Ako dlho má byť pozitívny ovulačný test?

zuzulik1234
11. feb 2015

Baby, ako dlho by mal byt ovulacny test pozitivny? Je to cely den, alebo len niekolko hodin (mam na mysli tu druhu ciarku pozitivnu)? Ja mam uz 21 DC a stale negativ (cyklus mavam 31 dni).... ani jedna ciara nie je taka silna, ako kontrolna... ze by som nemala tento mesiac ovulku?? Alebo ze by som presvihla tu spravnu hodinu na testovanie? Testujem kazdy den v rovnakom case 😒 - prvy mesiac, zatial neplanujeme babo, len som chcela vediet, ktory den priblizne je u mna ovulka.... inak ani hlien zatial nemam a ani tie typicke bolesti....

zuzannaaa
21. mar 2015

@ikke ahoj tak somo si robila o 13:00 a pozri?
Mam si spravyt este vecer tak okolo 22:00?

ikke
21. mar 2015

@zuzannaaa podla mna staci zatra, radsej si zajtra urob dva. dnes vecer este na 100% nebude pozitivny.

(a prosim ta, "spravit" pis s makkym iiiii 😉 )

zuzannaaa
21. mar 2015

@lauritka ahoj..... Pozeraj dnes som si robila o 13:00 mam si urobyt aj vecer ? Nechcem presvyhnut🙂

lauritka
21. mar 2015

@zuzannaaa neviem ako rychlo reagjuu tieto testy, ale staci zajtra podla mna.. presvhnut nepresvihnes.. ovulacia je aj tak az do 48 hodin od pozitivneho 🙂

zuzannaaa
21. mar 2015

@lauritka ale plodne dni uz mam ze?

lauritka
21. mar 2015

@zuzannaaa ak bude zajtra pozitiv, tak teoreticky aj dnesny uz moze byt plodny.. ak mas hlien, tak je 🙂

lula147
12. jún 2015

Ahojte babenky.aj my sa pokusame o babo.mynuli mesiac som si kupila prvy krat ovu testy, bolo ich tam 5 podla tabulky v prilozenom letaciku som mala zacat merat na 10 dc ja som zacala merat asi na 11 dc..3x po sebe mi test vysiel s jednou ciarkou a potom dva dni po sebe bola aj druha ciarka silnejsia ale nie taka silna akota prva. To zn.test negativny..Myslite ze ten dalsi den mohla ovu prebehnut, kedze som sa uz nemala ako otestovat..?? V ten nd

kayka1990
3. nov 2019

Baby ahojte, robim si treti den ovulacne testy, podla mna prvy je pozitivny , ale co ostatne ?😶

veronika1603
3. nov 2019

@kayka1990 mega pozitívny.... Sup sup nato

kikusha2212
17. apr 2020

@misaha ahoj. Prosim ta ako si dopadla s tymi ovu testami co boli tolko dni pozitívne? Prisla potom ovu a test bol este silnejsi?

lauritka
17. apr 2020

@kayka1990 prvy mega.aj ostatne..takze pocitaj este dva dni ako plodne po poslednom pozitivnom. Presnejsie by sa den ovulacie dal urcit len meranim BT.
Mas asi vic hormonu LH,alebo su to citlivejsie testy

stefania100
27. jan 2021

@zuzannaaa Mozem sa opytat, ak ma dnes dost boli lavy vajecnik je ovulacia aj napriek tomu, ze ovulacny test nie je 100% pozitivny? 😔 neviem ci este pockat do zajtra alebo radsej este dnes sa snazit?
@lauritka

veronika1603
27. jan 2021

@stefania100 bolest moze znamenat ze vajíčko este len rastie a to moze bolieť a ovulácia este ken príde. Ja by som skor sledovala hlien, vtexy je najlepšie sa snažiť, nakolko v takom kvalitnom hliene spermie prežijú aj par dni a na vajíčko si pockaju

lauritka
28. jan 2021

@stefania100 tak ako pisala vyssie Veronika. Boli to vacisnou pred ovulkou. Skus este dnes testik okolo obeda.

stefania100
28. jan 2021

@veronika1603
@lauritka Dakujem Vam dievcata 🤗

ivush123
6. apr 2021

Ahojte, mam taku otazku ☺️ uz cca tyzden testujem, kazde rano a stale mam 2ciarky, neviem ako si to vysvetlit 😱 Mozu byt testy chybne? alebo ...

lauritka
6. apr 2021

@ivush123 rovnako silne ? a z prveho ranneho sa nema testovat. vtedy je velmi koncentrovany moč.

ivush123
7. apr 2021

@lauritka zopar bolo z ranneho (nevedela som,ze sa to nemoze) 😕ostatne boli v priebehu dna a ano rovnako silne. teraz som z toho dopletena a ani neviem kedy a ci vobec bola ovulacia 🙈😝oj 🙄

lauritka
7. apr 2021

tak to sa mi nezda 😀 takto dlho ? a nie si tehu ? stale rovnaka intenzita ? nemaš foto ?

ivush123
7. apr 2021

@lauritka niee uz nemam palicky,teda ani foto, akurat vcera som to vyhodila a uz nam vyniesli kontajner 😀och,kiezby si pravdu mala,ze som tehu 🙏 skusim zajtra zasa 😀

ivush123
8. apr 2021

@lauritka ok, posielam fotky 😂 prve tri su z dneska okolo 7 (nebol to prvy moc, uz som bola po ranajkach) a dalsie tri su okolo 10 robene ☺️ tak neviem co si mysliet 😂🙈

ivush123
8. apr 2021

@lauritka a tieto su robene okolo 10 (sa mi zdaju slabsie ale aj tak je to uz vyse tyzdna co mi tak ukazuju)
dokonca aj manzel skusal ci neovuluje(len pre srandu) 😂😂 a jemu jednu ukazalo 😂😂😂

lauritka
8. apr 2021

@ivush123 a kolky den cyklu si

ivush123
8. apr 2021

@lauritka dnes 19

lauritka
8. apr 2021

@ivush123 hmm to sa mi zase na tehu zda skoro. A pco nemas diagnostikovane? Vtedy je tiez zvyseny Lh

ivush123
8. apr 2021

@lauritka co je to pco? 😳

ivush123
8. apr 2021

@lauritka nie, nemam nic take diagnostikovane 😉

lauritka
8. apr 2021

@ivush123 no zahada je preco ti vychadza tolko dni u0lne pozitivby ..skus este zajtra okolo obeda testovat.

ivush123
9. apr 2021

@lauritka teraz robeny ... uz tomu vobec nerozumiem 😳😱

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre