Ako dlho ste sa snažili o bábätko?

luluka
25. jan 2008

Ahojte žienky!

Chcem sa vás opýtať ako dlho ste sa snažili o bábätko a či je normálne, že my s priateľom sa snažíme poctivo 😅 už štvrtý mesiac a zatiaľ nič....... Začína mi z toho byť smutno.... čím ďalej tým viac.... ☹

victoria87
23. nov 2011

Mame polrocnu dcerku a v podstate od ukoncenia sestonedelia sa "snazime" o druhe babo a nic..neviete nieco poradit? moze mat na to vplyv aj to, ze kojim?

fomarik
7. apr 2012

my sme otehotneli po 6 rokoch... pomocou 3 pokusu IUI. 😵 😵 😵 😵

mates777
26. apr 2012

@fomarik bol to iste super pocit po tolkych rokoch.... ja sa prave chystam na prve IUI po 7 rokoch snazilkovania...tak dufam, ze sa pripojim aj ja k takymto stastnym snazilkam ku ktorym si patrila aj ty 😀

fomarik
26. apr 2012

@mates777 Júúúúúj, silno budem držať palce, aby sa podarilo hned na prvýkrát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

aduskatt
26. apr 2012

tam my sme sa najprv 5 rokov, a teraz o druhe 7 a uz sme si povedali, ze stacilo......sme radi, ze mame aspon jedno🙂

zumamina
26. apr 2012

nam sa podarilo po 5tich rokoch....konecne 😅

mates777
26. apr 2012

@fomarik no nejako tomu neverim ale dakujem krasne za prianiee🙂 Inak tvoj batoztek na rukach (foto) je uzastnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

fomarik
26. apr 2012

@mates777 práveže tomu treba veriť, ja som neverila prvé dva pokusy, a na ten tretí som to akosi vypustila z hlavy a povedala som si, že to vyjde aj bez toho, aby som "to" musela siliť psychikou. skoro som odpadla ked som našla //...na 13DC. Inak išla som hned po zákroku na PN-ku.... nechcela som nič podceniť..takže ja som dva týždne po IUI len s nohami vyloženými existovala 😵

lagunasa
14. máj 2012

tak ja som si to tu precitala tiez len zo zvedavosti ze aka je statistika... ja som vysadila hak tiez este len pred 1,5 mesiacom. vsetci tu pisu ze netreba sa snazit ale nechat tomu volny priebeh... no ak by som to aplikovala u nas tak deti asi nemame nikdy. u nas je totiz sexualny zivot dost slaby. teda nie ze by sme sa nemali radi ale mame kopec inych zaujmov a nejak do toho zakomponovat samovolne sex je dost tazke. takze teraz ked sme si povedali ze sme na deti pripraveny tak ten sex musim troska zorganizovat ak sa ma vobec nieco zadarit. inokedy sa nam "podarilo" mat sex tak maximalne raz za tyzden alebo za dva tyzdne. takze ak chceme babo tak tu frekvenciu musime troska zvacsit, hlavne pred plodnymi dnami. tak som sa rozhodla ze si aspon tu teplotu budem merat a sledovat hlien. po plodnych dnoch uz to silit nebudem. ale ja zatial ziadne stresy nepocitujem. teda take to ze "chcem babo" a to ze pride mrcha nejak neriesim. skor ked uz pride tak chcem aby co najskor skoncila nech sexikujeme zase. mrcha ma zatial este nejak netrapy a teplotu si meriam hlavne koli tomu aby som zistila ci som co sa tyka cyklu zdrava a vsetko trva ako ma 😉 a ked sa dlhsie nebude darit tak aspon budem mat co ukazat doktorovi...

majcika
14. máj 2012

s ex sme sa chvilu snazili viac menej nasilu on deti nechcel a kym som ho prehovarala som sa dotoho tak unavila, ze to bolo cele zle. Rozchod vyriesil nase problemy. Ja som si nasla noveho partnera, sktorym sme mali jasno hned a otehotnela som pri nasom tretom styku, kde sme babo ani neriesili ani sme sa nebranili. 🙂

jezibosorka
14. máj 2012

....nam sa podarilo na 1x 😵

pimpulienka
14. máj 2012

5 mesiacov, keď som na "robenie" bábenka prestala myslieť..

katren
14. máj 2012

3 roky 😒 a teraz to ide ako po masle 😅 😀

monulik23
19. júl 2012

Ahojte žienky. Chcela by som Vašu radu. S priateľom sa snažíme o bábo 7 mesiacou, ale stále sa nám nedarí. beriem aj Kyselinu listovu a čaj od Ĺ.Mojžíšovej na podporu otehotnenia. Prosím Vás o rady, čo mám robiť. Ani na to vôbec nemyslím. Vopred veľmi pekne ďakujem. ☹

helka193
23. júl 2012

Chcieť a veľká túžba mať bábätko je jeden VEĽKÝ ZAČAROVANÝ KRUHa to už len z toho dôvodu : pokial sa neustále sústredíš na bábätko a ako ho veľmi chceš, psychika sa zablokuje a hormóny sa akoby zastavili, keď sa zameriaš na iné veci ako je napríklad práca a prestaneš myslieť tak intenzívne na miminko, tak sa ani nenazdáš a budeš už tehotná 🙂

cingi
14. aug 2012

tusim 6 mesiacov, ked som to najmenej cakala 🙂

moni244
14. aug 2012

ja som si ani nestihla uvedomiť, že sa snažíme o dieťaťko a už som bola tehotná. Otehotnela som asi na 1.krát ani som nestihla sledovať plodné dni :D

lenka_b
16. aug 2012

8 mesiacov po vysadeni antikoncepcie. Ke sme sa snazili, velmi som na to asi myslela, no nic sa nedarilo a potom, ked som si povedala, ze kaslem na to, tak ani neviem ako a zistila som, ze som 4 tyzdne tehotna 🙂

kikushka2386
16. aug 2012

vobec sme sa nesnazili.prva bola na prvy sup a dve boli neplanovane.mam nevyhodu ze o mna staci optriet trenky a uz som 😀

besito
28. aug 2012

My pri prvom 4 mesiace, pri druhom dva 😵

dagmar2011
24. aug 2013

ja s partnerom sa snazime uz 14mesiacov od mojho tretieho potratu uz som z toho zufala neberiem ani ziadne lieky vsetko je ok lem nie a nie otehotniet poradte mi rposim

bobi3
26. aug 2013

my 3 a pol roka, pripadalo mi to ako večnosť, no nakoniec sa podarilo 🙂

zanin
27. aug 2013

ja s manzelom sme asi z inej dimenzie ale obidva razy sa nam zadarilo na prvy sup. jednoducho sme si povedali ze by sme chceli babo a na dalsi mesiac boli kolajnice ako hrom. Pri obidvoch 😀

motorolka
27. aug 2013

Ahojte pridala som sa k snazilkam v juli.Uz mame prvy mesiac snazenia za sebou,lenze som po vysadeni HA a asi to nebude take lahke ako som dufala.Uz som bola aj na gynde no doki ma vypoklonkoval s tym,ze som este v pohode,ze mi meska len tyzden,ze mam cakat a ked dalsie dva tyzdne nebude nic tak mi nasadi lieky,pri ktorych mozem aj otehotniet.Mate s tymto niekto skusenosti?Je tam sanca aj po vysadeni HA otehotniet v kratsom case?

zuzana030
27. aug 2013

@dagmar2011
ahoj, nečítam to tu celé, len som náhodou sem zabrdla, ja som brala calibrum a veru do pol roka bolo bruško...🙂
predtým sme prišli o dieťatko niekoľkokrát a dlho - 2 roky sa nám nedarilo otehotnieť
držím palčeky, nech všetko dobre ide , tak ako má
a hlavne, ak máš dobrého gynekologa, mal by ti urobiť testy krvy, ja som platila tuším 50 eury, šlo to do pešti na rozbor a problém vyriešený...🙂

motorolka
29. aug 2013

@zuzana030 Dakujem ta krasne za radu, tak uz len pockam,kym budem mat preventivku o tyzden a ked stale nic, tak si budem ziadat trosku lepsie testy. 🙂

dagmar2011
30. aug 2013

@zuzana030 ja mam tu v gb gynekloga ale aj doma mam na sk vyborneho gynekologa ja som podstupila vsetky vysetrenia vratane krvi a nic ale stale dufam ze raz budem mat vytuzene babetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre