Ako byť v pohode a otehotnieť?

vladimira
27. júl 2006

mile moje,
dlho som rozmyslala ako strucne a jasne uviest tuto temu...o co mi ide?
Vo Fore pre snazilky je velmi vela zaujimavych tem k diskusii, ale kazda akoby hovorila o peripetiach a strastiach sprevadzajucich pokusy o otehotnenie, tehotenstvo a tak podobne... ☹
Rada by som nacala pozitivnejsiu temu, do ktorej pozyvam vsetky buduce aj terajsie maminy, aby sme sa navzajom podelili o to pekne, co tehotenstvu predchadza aj co ho sprevadza...
Ste ochotne hovorit o tom, ze vase otehotnenie bolo uplne v pohode? ze sa vam to podarilo na prvy krat? 🙂 ze sa vam to podarilo po piatich rokoch, ale vy ste neklesali na duchu a zvladli ste to? 😉
dakujem

melory
30. okt 2006

my sme snazilkovali 3mesiace a v mesiaci kedy som mala totalny stres a zhon som otehotnela.

tilly
30. okt 2006

my sme sa snažili 5 mesiacov a v mesiaci, keď som si povedala, že teraz na dieťa fakt nebudem mať čas, dostali sme väčšiu zákazku a tak, som otehotnela... 😉

loss
31. okt 2006

ivush sama neviem ☹ som z toho vsetkeho nanervy

svetluska.p
31. okt 2006

ahoooj loooosik

loss
31. okt 2006

ahojky mojky som stastna ze si tu so mnou

svetluska.p
31. okt 2006

nebojkaj losicek, bude vsetko v pohodke. Len bud kludna, vyval nozky na lampu a dohovor drobcovi, nech je pekne v brusku. 😀

loss
31. okt 2006

Svetluska moja uz sama pochybujem ci vobec som tehulka.Ak bude vsetko dobre asi to neprezijem a ak nie neprezijem to tiez ☹

svetluska.p
31. okt 2006

prestaan Losik. Ak si tehulka, bude vsetko dobre. A ak tehulka nie si, aj tak bude dobre - aspon sa nebudes strachovat, ci nie je skoro po zakroku. Uvidis, nech bude ako bude, bude dobre!!!

loss
31. okt 2006

svetluska si zlata,bude dobre ale kedy ak nie som tehulka skor ako vo februari sa snazikovat nezacneme ☹ nechcen sa uz nikdy takto obavat,je to na nervy ☹ preco nemozeme mat miminko bez problemov,co sme urobili ze to nejde? ☹

svetluska.p
2. nov 2006

ach Losicek, taketo otazky si davam aj ja. Preco som v pohode nedonosila nase prve dietatko? Tymto sa morim uz viac ako mesiac. Ale odpoved asi nikdy nedostanem.

valhali
2. nov 2006

ahojte.
Ja sa tiez obavam (uz dopredu), ze ked otehotniem, ze co ked nedonosim. Mne to totiz povedali 2 gynekologovia,ze to riziko tu je,lebo mam malu maternicu ako slivka 😢

svetluska.p
2. nov 2006

valhali, nedaj sa vystrasit. To milujem, ked povedia nieco take a clovek je potom v strese uz dopredu. Chovaju sa niektori, ako keby mali krystalovu gulu. Ja uz chcem byt snazilka, ueeeeeeeee. A este stale nemam menzees. Kocky, myslite prosimVas na moj cyklus, nech uz konecne pride. Mozno ho spolocne privolame 😀 😀 😀 .

valhali
2. nov 2006

svetluska, dik za povzbudenie.
a co je s tvojim cyklom? si po vysadeni a nedochadza mrcha?

svetluska.p
2. nov 2006

valhali - nie, som po zakroku. Prisli sme o babetko a 21.9. mi robili zakrok. Missed abort. No a este som po zakroku nemala menzes. Po 3 cykloch mozem zacat snazilkovat. Lenze ked mi cyklus nechodi, tak stale nemozem byt snazilka ☹ . Vsetci vravia, ze mam byt trpezliva, ale neviem byt. Uz 7 tyzden po a stale nic....

yasmin
2. nov 2006

ahojte bambuľky 🙂
val,konečne som ťa vymákla
čo je nové?

yasmin
2. nov 2006

val,pod ku snažilkám,budem tam 🙂

valhali
2. nov 2006

yasmiiiin, caaaao 😀
no, tebe sa muselo ckat, kolko sme ta s jul spominali 😀

loss
2. nov 2006

svetluska vidis ako to bolo so mnou,povedal mi ze som tehula a ked som sa zacala vytesovat ta marha prisla na 8tyzden od cistenia.Mame ten isty problem,velmi tuzime po malicko a aj marha nam prisla ako poslednym 😔 nestracaj hlavku dorazi kazku chvilku a potom februar to isti ved sme si to slubili,ci nie?Myslim na teba,nebojkaj budeme mamy na 100% to si pis 😉

loss
2. nov 2006

yasmin a kde si bola? 😵
Val ahoj 🙂

svetluska.p
2. nov 2006

losiik, si tam? Uz vies isto, ze nie si tehulka?

loss
2. nov 2006

isto to neviem,robil mi len vonkajsie sono a mam prist v pondelok.Zobral mi krv,takze sa uvidi.Povedal ze sa asi mylil,zase mne to je zivot 😖

svetluska.p
2. nov 2006

loss - a kedy si bola u dr, dnes?

loss
2. nov 2006

svetka pisem do IP

svetluska.p
2. nov 2006

uz som citala, tak aspon sa das do poriadku.
Posli aj mne menzes ☹ .

dorotka
2. nov 2006

loss a vies kedy mavas ovulaciu? ak si ju mala totiz tesne pred ms este mozes byt tehu nechcem ti davat zbytocne nadeje ale pre istotu este chvilku vynechaj rizikove veci
svetluska mozno to suvisi s tymi tvojimi zapalmi

svetluska.p
2. nov 2006

dorotka - urcite, aj s tym, ze antibiotika este jem a pojedla som vela odvtedy. Len som z toho nervozna. Strasne ju uz chcem, a sama sa nervacim.

dorotka
2. nov 2006

a lekari ti este vyvolavacku neodporucali?

loss
2. nov 2006

dorotka ja som 8tyzdnov po cisteni,takze netusim kedy bola ovu.no myslim si ze tehula nei som nemam priznaky a krvacam ako pri MS ani malo ani vela
Svetka cakaj ju v dohladnej dobe,uz ti ju posielam,takze do Kosic dojde okolo utorka 😅 moze byt

svetluska.p
2. nov 2006

loss - utorok mi vyhovuje 😀 😀 😀
dorotka - uvidim, ako to budu riesit. dokinka mi povedala, ze atb doberiem 5.11. a ak do 2 tyzdnov od dobratia atb nedostanem, mam dojst a budeme to riesit. Lebo atb stale posunu menzes.

julie27
2. nov 2006

ahojte babenky,
toto je vyborna tema, lebo pohoda je najdolezitejsia, nech uz sa jedna o akukolvek fazu zivota.ja sa snazim otehotniet treti mesiac a som kazdym mesiacom mudrejsia, co sa tyka mojho cyklu a tela. takze verim tomu, ze sa nam to coskoro podari! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre