Ako byť v pohode a otehotnieť?

vladimira
27. júl 2006

mile moje,
dlho som rozmyslala ako strucne a jasne uviest tuto temu...o co mi ide?
Vo Fore pre snazilky je velmi vela zaujimavych tem k diskusii, ale kazda akoby hovorila o peripetiach a strastiach sprevadzajucich pokusy o otehotnenie, tehotenstvo a tak podobne... ☹
Rada by som nacala pozitivnejsiu temu, do ktorej pozyvam vsetky buduce aj terajsie maminy, aby sme sa navzajom podelili o to pekne, co tehotenstvu predchadza aj co ho sprevadza...
Ste ochotne hovorit o tom, ze vase otehotnenie bolo uplne v pohode? ze sa vam to podarilo na prvy krat? 🙂 ze sa vam to podarilo po piatich rokoch, ale vy ste neklesali na duchu a zvladli ste to? 😉
dakujem

lebedka
2. aug 2006

Mě nic nedošlo, já si taky prosím, prosím...

sonka
3. aug 2006

tak som poslala vsetkym 🙂

monika1
3. aug 2006

Aj ja si prosim sonka,dakujem 😉

katerinaant
3. aug 2006

Sonka:
založ si poradnu

sonka
3. aug 2006

Joooj, no som prekvapkana ako sa to rozbehlo, tie, ktore ste to uz dostali v IP, fakt musite uznat, ze som to nechcela pisat do fora. 🙂

lauretta
3. aug 2006

Aj ja chcem vedieť, dievčatá pošlite mi to niektorá. 😝 Dík 😵

mobina
3. aug 2006

Sonka myslím, že není se za co stydět. Já to sem klidně napíšu, ostatně to najdete ve spoustě diskuzí na snažilkovských serverech. Jedná se o to, že po styku si rozetřete semeno kolem děložního čípku. Buď vlastním prstíkem nebo do toho můžete zapojit třeba i manžela. Toť vše. 😉

len.tilka
3. aug 2006

tak to už jsem taky četla... 😀 Myslela jsem si, že to bude tahle metoda... 😀

momo
3. aug 2006

Poradte mi ako sa neda na to mislieť? ja to jednoducho nedokázem.Ked sa znazime tak myslim ako je to vsetko krasne ale aj na to ci uz bicikovci konecne dorazili a uhniezdilo sa tam nieco. Po roku znazenia sa to jednoducho neda vymazat z hlavy a ked este k tomu okolo vas chodia same mamicky s kocikmi.

gangulienka
8. aug 2006

ahojky....som tu prvy krat a je to mila stranka....tiez patrim medzi snazilky ale len kratko...tak to zatial beriem s usmevom a prijemnym ocakavanim....
peha...aj ja som narodena 7.4. s takym babom si uzijes 😉

cmulinko
8. aug 2006

KOlem delozniho cipku-prosim prelozit do slovenciny 😀 Je to okolo krcka maternice?

momko
8. aug 2006

Sonka mohla by si ten receptik preposlat aj mne
dikes

nevesta
8. aug 2006

Cmulinko, ano 😉
Inak, podla mna to nieje moc dobre, pretoze priroda ma dovod, preco nepusti tych chlapikov cez krcok... Prejde len ten najsilnejsi, cize ja by som toto nerobila...

domcek
8. aug 2006

Tak toto som ja este nepocula a funguje to ????????

nevesta
8. aug 2006

Ako u koho 😉 Ja by som to ale radsej tak nesilila...

domcek
8. aug 2006

Tak toto skusat asi ani ja nebudem necham to na malich bojovnikov nech sa poznazia. 😉

teri
8. aug 2006

Nevesta, na jednu stranu s tebou souhlasím, že to je "proti přírodě" - já to taky nedělám.
Ale na druhou stranu mě napadá - co potom umělé oplodnění? To je teprve nepřirozený zásah do organismu. Oproti tomu pár pohybů na vlastním těle není nic.
Rozhodně nic ve zlém, jen mě to napadlo 😉

nevesta
8. aug 2006

Jasne, ja len, ze pokial niekto snazi este kratucko, tak si myslim, ze je to zbytocne... Ked treba pomahat, nieje o com, skusit treba vsetko 😉

domcek
8. aug 2006

Nevesta vrele suhlasim. 😉
Teri ved sa nehnevkaj mi sme len polemizovali. 😉

teri
8. aug 2006

Domcek, já se nehněvám 🙂 , různé názory člověka obohatí 😎

domcek
8. aug 2006

Jasne inak na fotecke kockaaaa.

dolinka
11. aug 2006

ahojte babulky snazilky.. ja som sa tiez stresovala snad 2 roky koli otehotneniu.. merala bazalnu teplotu, bilingsovej met.... a na figu.. nakupila kopec testov.. lekarka uz chcela poslat mojho muza na vysetrenie ked bim a meskalo mi to tyzden, druhy.. test a uz som bola v tom.. ale na moje velke sklamanie mi na 1. kontrolnom sone povedali ze to odumrelo a mam ist na kyretaz.. obrovsky zial a zufalstvo... zacala som sa intenzivne venovat praci aby som na to nemyslela.. chodili sme vela na hory, stretavala s kamoskami a rozpravala o tom co ma trapi aby som to nedusila.. po 8 mesiacoch som otehot, znovu a teraz mam krasneho zdraveho syna..

andreab
12. aug 2006

Cau Snazilky, ja som otehotnela na prvy pokus a potom sa moj manzel chvalil, ake je to lahke.To som sa ale riadila radami ako podlozit podusku a nohy hore.Musim ale pochvalit muza,ze sa snazil, aby milovanie pekne,lebo ako povedal,chce aby som z toho mala aj nieco ine ako len velke brucho. Teraz som v 14tt.Vsetkym Vam drzim palce. 🙂

snemcurka
17. aug 2006

ja som otehotnela na druhy pokus 😀 V case ked som mala ovulaciu mal manzel v praci stresy a ked prisiel domov bol uplne vycerpany... 😉 Po snazilkovani som si vylozila nohy do zvysenej polohy asi na 2 minuty a potom som si povedala -)vsak to nema vyznam, ja pocas tohto cyklu neotehotniem. Par dni pozdejsie som si kupila ovulacne testy (stali 750sk) s tym, ze ich pouzijem na buduci cyklus. No par dni pozdejsie, ked mi MS meskala som si kupila tehotensky test a boli tam //. teraz mi stoja ovulacne testy v skrinke 😀 😀

vedvies
17. aug 2006

jeej dolinka ja mam zatial taky isty osud ako ty - dopolovice. Som rada, ze sa vam to na 2. x podarilo 🙂 je to zatial iba 7 tyzdnov od kyretaze - neviem ako vydrzim tych zvysnych par mesiacov
drzim vsetkym paste

ivush
30. okt 2006

Kočky, viem, že táto téma bola otvorená ešte začiatkom leta, ale mne sa zdá byť stále aktuálna a veľmi dôležitá pre nás - snažilky...
Ta dúfam, že tiež prispejete nejakými radami, ako sa Vám darí udržiavať sa v pohode...Ja osobne som celkom ok do ovulácie, ale po ovulácii až do neočakávnej mrchy je to zo dňa na deň horšie, som viac a viac nepokojná a postupne už na nič iné nemyslím ako na bábo....Asi to nie je veľmi dobrý postup....hmmm 😒

loss
30. okt 2006

ivush taky pristup ako mas ty mame asi vsetky snazky ktorym sa nedari.Ale co uz 😖 neda sa z hlavky vypustit tuzba porodit zdrave babenko.Treba len dufat ze raz sa to podari a vsetky budme zdrave a krasne tehulky 🙂

ban
30. okt 2006

mne dnes kamooska pomocou retiazky 😀 vyvestila, ze budem mat 4 deti....tak som spokojna (aspon na chvilu) 😀 😀 😀

ivush
30. okt 2006

ban, zaujimavá metóda ukľudňovania sa 🙂 no len uvidíme, že na ako dlho zafunguje 😀

ivush
30. okt 2006

loss, ale akoby to práve vtedy na potvorku nechcelo prísť ☹ neviem prečo to tým kočkám, ktoré na bábo ešte nie sú pripravené a ani ho nechcú, ide taaak ľahko...
Ozaj loss a ty si na tom traz vlastne ako ? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre