Ako dlho ste sa snažili o bábätko?

luluka
25. jan 2008

Ahojte žienky!

Chcem sa vás opýtať ako dlho ste sa snažili o bábätko a či je normálne, že my s priateľom sa snažíme poctivo 😅 už štvrtý mesiac a zatiaľ nič....... Začína mi z toho byť smutno.... čím ďalej tým viac.... ☹

perla200
12. feb 2008

guiri...dakujem za radu. ale ked ja nejak neberiem také veci ako starosti, pritom pracujem 12 hodín denne, staviame dom a chodím do školy ešte....a aj tak sa nejak neviem od toho odpútať. ale myslím si, že máš pravdu, táto zima je hrozná, to ani slnka nikde a človek nemá náladu na nič....ale ked prídu jarné hormony...to len bude🙂 už sa na to teším...tak len do toho dievčatá...cmuk

tamita
13. feb 2008

smejko1-ďakujem,si zlatá,určite sa dočkáš aj ty,lenže všetko má svoj vlastný čas,ktorý často nekorešponduje s našimi racionálnymi plánmi a úvahami.Držím palce. P.S.-sedačka nemá chybu.

mywiel
14. feb 2008

My sme sa dlho nesnazili, nam to vyslo na prvy krat, to sme skusili len nahodou medzi 12-16 dnom od MS a asi sme sa trafili do ovulky. Drzim palce. 😉

claudinka
16. feb 2008

caute baby.. co sa tyka babatka, chceli sme s priatelom a akosi to hned vyslo. Po menstruacii som nezobrala tabletky (naschval) a hned prvy tyzden som otehotnela.. po troch tyzdnoch mi vysiel test negativny a ked mi neprisli prve kramy, tak som si spravila dalsi test a objavili sa vytuzene dve ciarky. Tak skoro som to rozhodne necakala, ale tesime sa velmi

neroriso
8. mar 2008

ahojte,,,,my sa snazime uz 9rokov zatial to ani raz nevyslo uplne ale teraz uz "musi" 🙂 😵

janyba
8. mar 2008

no nam mala vysla na prvy sup - tiez sme nahodne trafili ovu .. druhe .. hned ako doktor zavelil ze mozeme (to som bola este nastvana, ze preco vysledky neprisli o par dni skor - presvihli sme ovu o 4dni) , tak nasledne dalsia ovu vysla .. inak som ju nesledovala, len mam toho hlienu vzdy tolko, ze sa neda nezbadat .. inak obidve tehu rizikove. problemy nemam snad len s pocatim 🙂
vsetkym snz drzim palceky a zelam vela vela poz. myslienok

neroriso
8. mar 2008

ja som tu este raz🙂 ja s priatelom sa snazime a ako sa dosnazit nemozme☹
moja sestra je odo mna mladsia o 5rokov...nesnazili sa dalo by sa povedat kaslali na to..pvoedali ze maju casu..raz si nedali pozor a bolo to....
nespravodlivost : 😔

anamor
8. mar 2008

no my sme si tiez nedali pozor a otehotneli sme. Necakala som,ze budeme ti stastni, ktorym sa to tak rychlo podari a predsa 😎 Takto by som to priala kazdemu kto fakt chce babo 😉

livka299
8. mar 2008

A my sme sa o maleho snazili 3 - 4 mesiace a mala sa pritrafila 😀 😀 😀 😀 😀

marikac
27. okt 2010

my 6 mesiacov ☹

katarina104
27. okt 2010

pri prvom 3 roky a pri druhom 2 mesiace 🙂

bambi9
27. okt 2010

presne 1 rok (aj s liecbou) 🙂

bona
27. okt 2010

U nas to nabralo velmi rychly spad.. 😅 Dcerka sa nam "zadarila" prakticky hned. Podobne, ako pise @janyba sme asi nahodou trafili spravny den/tyzden 🙂..i ked v podstate nie uplne cielene..sice som antikoncepciu uz nebrala, ale neratali sme s tym, ze to pojde tak rychlo, len sme si povedali, ze skusime..a vyslo to..Uvidime, ako to pojde pri dalsom🙂

mazouchova
27. okt 2010

U nás to šlo pomalu a stěží ☹ Mám dvě dcery.Moje první Laura taky byla uměle ale až na několikátý pokus.Claudinka byla taky za dlouho a teď jsem těhotná zase a to se nám stěží povedlo 🙂 🙂 😉

vodnicka
27. okt 2010

ahoj mam pomali 38 rok.a mam uz pomali 16 roc.syna ,babo som stale chcela tiez sa mi nedarilo ked som sa vydala ako 19 roc.co som nemusela ale chcela snazili sme sa dlho s byv.manzelom rok sme chodili spolu a potom svadba,no prechadzali tyzdne a mesiace a nic bola som u gynek.a Ona mi povedala po vysetreni vraj mam pravy vajecnik vecsi ale to nieje problem pretoze je najvecsia pravdepodobnost otehotnenia cez ten pravy ale ma upozornila ak chcem babo a som stale v strese tak sa to vo vecsine pripadov nepodari a mala pravdu ,babo som velmi chcela a ,ze by to bol chlapec tak som sa modlila a prosila Pana Boha casom som sa nejako ukludnila aj to len na tych 50 percent a tak som otehotnela ked som mala posledny den kramy neverila som tomu ale aj take zeny su.A teraz som v 21 tt a cakam vytuzene dievcatko s priatelom lebo so uz 10 rok stastne rozvedena tiez sa nam nedarilo od decembra minuleho roka a prislo to necakane a dakujem Bohu ,ze budem mamou.Drzim palce 🙂

marika1977
27. okt 2010

ahojte dievcata...no ja mam asi uplne opacny problem..na mna sa spermia len pozrie a uz som vtom 😀 prvu dceru sa nam podarilo v mojich 19tich a to bol moj byv.muz pripity a akosi mal spomalene reflexy a to som aj ms dostala ale mala bola uz tam...druha dcerka je vytuzena z lasky .s mojim terajsim sme sa rozhodli ze to skusime a hned na prvy krat sa nam zadarilo...tiez som tomu neverila,lebo o 3tyz.som dostala tak silnu ms ze som v robote odpadla ale malicka tam uz bola a udrzala sa 😀 a teraz...ani nevieme ako sa nam neplanovane zadaryl syncek...ja mam z antikoncepcie hormonalne zmeny a to som vyskusala uz asi 10druhov...zo zdravotnych problemov ju nemozem brat...u mna je jedinym riesenim podviazanie,co asi po porode aj spravim lebo zit v strachu co ak zase..tak to tiez nieje dobre a abortus ja osobne uplne odmietam 😠 ....ak by to bolo mozne,hneeeed by som menila so zenami ktore maju problem otehotniet 😀 😀 😀

diamond26
27. okt 2010

Bola som tehotna 3 krat a vsetky na prvy sup 😀

slavicita
27. okt 2010

Ahojte, nám sa zadarilo na prvý šup. S manželom sme si povedali, že sa o to pokúsime a keďže som vedela, kedy mám plodné dni, počas nich sme každý druhý deň išli do toho naostro. No a keď som menzes nedostala, mala som tušáka, že sa to asi podarilo. Na tretí deň od omeškania som si urobila test a usmievali sa na mňa dve čiarky 🙂

silvia0201
27. okt 2010

Pridám aj ja svojou troškou do mlyna. Mne sa nedarilo otehotnieť s bývalým mužom rok aj tri mesiace. Podarilo sa to a to rodinnej tragédii,keď sa mi utopil 17.ročný bratranec. Vtedy som nemyslela na nič, len v duši a v srdci som mala strašný smútok a bolesť. Pohreb bol v auguste a v septembri som zistila, že som tehotná. Po dvoch rokoch, keď som brala antikoncepciu (po prvom), som ostala hneď tehotná s druhým chalanom. Teraz s terajším partnerom sa nám tiež nepodarilo hneď, čo som bola dosť sklamaná, pretože som si myslela, že keď už mám dve deti, na tretí krát sa to podarí na prvý šup. No nepodarilo sa. podarilo sa to po troch mesiacoch. A mám taký tichý dojem, že to bude znova chalan. Vychádza v každom grafe 🙂 Uvidíme 😀 či to bude pravda.

pupulka
28. okt 2010

Ja sa tiež trochu pridam. My sme sa s priatelom snazili rok a to som si kupovala ovulacne testy a merala bazalnu teplotu. Ale pred 3 tyzdnami som vyskusala folikulometriu a mala som vajicko akurat na prasknutie, tak sme frcali na plne obratky a mozem povedat ze sa oplatilo. Na teste sa mi pred 2 dnami potvrdili 2 ciarky a my dvaja (traja) sme skakali stastim! 🙂 Takze po 4 mesiacoch by som sa tym nejako netrapila. Viem, ze je ti z toho smutno, ale verim, ze sa vam to podari. Drzim vam palceky! 😉

mircalla
28. okt 2010

9 mesiacov. Nasledne mi zistili pri laparoskopii nepriechodne vajcovody. Diganoza neplodnost

cikyta
28. okt 2010

My sme sa snažili 5 rokov. Pomohol nám až druhý pokus IVF-ICSI.

dandeska
28. okt 2010

Ahoj, nam sa podarilo prve babo hned 😎 , teraz ma 5 rokov, druhe po vysadeni hak asi po 3 mesiacoch ale v 32tt sme o nu prisli 😢 a teraz som hak brala len pol roka a snazilkovanie trvalo len 2 mesiace. Podla mna sa to podari hned potom ako sa prestanes snazit a prestnes na to mysliet kazdu minutu. My sme sa prvy mesiac snazili aj 2x denne cely mesiac a nic 😖 , na druhy mesiac som sa rozhodla, ze toto sa mi nepaci a prestala som na to mysliet a tak strasne sa snazit no a teraz sme v 5tt 😉

dannizeta
28. okt 2010

My sme sa snažili vyše polroka,aj to s prestávkami...kedže manželovi nie vždy vyšlo že bol doma,keď som mala ovuláciu 😀 Stále sme sa snažili o dušu a nič.Potom som si povedala,že už mám toho dosť stále vyčkávať, kedy to už bude.Pustila som to z hlavy...a tu zrazu ...neprišla MS.Prešli štyri dni,stále nič.Niečo mi vravelo,sprav si test....aj ked som nemala pocit že už je to tu,a po predchádzájucich skúsenostiach 😖 si vravím,aj tak bude negatívny.Ale spravila som si ho a čuduj sa svete! 😀 Už po pár sekundách sa ukázalo,že som naozaj tehotná! 😀 Samozrejme som si to dala potvrdiť aj lekárom.Odvtedy sa mi zmenil život,nepijem kávu,ani alkohol,nefajčím,nechodím von s priateľmi,aby som niečo nechytila...Chýba mi ten predchádzajúci bláznivý nočný život, ale veď to stojí za to,nie? 🙂

sonicka25
28. okt 2010

O prve skoro tri roky a o to druhe uz treti rok 😒

miamia27
1. nov 2010

Ahojte! My sme sa snazili 7 mesiacov, stale som si sledovala plodne dni, kupovala testy.... A nic. V july sme zacali prerabat byt, makali sme do noci, ledva sme mali na seba cas s manzelom... a prave vtedy sa to podarilo. V aprili cakame prve babo. Aj ked je to tazke, treba na to prestat mysliet, aj ked je to tazke, treba sa sustredit na nieco ine a ono to pride.... Drzim palceky!

twinsky
1. nov 2010

8 rokov ...aj zázraky existujú

komarik
2. nov 2010

7 rokov

katecameron
2. nov 2010

my sme sa vobec nesnazili a mame 3deticky 😀 😀 😀 😀 ale musimpodotknut ked sme s manzelom zacali spolu chodit uz v prvy tyzden sme mali rozhovor kolko kto chce mat deti ja som povedala 4 on 7 😀 😀 😀 no a potom sme tomu nechali volny priebeh a po roku aj stvrt sa nam neplanovane pritrafila nasa princeznicka podotykam dieta sme chceli ale nejako neplanovali akurat vtedy este sme boli studenti nuz ale zadarilo sa druhe potom presne po 11mesiacoch od porodu tretie 2roky od 2porodu

mamoka4
2. nov 2010

Veľmi zaujímavá diskusia....syn sa nám podaril na prvý krát, dcérka na tretí a najlepšie boli naše očakávané dvojčatá absolútne na prvý krát. V juni sme si povedali, že skúsme tretie bábo a v polovici jula sme boli tehotní. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre