplánovali si úžasnou dovolenou sportovního rázu na Korsice, začali zařizovat, opravili kola, zaplatili zálohu. Mimčo chtěli, tak se nechránili, ale říkali si, když to 5 měsíců nevyšlo, tak ještě jeden to určitě nebude. Než platili letenky atd, tak so "pro jistotu" udělala test a vyšel jí pozitivní. Nejlépe je tedy mít plány i nadále bez mimíska ....🙂Pokud těhu nebudu, tak si je zžívat a pokud budu radovat se že to vyšlo.

kamilecka
31. júl 2006

A ako to je s vami po milovani? Co robite?

lara1znk
31. júl 2006

Kami, uz si sa to pytala hore ale ja nechapem co myslis? Ako co robime???

kamilecka
31. júl 2006

No niejako som nedostala dostatok odpovedi,vies zaujimalo by ma,ked uz budeme snazilkovat,co mam robit po milovani.Myslim tym ze vylozit nohy hore aspon na 30 minut,alebo na tom nezalezi alebo co.

lara1znk
31. júl 2006

Aha, tak to by zaujimalo aj mna ako dopomoct otehotneniu. 😀
Myslela som ze sa pytas vseobecne.

kamilecka
31. júl 2006

Pytam sa teraz abysme potom zbytocne neplytvali 🙂 ale nie podla mna otehotniet sa da aj tak ze hned po milovani sa uteka umyt ,ale predsa by ma zaujimalo co sa robi po aby lepsie zabralo.

fula
31. júl 2006

kamilecka, vylozit nohy mi viacere kamaratky odporucali, tak som pre istotu vykladala 😉

martina1976
31. júl 2006

Ahojte snažilky,len tak nahodou som sa dostala k vaším super stránkam ,hladala som prave vás potrebovala som sa vypovedat z problemov ktore ma trapia ,už strašne dlho čakam na miminečko a stale nič,tak si ho želam a ono to nejde,našla som tak krasnu vetu BABATKO príde len do veseleho bruška ,večer som zaspavala s touto vetou a rano som sa smiala a mala som dojem že sa smeje aj moje bruško a bola som tak v pohode a myslela som na to celučky den,a tak som sa rozhodla vam napísat,a poprosit vas o radu a podporu ,ako sa dostat k veselejšiemu brušku.Dakujem Martina

nevesta
31. júl 2006

Kamilecka, Lara: prve dva mesiace som moc neriesila, dalsie dva sme riesili vykladanie noh na 30 minut (inak dost nuda 😉 ) no a potom sme sa na to vykaslali a hadajte co? Na dalsi mesiac som bola tehu 😉 . Takze moj recept: nevymyslat, nepretechnikovat milostny zivot, nesustredit sa, ze teraz sa milujeme, aby sme otehotneli, uzivat si jeden druheho a ked to ma prist, pride to 😉

A este jedna vec, nemilovat sa neustale, ale davat den dva pauzu (niekedy viac - podla chuti) aby mohli "chlapci dozriet" 😉

Prajem vam vela zdaru 😉 🙂

nevesta
31. júl 2006

Martinka, nesustred sa na to tak velmi 😉 Vem, ze sa to lahko hovori, som zvedava na seba teraz (o prve sme prisli - missed abortion), ale dufam, ze to pride a mimi na seba nenecha dlho cakat, tak ako aj u teba 😉 Ta veta je naozaj pravda, pokial nieje mamina v pohode, nemozes od babatka chciet, aby prislo, treba sa tesit z muzika, z vasej lasky, z toho, ze je krasny den... A neboj, pride 🙂

martina1976
31. júl 2006

Ahoj nevestička ,dakujem ti za poporu,potešilo ma to ,budem sa snažit sa riadit tvojou radou ,aj ked to je tak tažke,ved ty vieš sama ake to je.Je mi to luto čo sa vam stalo ,kto to nezažil tak nepozna tu velku bolest,dakujem

vladimira
autor
1. aug 2006

martinecko,
hlavne hlavu hore, ved od toho bola zalozena tato diskusia 🙂
hlavne byt v pohode...niekedy to nejde lahko, ale da sa...
ja som vysilovala v poslednych dnoch kvoli tomu, ze som na sebe pozorovala pseudo priznaky tehotenstva, mala som vsetko, o com pisali baby na fore 😀 ale zrejme opak je pravdou...a kupodivu, celkom v pohode som prijala myslienku, ze to tento mesiac bude bez maleho tvora v brusku...jasne, nejaka sanca este je (MS estek nemam), ale zrejme nie velka... 😒
takze krasny dnik!!!

katakata
1. aug 2006

kamilečka ja som niekolkomeisacov robila vsetkopreto aby som co najskôr otehotnela, po sexe lezala v posteli ako prikovana a robila sviecky...otras...vobec som nesla do sprchy az pohodine dovoch a bolo tonanic. otehotnela som v meisaci ked sme sa stahovali a prerabali byt a milovali sme sa na rychlovku dvakrat...hned som letela do sprchy a o vykladani noh nemohlo byt ani reci...aeste som si aj prestalaemrat teplotu a nevsimala som si plodne dni...

sonka
1. aug 2006

Kamilecka, podla babskych rad treba vylozit nohy, a pomaha ak ma aj zena orgazmus - spermie lahsie prejdu cez krcok maternice.

lara1znk
1. aug 2006

Nevesta, dik za rady. 😉

kamilecka
1. aug 2006

Sonka a na ako dlho sa maju tie nohy vylozit? 😉

nevesta
1. aug 2006

Kamilecka, nic nevykladaj, uzivaj si 😉

Lara, nieje zac 😉 🙂

kamilecka
1. aug 2006

Zatial si uzivam,nesnazilkujeme 😉 a myslim ze to tak ostane pokial nebude niejaky ups,ze manzelovi uslo 😀 😀 😀

nevesta
1. aug 2006

Kami, zloz si za jeho chrbatom nohy a nepusti 😉 😀 😀 ale nie, tak by to nebolo ono 😅

kamilecka
1. aug 2006

Nevesta ja som co sa tyka tehu v tomto velmi uvolnena,niejako sa nechytame takze to necakam a ked ma byt tak bude aj bez toho,aby som niekoho nutila 🙂
Inak ma super fascinuje ako sme si stale davali pozor a brali tabletky a ked chcete podaktore otehotniet ake to je tazke,vsak? Keby clovek vedel tak nemusi brat ani antibaby,ved ostat tehu nieje az take lahke ako pisu podaktore

nevesta
1. aug 2006

Hej, tiez som nad tym uz uvazovala. Zhrnula som to, ze je to na slak trafenie... 😒 ale co uz, tie nase budu take strasne vytuzene, ze az 😵 😵 😵 Zacnes si viac uvedomovat, ze to nieje taka samozrejmost, akoby sa zdalo 😔

kamilecka
1. aug 2006

Inak ked si zoberies v minulosti,alebo ked davali take filmy ako slunce,seno ..atd nikdy necakali ze teraz sme sa pomilovali musim si vylozit nohy hore,pomilovali sa a utekali naspat domov 😉

nevesta
1. aug 2006

a ostali hned tehu aj ked nechceli ☹ 😠

martina1976
1. aug 2006

🙂 Ahoj Vladka,dakujem aj tebe za podporu a nádej že nieje všetko stratene a je potreba bojovat a nevzdávat sa ,je to užasne že si takto pomáhate,fakt dakujem ,kde žiješ v Prahe?Ja v Dejviciach,majte sa krasne snažilky moje želám peknučky den a hlavne vesele bruška aby sa nam podarilo to po čom tak tužime .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre